Предложете сервиз/тенекеджия

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
c3po
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 16 мар 2013 23:34
Автомобил:
Двигател:

Предложете сервиз/тенекеджия

Мнениеот c3po » Пон 18 мар 2013 11:10


Здравейте,

Преди няколко дни ми счупиха колата :( Левия фар го няма, бронята е счупена и предния капак е леко изкривен. Можете ли да предложите сервиз или тенекеджия, който да може да се погрижи за всичко, ако е възможно на 1 място да се оправят тези неща.

Благодаря.




Потребителски аватар
teneketo
Мнения: 442
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 14:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложете сервиз/тенекеджия

Мнениеот teneketo » Вто 19 мар 2013 9:24


Колега формулирай въпроса малко по-подробно!
Какво имам предвид :
За кой град става въпрос т.е. къде се намираш?
Какво имаш предвид под "всичко да стане на едно място" т.е. на едно място да си закупиш нов фар да го монтират на вече оправения автомобил или ти ще си носиш фар пък вече майстора ще го монтира или самия майстор да ти търси и т.н. и т.н.


c3po
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 16 мар 2013 23:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Предложете сервиз/тенекеджия

Мнениеот c3po » Вто 19 мар 2013 16:18


Става въпрос за София. Имам в предвид да ми оправят бронята, да изправят капака (+ боя евентуално) и да монтират нов фар, без значение дали от сервиза могат да ми предложат или трябва сам да си намеря.


gnd
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 29 мар 2013 11:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Предложете сервиз/тенекеджия

Мнениеот gnd » Пет 29 мар 2013 12:18


За всичко това могат да се погрижат на едно място на ул.обелси път 10 срещу автокъщите при майстор Митко,тел.му е 0899 81 15 38,цените са му земни и е много добър :th_up


catomid
Мнения: 12
Регистриран на: Съб 16 фев 2013 20:20
Автомобил: vw polo
Двигател: APQ 1999
Местоположение: София

Re: Предложете сервиз/тенекеджия

Мнениеот catomid » Вто 07 май 2013 22:47


Аз бих ти препоръчал Стоян от Княжево - много разбран човек. Ремонтира ми Поло-то след сериозен удар отпред вдясно - смени капак, калник, маска и ги боядиса, изправи бронята и шофьорска врата. Много съм доволен и от работата, и от отношението. Ако ти трябва телефон, пиши на лични да ти го дам.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Предложете сервиз/тенекеджия

Мнениеот dlug » Пон 13 май 2013 15:46


Лично аз карам моята и няколко служебни коли при един пич в горна баня, работи добре (според мен) и най-важното като ми каже че ще стане за 3 дни става за 3 дни. А не- "докарай я, ще стане" и после 3 седмици без кола. Частите си ги намира той (и нови и втора употреба) За цените нямам наблюдение, минават по застраховка.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта