Discovery Media Arteon 2022

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Rudaron
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 03 мар 2017 16:17
Автомобил: VW ARTEON ELEGANCE 200PS 4M
Двигател: ABDTUAX1 2022

Discovery Media Arteon 2022

Мнениеот Rudaron » Съб 28 яну 2023 20:19


Здравейте,

От края на миналата година карам Arteon 2022. С Discovery Media, за която бих искал да попитам къде мога да намеря малко по-точна и адекватна информация?
Интересувам се най-вече от ползването на външна памет за свирене на музикални файлове. Предишната ми кола беше Пасат B8, при който нямах никакви проблеми, освен първоначалното форматиране на SD картата в exFAT формат, за да се разпознава от системата. Там системата винаги помнеше последният трак/албум/папка и стартираше отново оттам, откъдето я спирах...
В момента съм качил една USB-Type-C с MP3, основния ми проблем е, че медията ги свири в някаква странна, хаотична последователност, прескачайки от албум в албум по най-безразборен начин... Има две опции за повтаряне на един и същи трак, или евентуално един албум, но второто почти никога не работи... Обикновено след 1-2 трака от даден албум системата прехвърля произволно някъде другаде из папките...

Би ми било интересно да науча откъде мога да прочета малко повече по въпроса? Ръководството за употреба не е достатъчно подробно и информативно, вече съм го прочел.

Поздрави




Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: amnesty и 20 госта