Сервиз в Костинброд

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
paradiselost
Мнения: 119
Регистриран на: Нед 05 юни 2005 21:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Сервиз в Костинброд

Мнениеот paradiselost » Пон 17 апр 2006 22:26


Да споделя за едно сервизче в Костинброд на 5 минути от Люлин много съм доволен човека си разбира от работата :bowdown а цените на които работи са много добри(ниски).Аз смених гумички на клапаните масла на скоростната кутия ,имах и теч от охладителната система между другото ми направи и центровка и да ви кажа колата като ,че ли се отпуши. 4-5 дни засичам и разхода и съвсем сериозно разхода ми падна с около 2 литра на сто.Гореше ми 12 литра градско сега съм минал около 560км.само градско и по MFA-то средния разход е 9.5 литра.Та който има нужда от помощ както се казва обади се на приятел Владо се казва 0898711674.Убеден съм ,че ще останете доволни!!!!




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пон 17 апр 2006 23:47


Пак реклама на arabiata ли?


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот silent » Вто 18 апр 2006 8:51


vasstop написа:Пак реклама на arabiata ли?

Кат те слуша човек си мисли че сичкото сервиз в София знаеш. Толков ли трошлив голфа. :D


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Varbona » Вто 18 апр 2006 9:00


silent написа:
vasstop написа:Пак реклама на arabiata ли?

Кат те слуша човек си мисли че сичкото сервиз в София знаеш. Толков ли трошлив голфа. :D

Виж тази тема :wink:


paradiselost
Мнения: 119
Регистриран на: Нед 05 юни 2005 21:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот paradiselost » Вто 18 апр 2006 9:57


Аз съвсем случайно прочетох във форума за този сервиз и наистина съм доволен от работата а в интерес на истината и клиенти въобще не му липсват почти цял ден се занимава с колата ми ,защото хидравличните повдигачи бяха се спекли и нямаше разглобяване та през времето което бях докараха 3-4 коли едната от които след смяна на ангренажен ремък в Хеед резултата почти блокирал двигател.Та целта на поста ми беше не толкова рекламна ,колкото да помогна на някой в този район ,който търси свестен майстор. А другото което ми направи добро впечатление е ,че въпреки чакащите коли не се разбърза да ме претупа набързо ,дори напротив след като свършихме работата за която бях отишъл прегледа основно колата ,провери центровката оправи я както споделих в предния пост ,свестен е човека!!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта