Монтаж на BOSE от Мазда 6 в Пасат 5.5

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Монтаж на BOSE от Мазда 6 в Пасат 5.5

Мнениеот Zdravko Zankov » Вто 16 юни 2020 19:48


Благодаря,че се похвали!
Търсиш помощ,не даваш обратна информация.
Евала бро,брау!




Потребителски аватар
jeinow
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 10 юли 2013 22:34
Автомобил: Golf 5 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: Монтаж на BOSE от Мазда 6 в Пасат 5.5

Мнениеот jeinow » Чет 18 юни 2020 9:09


Като обратна информация единствено мога да дам следното (понеже нямам снимков материал...) :
В началото опитах през изхода за Subwoofer на мултимедиата, но дефектира поради някаква незнайна причина.. После го захраних от плюсовете на задна линия говорители.. е свирна ,но не свиреше правилно ( където трябваше да бие бас не го правеше.) . В крайна сметка след проведен разговор с колега от голф 5 групата го направих по следния начин : Намерих си media converter ( Hi to low pass) и взех сигнал от задна лява тонколона. Като съответно пуснах захранване до буфера и до конвертора и сега всичко си свири точно както трябва да си е и съм изключително доволен!
П.С за гр.София мога да съдействам с монтажа. :love.vwclub :beer :beer


escrime написа:Bump на темата и от мен.

Купих си активен subwoofer BOSE от Мазда 6 и в общи линии ми е ясно как се свързва.
Има 4 кабела: жълт, кафяв, синьо-червен и черен.

- Синьо-червен е + 12V
- Черен е Ground
- Жълт е + аудио сигнал

Въпросът ми е как се свързва remote/system control (да не е включен постоянно и да се гаси като не работи радиото)?

Ще го ползвам с headunit Pioneer DEH-3200UB - https://www.pioneerelectronics.com/PUSA ... DEH-3200UB


Ако го връзваш през медиа конвертор както съм описал не ти трябва ремоут понеже конвертора прекъсва връзката. Поне при мен не ми пада тока за в момента ! :beer



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта