GOLF 7 MIB 1 проблем

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Denisimeonov93
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 17 окт 2020 16:20
Автомобил:
Двигател:

GOLF 7 MIB 1 проблем

Мнениеот Denisimeonov93 » Чет 27 юли 2023 13:05


Здравейте, собственик съм от скоро на Golf 7 GTI 2014г, автомобилът пристигна от Холандия и беше с проблем в озвучението. Със фабричната музика съм, тоест нямам Fender озвучението. Проблемът се изразяваше в това, че имах звук само от ляво, дязната линия припукваше, закарах автомобила в сервиз в гр. Стара Загора, оттам свалиха модула от жабката за ремонт, естествено неуспешен и сега нямам звук от никъде.
Прочетох, че това е често срещан проблем с тази платформа и може да се оправи с ъпдейт на фирмуер или смяна на двата чипа за усилвателя в медията.
Има ли човек в България, който извършва този тип ремонти, по лошото е че седмица имах картина, а вече и това нямам ни приеема, ни предава.
Дисплеят е големият, а оттам командвам почти цялата кола, активни рейки, окачване, режими на двигателя.
Какви са ми вариантите за смяна на медията, сега е MIB 1 Discover Pro, номера на частта е 5G0 035 020 C
Опитах се да открия по коли за части а такъв номер, обаче е невъзможно!
Има по германия за 1000лв+
Какъв друг номер част може да се сложи и да си работи нормално, моето е с дигитално радио, тук в България е неизползваемо, затова мога да се лиша от тази глезотия.
Също така може ли координати на човек, който маха компонент протекшън, ако сте запознати. Ако някой има за продаване бих закупил, благодаря




JORDITO
Мнения: 250
Регистриран на: Пон 19 май 2008 8:49
Автомобил: Skoda Octavia III и Seat Leon 1P
Двигател: CLHA 2014 и CAX 2012
Местоположение: София

Re: GOLF 7 MIB 1 проблем

Мнениеот JORDITO » Пет 28 юли 2023 7:20


Обади се на Николай и му я изпрати за ремонт.

Авто Музикален Център - Бургас
088 630 0646

https://g.co/kgs/FnNed3



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 151 госта