Смяна на озвучението на B7

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Kalama
Мнения: 11
Регистриран на: Нед 05 юни 2022 13:30
Автомобил:
Двигател:

Смяна на озвучението на B7

Мнениеот Kalama » Пон 03 юли 2023 9:42


Здравейте,ще сменям озвучението на Б7 търся чист и басов звук насочил съм се към hertz или jbl може ли съвет за модел и евентуално нещо по добро от тези марки бюджета ми е към 800лв,благодаря.




Потребителски аватар
Никола.Веселинов
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 28 сеп 2016 3:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот Никола.Веселинов » Съб 08 юли 2023 9:54


Какво точно искаш да купиш/смениш?
Само 2те предни колони във вратите или всички 4 колони във вратите, или всичко заедно с малките пищялки до огледалата, бас каса? Също не си уточнил какъв е head unit-а който ползваш ("радиото" / infotainment системата) и дали имаш желание да го подменяш...


Kalama
Мнения: 11
Регистриран на: Нед 05 юни 2022 13:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот Kalama » Пон 10 юли 2023 15:33


Мисля да сменя само четирите мидбаса във вратите пищялките да ги оставя ще ползвам оригиналната медия за сега без бас каса.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6067
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 10 юли 2023 15:37


аз бях сложил бас каса на моя В7 със оригиналните тонколони и свиреше много добре , бас касата беше 12" Hertz комплект с усилвател и кабели за около 400лв


Kalama
Мнения: 11
Регистриран на: Нед 05 юни 2022 13:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот Kalama » Пон 10 юли 2023 18:59


Оригиналните колони са ми свършили затова искам да ги заменя даже с 160или165см не съм сигурен за размера а за бас каса за сега ще го отложа но го имам като опция чудя се между тези две марки но изглежда хората които имат реални впечатления или са малко или не дават мнението си


Потребителски аватар
Никола.Веселинов
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 28 сеп 2016 3:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот Никола.Веселинов » Пон 10 юли 2023 20:34


Аз имах Hertz в предната си кола и особено спрямо оригиналните бяха страхотен upgrade, цената беше ОК, никога не са правили какъвто и да е проблем и като цяло мога да дам само положителен отзив. JBL не съм монтирал, но предполагам че ще са по-скъпички. Със сигурност няма да сгрешиш и с двете марки! Ако ще имаш 4 хубави колони и малките пищялки във вратите не съм сигурен, че изобщо има смисъл от каса, особено ако си направиш едни по-хубави настройки на head unit-а, примерно звука да идва една идея повече отдясно и да балансираш предни-задни и си мисля, че звука ще ти е задоволителен.
Да знаеш, че във вратите, под корите, има дупки (на които са монтирани оригиналните), които ще преизползваш за монтажа, така че измери и купи същия размер... Това е, ще се справиш, успех! :)


Kalama
Мнения: 11
Регистриран на: Нед 05 юни 2022 13:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот Kalama » Вто 11 юли 2023 16:40


Благодаря


Потребителски аватар
audio_mania_max
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 22 яну 2011 5:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Смяна на озвучението на B7

Мнениеот audio_mania_max » Чет 27 юли 2023 0:31


Повече бас без усилвател и събуфер няма как да се случи. Все едно да искаш да караш по-бързо, купувайки си нови гуми.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта