Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Пет 18 авг 2006 0:35


явно си случил..
на фона на това което се изписа за тях..




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19736
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Пет 18 авг 2006 5:35


wili98 написа:явно си случил..
на фона на това което се изписа за тях..


абе те и на мене на голфа ми смениха катализатора с резонансно гърне преди 3 години и досега няма проблем май. Ама тогава ми взеха 60 лв, вместо да е без пари както е на други места. Оказа се обаче, че катализатора не беше за смяна, щото промяна - никаква. Беше за смяна ламбда сондата, ама кой да се сети. Сигурно аз! Дето тамън бях взел колата... Все пак не мога да си кривя душата - за гърнета стават! Пък дори и да не са за смяна!

Ама от бая време и за гърнета съм си намерил друга фирма. С тия не искам да имам нищо общо.


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Няколко добри думи за "ЕМ Комплект" (ауспуси)

Мнениеот One » Пет 18 авг 2006 7:54


Lawyer написа:Доволен съм от сервиза за ауспуси на "ЕМ Комплект" на "Околовръстното".....

колега
този сервиз от известно време не е вече на Ем комплекта ;)
както в друга тема стана дума лека полека тази фирмичка затваря кепенците
дано с повечето менте сервизи и магазини се случи скоро същото


Потребителски аватар
tr0ll
Мнения: 254
Регистриран на: Съб 12 ное 2005 19:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот tr0ll » Нед 20 авг 2006 11:46


фирмата е "охо бохо и малкия мук" еоод (нямя майтап) - поне това ми пишеше на бележката за гърнето което ми сменяха :)


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16286
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 21 авг 2006 13:39


Софийският градски съд на основание чл. 6 във връзка с чл. 119, ал. 2 ТЗ регистрира по ф.д. № 10505/2004 промени за “Охо Бохо и малкия мук” - ЕООД: вписва като управител Стоян Любомиров Мулетаров; дружеството се управлява и представлява от Стоян Любомиров Мулетаров.

36256
Колеги това излиза за тая фирма -отново МУЛЕТАРОВ /МУЛЕ/ т.е. ем комплект 33
същите саааааааа :twisted: :twisted: :twisted:


Потребителски аватар
Brani VW QUANTUM
Мнения: 109
Регистриран на: Вто 10 окт 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Brani VW QUANTUM » Съб 11 ное 2006 22:08


...:roll:...
Искам да се допитам до вас преди да тръгна натам..., а именно към
сервиз на ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД.
Харесва ми това, което предлага сервиза им на бул. Сливница, срещу Кенар... обаче незнам как работят:(

Предварително благодаря:)


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Съб 11 ное 2006 22:12


А пробва ли с търсачката?
Жокер: http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=23089


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2545
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Мнениеот vit_autosofia » Вто 26 дек 2006 7:39


малиииииии бегай далече от там.Първо ще ти потрошат колицата.второ ще те оберат жив за това че са ти строшили колата.трето ще ти загубят маса време в опрвавдаване защо се е получило така.Имам честта да познавам лично доста хора от въпросният сервиз на Охо Бохо и малкият Мук.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16286
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Чет 28 дек 2006 12:26


бегай далеч от охо бохо малкия мук и всички останали шизофреници оттам, за нищо не става


iwanst
Мнения: 144
Регистриран на: Съб 21 май 2005 16:23
Автомобил:
Двигател:

EM33

Мнениеот iwanst » Чет 28 дек 2006 21:45


Ми може да минеш и леко като да ти спаднат едната гума и да викат абе ако тегли на една страна требва да се прави предницата (ква предница кви пет лева а човека го закара за ангренажен ремък ама кат не пита) баси как не тегли преди да отидеш при тях та едно ренде меган едвам го зехме преди да са го дотрошили мина само с номера с гумата...


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Впечатления от ЕМ Комплект 33

Мнениеот lyubobg » Съб 10 фев 2007 18:02


Проблемите са описани в раздела ФВ Голф - накратко - повишен разход на градско с 1-2л + оборотите на задържан педал на газта на място мърдаха с +- 400.
След откачане на ламбда сондата нещата се оправяха, но колеги ми споменаха че може да е заминал и каталиазатора и реших да го тествам в ЕМК 33, защото им имам повече доверие и знам че се занимават в промишлени количества с ауспуси и катализатори.
Свързах се онлайн с 1 мацка диспечерка или не знам каква точно и е ролята, май са доста и тя ми каза 10лв за диагностика, отидох в сервиза на Д.Петков, там потвърдиха цената и почнаха тестването на катализатора с 1 маркуч в ауспуха на голфи ..
Последва малко прибързана диагностика че проблема е в катализатора + ламбда сондата, после качиха колата на канал и се оказа че катализатора е нов и сменяван и запазен и проблема е само ламбдата. Обаче ми поискаха 25лв вместо 10. Дадох ги - викам си - то 1 диагностика толкова върви, кво толкова, щото аз отидох за тест на катализатора а не на сондата.
Тръгнах да търся сонда и не намерих каквато искам - специално за моя модел, а не универсална. Покрай търсенето стана приказка с продавачите и като разбраха че сондата не е мерена на осцилоскоп казаха че това не може да е 100% диагноза ...

Зададох въпроса на мацката по скайпа + защо всъщност са ми взели 25лв, като ми бяха казали 10 и как така ми мерят сондата без уред и дават такава сигурна диагноза ... Последваха светкавични разговори с "майстора", извиниха ми се учтиво и ме помолиха да дойда да ми върнат 15лв. Аз обаче предложих да не ми връщат пари, а да си свършат работата, защото така или иначе ще идвам да си губя времето да взема парите, имат необходимата техника и хора, така че проблема е само в организацията и желанието - съгласиха се. Сутринта цъфнах в 9:30 оказа се че майстора се е държал доста нагло, даже е залъгвал шефа си че има сменен еди какъв си датчик. ДА обаче в сервиза се оказа че имало КАМЕРИ :twisted: И работата стана веднага ясна ... говорихме по проблема майстора пак твърдеше че проблема е в сондата и се съгласих те да ми намерят сонда и ако не е това проблема ... - намериха ми сонда каквато аз исках, иззвъняха цяла София, действаха супер бързо с доставката и монтажа и след 2ч си взех голфи в пълна изправност. За сондата ми направиха и отстъпка - 190лв общо, дадоха ми 1 година тяхна гаранция и за монтажа и ми взеха 40лв, което като се вземе предвид че има и гаранция парите са нормални.
През цялото време имах чувството че имам някой на моя страна и това беше шефа им + мацката.
Влязох им в положението на хората, защото като имаш огромен персонал винаги ще има някой да се направи на тарикат - просто няма начин, а и най-вече - накараха ме да се чувствам уважаван и стойностен клиент и особено внимателно ме гледаха заради факта че съм дошъл онлайн :) В други случай веднага се отказвам и започвам да "хваля" такива сервизи, но те действаха много навременно точно лоялно и т.н :wink:


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2545
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Мнениеот vit_autosofia » Сря 28 фев 2007 14:47


И шефа им го познавам лично и всички мацки които съществуват в тази фирма.А шефът им си има един лав.
"Автомобилът е зло от което ние печелим"
Но моя кола там няма да стъпи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
galaboff
Мнения: 426
Регистриран на: Пет 03 ное 2006 20:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот galaboff » Нед 25 мар 2007 9:56


В ЕМ Комплект 33 отидох с Ауди-то да ми тестват катализатора, колата придърпваше при високи обороти. След тест с ОБИКНОВЕН ГАЗ-АНАЛИЗАТОР ми съобщиха, че катализатора бил негоден. Да де, ама мериха 02 и CO2, това се мероло според евро нормите,,,, да, ама не, по евро нормите се мерят СО, НС, HC+NOx, NOx, PM....
Как ми махнаха стария катализатор ? ами след турбото има съединение на гърнетата и 4 болта - отвиха ги, въпреки че счупиха единия си го възстановиха.. По-интересното е как го махнаха отдолу - С ФЛЕКС....:( Докато реагирам и бяха закачили планка, която държи предницата на колата... А иначе рязаха на място, където на точно 10см имаше снадка с болтове....ама пусто не ги хванах овреме....
В крайна сметка - катализатора не беше трагичен, можеше да изкара още...


Mladenski
Мнения: 93
Регистриран на: Пет 10 авг 2007 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Ем Комплект 33 на Павлово - Никога повече

Мнениеот Mladenski » Чет 04 окт 2007 14:37


Думата ми е за сервиза на ауспуси на Околовръстното, точно преди кръстовището с Борис III. В началото на годината ми сдаде задното гърне и отидох там. Доста се наложи да почакам, докато ме вземат. Тогава нещо бързах и не я погледнах отдолу колата. Направиха го за около 40 мин. Платих и си тръгнах.
След 1 месец, гледам - отдолу пак увиснало!!!!
Оказа се, че този път е средното гърне. Не знам според вас, ама на мен ми се струва, че то още първия път е било очевидно, че и средното е за смяна. А ако не е било, може да са му помогнали да стане.
А всяко ново ходене е загуба на време, нерви...и пари.


pdonev
Мнения: 46
Регистриран на: Чет 16 авг 2007 10:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Запитване относно ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот pdonev » Чет 18 мар 2010 17:42


И аз да напиша по темата...
След една дупка ми се разхлопа нещо по гърнетата и ме пратиха в ЕМ Комплект именно срещу Кенар.
То е нещо като подземен гараж. Момчето откри, че ми се е разбил катализатора и трябва да го сменят с резонаторно гърне.
Донесе той такова гърне, мери го отдолу и трябваше да му подреже краищатата за за пасне на дължина. Застъпа го на около метър пред колата и ряза там с ъглошлайфа. Приключи работа и излизам аз от сервиза(подземния гараж). Гледам на светлото, предното ми стъкло на колата, цялото напръскано на черни точици поразтрих ги , не се махат, оказаха се направо дупчици, от искрите на ъглошлайфа. Така си карам и до днес, въпреки че блестят под определен ъгъл. Нямам нерви да се разправям с калпазани.
Та, отбягвайте ги тия!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта