Търси се добър сервиз в Бургас

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
batdin
Мнения: 65
Регистриран на: Сря 02 мар 2005 15:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Търси се добър сервиз в Бургас

Мнениеот batdin » Пет 06 яну 2006 11:00


Знае ли някой свестен автосервиз в Бургас?Да работят и по двигатели.
Да са кадърни,да слагат хубави части и да не предлагат да правиш основен ремонт само,за да те одерат.
И да не са ПРЕКАЛЕНО алчни.
Няма да е зле и да са възпитани,ама май станаха много изисквания :)
Е аз досега не съм се натъквал на такъв.Ще се радвам на вашата помощ!




Потребителски аватар
momo 1
Мнения: 561
Регистриран на: Вто 13 сеп 2005 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: БУРГАС

Мнениеот momo 1 » Пет 06 яну 2006 13:58


Ами аз знам, ама първо пиши ква кола ще правиш и какво и има
:D


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот silent » Пет 06 яну 2006 14:21


В Бургас съм ползвал инцидентно /два пъти/един сервиз от който съм с много добри впечатления. Работят само Ф-А. Адреса е до Винарната в АПК-Бургас 5км. Телефона на човека 056 626132 0888619156. Човека се казва инж.Матьо Бояджиев. Останах с впечатление че слагат читави части и труда им преди 2години беше евтиния в сравнение с този по Софийските сервизи. Плюс това работят чисто.
И са възпитани словоохотливи и обясняват надълго и нашироко как да си поддържаш колата какво да правиш и какво не и така доста полезна странична информация.

Последна промяна от silent на Пет 06 яну 2006 14:24, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
batdin
Мнения: 65
Регистриран на: Сря 02 мар 2005 15:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот batdin » Пет 06 яну 2006 14:22


Става въпрос за Голф2/88г/1.3л и Форд Фиеста/93/1.3ми (дано това не се брои за ерес,ха-ха!)
И питам по принцип,защото още не съм попадал на сервиз,където правят всичко и то както трябва.А съм ходил на поне 5-6 такива,които не ми допадат по една или друга причина,но най-често поради некадърност и немарливост.


Потребителски аватар
momo 1
Мнения: 561
Регистриран на: Вто 13 сеп 2005 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: БУРГАС

Мнениеот momo 1 » Пет 06 яну 2006 14:30


е я пиши къде да не хода :D


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Пет 06 яну 2006 14:48


Чувал съм за добър сервиз за VW в кв.Меден рудник-някъде накрая на селото по пътя за Средец,но къде точно :dontknow:


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот BuGmaN » Пет 06 яну 2006 23:08


Имам няколко приятели които имат сервизи или работят в такива, да кажем VW сервизите на "Шилото" в М. Рудник единия(вътрешния) на Васко и компания, другия (външния)на Петьо и компания, друг сервиз за който също чувам добри думи е при Пламен(изпипва и най-малкото нещо) - срещу бензиностанция Шел в Комлука, и фаворита ми - много-добър мой приятел, но в Созопол до Стадиона - Милен, лятото пратих при него човек от форума и после разбрах, че е оставил и бакшиш от което се предполага че е бил доволен и от обслужване и от работа...
Лични впечатления нямам от никой, защото сам си оправям колите, но съм взимал съвети от всички и никой не ме е подвеждал, та при когото и да идеш все ще си доволен - гаранция! :wink:


Потребителски аватар
batdin
Мнения: 65
Регистриран на: Сря 02 мар 2005 15:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот batdin » Съб 07 яну 2006 19:19


Мерси много.
Ще ми се и аз сам да си правех колите,ама не би :)


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот BuGmaN » Съб 07 яну 2006 21:59


batdin написа:Мерси много.
Ще ми се и аз сам да си правех колите,ама не би :)

Ми прави си ги де, купи една торба инструменти и гас, като се опъне нещо ревваш във форума и веднага ще ти се помогне със съвет, а парите дето ще ги дадеш за ремонт ще идат за инструменти, а инструментите ще потрябват пак... :wink:


Потребителски аватар
eViL
Мнения: 95
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 21:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Бургас
Контакти:

Мнениеот eViL » Нед 08 яну 2006 11:01


Аз отдавна спрях да търся свестни сервизи в Бургас. Ходя си само при един пич в София и ми е мирна главата. Ся друг е въпроса, че доста често пътувам Бс-Сф и обратно. И не ми е проблем да отложа някой ремонт или да остана повече време в София, за да си свърша работата.


Потребителски аватар
momo 1
Мнения: 561
Регистриран на: Вто 13 сеп 2005 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: БУРГАС

Мнениеот momo 1 » Пон 09 яну 2006 9:11


В Алианц има 2 момчета Андреи и Яни Мнооого съм доволен
за ел. обаче не съм ги пробвал :D


Потребителски аватар
vw16v
Мнения: 568
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 15:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот vw16v » Сря 11 яну 2006 21:42


Те такова животно като добър сервиз/дето отговаря на всички гореизброени условия/ в Бургас май няма.Аз лично ходя с променлив успех в официалния сервиз зад бензиностанция Бова/не е сервиза мечта,но по-добър за съжаление не съм открил/.С ремонтите по Пасата се справят добре и като цяло съм доволен,но при Голфа като цяло се оливат.Цените им на час труд са 16 лв.доколкото си спомням,както е и в останалите сервизи в града/имам предвид сервизи с оборудване,а не разни квартални "майстори"на всички марки автомобили/.Частите- оригиналните обикновено са два до три пъти по-скъпи,но има някои работи,за които си заслужава да дадеш някой лев повече .Ако не искаш с оригинални части можеш да си занесеш купени от теб да ти ги монтират или пък им казваш те да ги купят от някой магазин.Иначе отношението към клиента не е на особена висота и преди да идеш там е най-добре да знаеш каква е повредата за да не те вкарат в някой приключенски филм със сменяне на работи дето не са за смяна.То от Бургас свясни части трудно можеш да си купиш ....ама тва вече е друга тема .


Потребителски аватар
Grego
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 26 дек 2005 22:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот Grego » Пон 06 фев 2006 11:57


Колеги, и аз не съм намерил за сега подходящия сервиз в Бъргас, но със сигурност знам че в този зад БОВА-та повече няма да стъпя!!! Въпреки че е оторизиран за VW-та "майсторите" които са там са под всякаква критика, обслужването е мнооооого под нулата, а за правата на клиента там изобщо не са и чували. Единствено техниката и цените са им на световно(не Европейско) ниво!!!
А за Меден Рудник също съм чувал добри думи, но още не ми се е налагало да прибягвам до услугите им (и дано не ми се налага в скоро време).


nadejda.dionisova
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 29 юли 2015 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Търси се добър сервиз в Бургас

Мнениеот nadejda.dionisova » Сря 29 юли 2015 17:42


здравейте ! денс баща ми купи от Видин vw tuaran 2005г. , но все още не може да се прибере тъй като има някакъв проблем. първо докато пътувал с климатик ,му дало някаква грешка ( светнало таблото ) , проверил дали изтича антифриз ,но не изтичало,и си е имало антифриз. Преди малко ми се обади да каже ,че е спрял ,защото загряла колата . Когато я купувахме спменаха ,че има лек проблем с климатика ,че не се включвал винаги ,но явно не е това. Моля Ви кажете ми добър сервиз в Бургас , ние сме от Поморие ,но не знам тука да има добър.
Благодаря предварително :) :icon_lol


guU
Мнения: 64
Регистриран на: Вто 29 ное 2016 19:06
Автомобил: Volkswagen Polo 9n
Двигател: BBY 2003

Re: Търси се добър сервиз в Бургас

Мнениеот guU » Вто 14 дек 2021 14:59


Дали ще успея да съживя малко темата с актуални мнения към 2021 година? Обслужване, ремонт на двигател, каквото и когото можете да похвалите и препоръчате. :love.vwclub



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 174 госта