Сервизи за стъкла

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
kotse_botse
Спортист - антипияница
Мнения: 2123
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Сервизи за стъкла

Мнениеот kotse_botse » Сря 03 май 2006 9:50


Снощи са ми разбили колата и са счупили малкия прозорец на задната врата от шофьорската страна...
Видях темата за Кобра, малко са ми далечко сервизите им, ама... - там ше ми сложат ли ново такова?
В Ауди форума са писали за някакви "Омега 93". Те имат сервиз в кв.Изток, който ми е много близо. Някой има ли впечатления от тях? Могат ли да ми оправят те стъклото, щото от Ауди форума са ги ползвали само за лепене.
Ако знаете за някои други, казвайте...




Потребителски аватар
Jerom
Мнения: 2703
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 10:45
Автомобил: Golf II
Двигател: RF
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Jerom » Сря 03 май 2006 21:13


Пробвай с търсачката-Кобра


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Сря 03 май 2006 22:17


Кобра са ОК :wink:


Потребителски аватар
kotse_botse
Спортист - антипияница
Мнения: 2123
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kotse_botse » Чет 04 май 2006 9:41


Както съм написал в първото си мнение, видях темата за Кобра, ползвах си и търсачката.

Идеята ми беше след огледа при застрахователите, да не ходя до другия край на София, за да мога да си сложа стъклото още същия ден, щото иначе колата остава отворена.

Както и да е, след като не намерих инфо за други стъклари, отидох до Кобра, първо в един от сервизите им, които бяха приключили работа. После отидох в централния им в Орландовци, там още работеха и въпреки, че оставаше съвсем малко до края на работния ден ми поставиха стъклото, за което евала. Цената беше 13 лв. стъкло + 5лв. монтаж = 18лв.

Доволен от отношението и от начина на работа!

П.С. Може да триете или заключвате, щото идеята на темата беше да се събере инфо за повече сервизи, а не да се повтаря темата за Кобра.

Последна промяна от kotse_botse на Пет 05 май 2006 13:40, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Geleto
Мнения: 2394
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 10:12
Автомобил: Passat B4
Двигател: 1.8 MI 1994
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Geleto » Чет 04 май 2006 19:16


" Мустанг"- Имат сервиз на ул. Житница Тел.952 07 66 и 851 86 94. За твоя случай цената им е 27лв. с поставянетоhttp://www.mustang-bg.com



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта