Туарег 7L 2005 неработещи предни колони

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
0utlaw
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 28 сеп 2020 19:38
Автомобил:
Двигател:

Туарег 7L 2005 неработещи предни колони

Мнениеот 0utlaw » Пон 15 мар 2021 11:19


Здравейте,

От скоро съм собственик на Туарег 7L 2005 3.2, но като всяка кола и тази си има проблеми. За нейн късмет е попаднала на собственик, който иска да ги поправи.

Колоните на предните врати не работят. Не е от настройки със сигурност. Претърсих интернет в чуждите форуми и явно усилвателя ми е изгорял или поне определена част от него. В чуждите сайте поправят проблема със смяна на усилвател.

Претърсих почти всички обяви за части в България, но никой не може да ми намери точно този сериен номер на усилвател като от моята кола: 7L6 035 456 .

Притеснява ме и друго, мисля че собственика преди мен е сменял мултимедията с по-нова тъчскрийн, като това е нейната снимка:

https://ibb.co/ZKZyhtz

Прикачвам и снимка на усилвателя:

https://ibb.co/JFHkZ98

Определено са рязани и са свързвани кабели, защото намерих и старата букса със сноп кабели, може би за старата мултимедия.

Искам да поправя този проблем с липсващия звук на предните врати и се чудя дали други усилватели с други индекси от този модел и година ще свършат работа.

Ще се радвам на идеи какво да направя.
Поздрави и хубав ден на всички.




0utlaw
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 28 сеп 2020 19:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Туарег 7L 2005 неработещи предни колони

Мнениеот 0utlaw » Вто 30 мар 2021 18:38


Търся доста в интернет по темата и излиза, че аналоговите, които ще станат за моята са: 7L6035456 и 7L6035456C.

Цифровия, който е 7L6035466 има различни букси и ако искам да го ползвам, ще трябва да режа и свързвам кабели.

Ще пусна и една тема, че купувам аналоговия вариант.

Поздрави и хубава вечер.


Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Туарег 7L 2005 неработещи предни колони

Мнениеот Даскала™ » Нед 18 апр 2021 20:03


Колега,оправи ли проблема и как?
При мен Golf 6 с навигация също не работят предните колони...така дойде от Италия?



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта