Евро 07 Бургас

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
stiviboy73
Мнения: 26
Регистриран на: Чет 15 яну 2009 19:39
Автомобил:
Двигател:

Евро 07 Бургас

Мнениеот stiviboy73 » Пон 04 окт 2010 21:37


В магазина на тази фирма работят най големите олигофрени.Случка е следната в петък 01.10 си поръчвам при тях,датчик за АВС за предно ляво колело за голф 3,продавачът ми казва,че ще пристигне в понеделник,изрично го питах по кое време да отида да го взема а той ми вика няма значение.Днес около 15.00ч отивам в магазина и си търся датчика,след 10 минутно търсене единият от продавачите ми обяснява,че е станала грешка и датчика е изпратен в склада им
до Славянка,аз му казвам,че ще отида да го взема,при което той ми подава бележка с написан номер на нея.Отивам в склада и давам бележката на единия продавач,обяснявам му за какво става дума,той гледа номера ими дава заден десен датчик,обяснявам му че съм поръчал преден ляв,той гледа нещо на компютъра и казва ,че моя датчик не е при тях а в магазина и ми дава бележка с номер.Вече ядосан отивам пак в магазина подавам двете бележки на продавача и му обяснявам,че ми е дал номер за заден десен датчик,тъпанара без даже да се извини остави друг да се рови в компютъра и изчезна,другия тъпанар след като рови 10минути ме пита дали ми бил спешен.Питах го какъв е проблема,той ми обясни,че политиката на фирмата била непотърсени части да се връщат обратно в склада и най рано в 18.00ч или утре сутринта може да го взема.След като им теглих една на фирмата и политиката тряснах вратата и повече при тези олигофрени няма да стъпя.




golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Евро 07 Бургас

Мнениеот golfmk1 » Пон 04 окт 2010 21:44


:lol:

Последна промяна от vasstop на Вто 26 окт 2010 10:08, променено общо 1 път.
Причина: спам!


Потребителски аватар
Th3_Storm
Мнения: 264
Регистриран на: Пон 16 мар 2009 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас Варна

Re: Евро 07 Бургас

Мнениеот Th3_Storm » Пон 04 окт 2010 22:29


И на мен доста често ми бъркат частите като ми дават за друга година или нещо от сорта.А днес тъй като си търся стоп за голфа и майстора ми каза че са му казали че там имали такива кристални отивам и питам и той ма гледа се едно че за първи път чува за такива стопове.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Евро 07 Бургас

Мнениеот hooligans » Вто 26 окт 2010 9:48


mhihi

Последна промяна от vasstop на Вто 26 окт 2010 10:08, променено общо 1 път.
Причина: спам!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта