Проблем с усилвателя

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Пет 26 ное 2004 18:17


споко те яки пичове там пробрахме какво ли не филтри заглушители ферити и накрая свалихме цд-то и го мерихме и не беше ок та в сервиза
та аз си взех друг пайнер на старо (да си блъскам главата)
и като гледах ценоразписа няма да е повече от 10-20лв. ремонта




mad_doctor
Мнения: 743
Регистриран на: Нед 27 юни 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mad_doctor » Пет 26 ное 2004 19:05


Абе чакайте бе хора :) Много ясно, че се пуска от цд-то +12 V за управление на amp-а :) Тоя изход и съответно вход го има на всички автоусливатели и на всички що годе съвременни цд-та :)


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Пет 26 ное 2004 19:09


мда това ясно стана малко недоразумение тука
аз това го имам ама нарочно го направих да мога да си избирам кога да он кога офф :)


mad_doctor
Мнения: 743
Регистриран на: Нед 27 юни 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mad_doctor » Пет 26 ное 2004 19:10


DragoCL, е какво са му мерили та са решили, че не е ок?? Тия по сервизите са големи дерачи...може една спойка да е отишла, ама те ще ти дуржат касетофона 1 месец, ще кажат, че са сменили почти всичко вътре и щи тръснат 20-30 лева от нищото.
Аз затова като нещо престана да ми работи услвателя, първо го разглобих и премерих всички трансистори, огледах отвсякъде и така не се наложи много да преглеждам, защото като махнах платката от долната част на корпуса и един от транситорите направо изпадна :) Оказа се кофти спойки, презапоих всичко и тръгна :) Ама в сервиза да не ти казвам какво щяха да го изкарат..нали един приятел сега си е оставил касетофона а ремонт и вече почти месец му го държат и не са го направили, а пък и не се знае каква цена ще му искат накрая...така че не се връзвай много на изрази от типа "абе замерихме го и е отишло". Разпитвай да последно точно какво му е били и как ше го оправят и тн..


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Пет 26 ное 2004 19:43


аз гледах като мерехме чинчовете + или - на едната двойка се беше побъркал малко...
имам им доверие на тези хора а ще ми звъннат да ми кажат какво точно му е и колко струва...



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 122 госта