Проблеми с RNS310 и предложение за добра китайска мултимедия

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
fuga
Мнения: 38
Регистриран на: Чет 23 апр 2015 9:45
Автомобил:
Двигател:

Проблеми с RNS310 и предложение за добра китайска мултимедия

Мнениеот fuga » Нед 17 яну 2021 23:39


Здравейте,
след като ми беше открадната навигацията /не знам каква беше ,RNS 310 или 315/,застрахователите ми поставиха нова.Новата вече я проверих ,RNS310 е. Със старата си пусках музика през usb-то в жабката/там има някаква джаджа от която стърчи късо usb кабелче/. Свръзвах си телефона през блутут и също си пусках музика. Навигацията не я използвах но си работеше макар и със стара смотана карта.Но с това новото нищо не става. Не мога да си свържа телефона /все едно няма блутут в мултимедията/, флашки не намира ,навигацията изписва -Please insert a medium with navigation data. А на всичкото отгоре и взе да ми премигра от време на време жълта лампа на таблото за налягане на гумите и в VCDS излиза грешка в
Address 65: Tire Pressure (J502)
а именно -
1 Fault Found:
8402177 - System Switched Off
C106D 00 [009] - -
Confirmed - Tested Since Memory Clear
а аз такъв модул никога съм нямал .
Може ли някой да помогне със съвет или да оправи нещата срещу заплащане - естествено . От София съм .
Замислих се да го заменя с някаква китайска мултимедия и да пробвам да си реша проблемите така.
Пример
https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 2e0eKHhsyM

Проблеми с акумулатора ще имам ли , парктроника ще го показва ли ,мулти волана ще работи ли и най важно до MFD дисплея ще праща ли накаква информация - навигация , ммедия , радио ?
Ще съм много благодарен ако някой ако някой ми даде съвети по различните въпроси .
ААА колата е пасат б7.




JORDITO
Мнения: 247
Регистриран на: Пон 19 май 2008 8:49
Автомобил: Skoda Octavia III и Seat Leon 1P
Двигател: CLHA 2014 и CAX 2012
Местоположение: София

Re: Проблеми с RNS310 и предложение за добра китайска мултимедия

Мнениеот JORDITO » Пон 18 яну 2021 7:14


Ако искаш пиши на лично. Имам чисто нова навигация с Андроид 10 налична. Идваш, закачаме, пробваме и си преценяваш.


fuga
Мнения: 38
Регистриран на: Чет 23 апр 2015 9:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Проблеми с RNS310 и предложение за добра китайска мултимедия

Мнениеот fuga » Пон 18 яну 2021 15:22


Писах ви на лично



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта