Мнение за сервиза за ауспуси между Дървеница и Младост1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
kurmijanko
Мнения: 86
Регистриран на: Пон 12 мар 2007 15:59
Автомобил:
Двигател:

Мнение за сервиза за ауспуси между Дървеница и Младост1

Мнениеот kurmijanko » Нед 03 яну 2010 19:13


Става дума за сервиза на ъгъла на кръстовището между бул Ляпчев и Климент Охридски зад магазина за джанти.
Много съм недоволен, гърнето ми постоянно се удря в задния мост, понеже майсторът арабин си свърши работата набързо. Ходих още 3 пъти при него, всеки път ме лъже и уж преправя нещо и след 2 дена пак същатата работа. Сега като си напълня газовата бутилка шумът става много неприятен защото колата натежава.
Равносметка - 4 пъти ходих при него, един проблем реши, остави си ръцете и създаде друг!




brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Мнение за сервиза за ауспуси между Дървеница и Младост1

Мнениеот brum » Пон 04 яну 2010 9:51


Тоя е пълна скръб! И аз си патих при него - отивам с един опел корса дето го бях закачил отдолу - при движение назад закачих средното гърне и сгънах цялата генерация леко напред. Калъфа реши да смени цялото гърне и да сложи такова с по-дълга тръба. Въобще не обади, че проблема не е за него и че може да се реши пъти по-културно. Няколко дни по-късно отидох в ЕмКомплект (май, не съм сигурен) и там свалиха генерацията и я сгънаха както трябва да си е. Оказа се, че сложеното гърне е със същата дължина като стандартното - след връщането на генерацията в нормално състояние всички гърнета си легнаха на място и работата заспа.

Равносметката беше близо 100 кинта при оня дебил да смени здраво оригинално гърне с неговото измислено и 40лв за оправяне на проблема и смяна на едно уплътнение по генерацията (едно правено от метална мрежа което се намира между колектора и генерацията). А бях отишъл само са уплътнението, щото генерацията издишаше от там.


Потребителски аватар
javor_bg
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 25 сеп 2007 19:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за сервиза за ауспуси между Дървеница и Младост1

Мнениеот javor_bg » Пет 22 окт 2010 10:26


Случайно видях че има и друга тема за тоя некадърник. Може да видите и мойта тема. В три форума вече му излезе "име"!


kkiosev
Мнения: 37
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 20:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнение за сервиза за ауспуси между Дървеница и Младост1

Мнениеот kkiosev » Пет 19 авг 2022 22:02


И аз да кажа ,отивам за спукана заварка на задното гърне , тоя ми гледа катализатора и ми казва че от там изпуска .Отивам с друга кола след време пак същия филм .



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта