Ретрофит - мултимедия MIB1 към MIB2 + High Line камера

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
alex.chav20
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 11 авг 2021 17:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Ретрофит - мултимедия MIB1 към MIB2 + High Line камера

Мнениеот alex.chav20 » Съб 11 сеп 2021 18:36


Привет на всички.
Изчетох цялата тема и имам няколко въпроса. Идеята при мен е следната. Имам Леон 2013-та с MIB1 система, с малкия 5.8" дисплей, и headunit в жабката. Нямам USB порт никъде.
Искам да ъпгрейдна до MIB2 като основната ми цел е Apple carplay. Намерих си по-големия дисплей 6.5" и даже го чакам. Намерих и headunit с парт номер 5QA035824, за който доколкот намерих инфо е това, което ми трябва. Ще си намеря и USB порт и идват въпроисте.
Не пропускам или допускам грешка досега с необходимите неща? В България има ли кой да ми ги разкодира и настрои да работят в колата?




Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 688
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: Ретрофит - мултимедия MIB1 към MIB2 + High Line камера

Мнениеот xtoni » Нед 12 сеп 2021 11:21


По принцип в Бг има да кой да го направи но зависи кой е производителя на етикета на унита и дали е с двете sd card.Ако е без нави модела трудно. За усб-то не се взема какъв да е задължително усб с подръжка за карплей който е цифра


alex.chav20
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 11 авг 2021 17:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Ретрофит - мултимедия MIB1 към MIB2 + High Line камера

Мнениеот alex.chav20 » Нед 12 сеп 2021 12:08


Може ли някакви контакти, ако знаеш? Директно да говоря с тях какво ми трябва и какво да търся.


Потребителски аватар
beboyan
Мнения: 303
Регистриран на: Сря 11 апр 2012 8:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Ретрофит - мултимедия MIB1 към MIB2 + High Line камера

Мнениеот beboyan » Сря 15 сеп 2021 7:22


аз във фейсбук пиша vag coding и почвам да питам наред фирмите, които излизат. харесваме с някой за услуга и цена, връзват ми се през китайския одис и длинк ако е нужен и кодират отдалечено. За момента всички са били точни.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Shamata и 105 госта