Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот malin.angelov » Пон 10 фев 2014 20:08


Здравейте, днес бях за реглаж на преден мост. Отношение, цена и качество - без конкуренция.

Рядко оставам толкова доволен след посещаване на сервиз. Запазих си час сутринта, за следобед и всичко беше наред. Попаднал съм на Данаил, който освен реглажа ми каза и доста неща за предницата на автомобила. Свързването беше безпроблемно със сервиза, дори и ме упътиха накрая как да го намеря.

Направи ми и впечетление, че майстора се държа по един и същи начин с клиент с баничарка и такъв с Кайен. Естествено този с Кайена искаше да мине пред баничарката, но набързо му показаха изхода и му обясниха, че ще могат да го вземат след час :wink

Препоръчвам с две ръце!! :th_up




cecom
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 20 мар 2012 19:35
Автомобил: VW Jetta 1.4 TSI 7DSG
Двигател:
Местоположение: София

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот cecom » Вто 22 апр 2014 10:22


Преди Великденските празници си запазих час от предния ден. Адреса на сайта е объркан, Амстердам N:8 е верния адрес по bgmaps.com. GPS координатите на сайта са верни. Всъщност на сервиза пише Mobil, като най-дясното крило е за реглажи - http://goo.gl/pRjo8k
Попаднах на Даниел - чудесно обслужване, разпита за "историята на заболяването", къде и какво са ми правили досега. Края на втора година на чисто нова Jetta съм, досега съм имал 3 реглажа. Даниел откри защо досега не ми се е получавал реглажа на 100% и го оправи. Даде ми и ценни съвети за зимни/летни гуми и различните джанти (при мен). Разбрахме се да тествам на АМ Тракия и още същия ден да дойда пак ако нещо не е наред. Всичко беше ток и жици. При пътуванията по празниците (АМ Хемус и Севрна България) също всичко беше ок.
Горещо препоръчвам реглажните услуги на Експрес 2!


kurmijanko
Мнения: 86
Регистриран на: Пон 12 мар 2007 15:59
Автомобил:
Двигател:

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот kurmijanko » Пет 01 авг 2014 15:25


добре де, нормално ли е да е криво кормилото след този реглаж и да трябва да се връщам по 3 пъти за да го изправи както ми се случи преди време? и как става това с регулирането на волана, тоест как мога да го сваля и да си го наглася? сложно ли е, да не ми остане в ръцете докато карам по магистралата :icon_lol


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот myrshavija » Пет 01 авг 2014 16:25


Скъпи ми курмиянко,
Да "врътнеш" волана на по-старичките вагени не е никак трудно. Ако не греша, гайката е 24. Ако имаш еърбег, не включвай на контакт, докато е откачен, защото записва грешка. Ако кажеш каква ти е колата, вероятно ще получиш и по-полезни съвети.
Колкото до реглажа в Експрес-2 - след последните 2-3 посещения, воланът ми стои леко наляво от центъра, когато колата се движи направо. Не съм ходил да го намества, защото ме мързи, а и колата не носи.


Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2207
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот Каспър » Нед 11 яну 2015 14:14


След записан час минах реглаж на преден и заден мост при Даниел и останах доволен и от отношението и от резултата.


Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот 7 speed DSG » Чет 15 яну 2015 20:26


За днес бях последен клиент, не мога да си позная колата, много съм доволен от отношението и от крайния резултат.
Аз пък уцелих Дамян, който си свърши перфектно работата :th_up


Somi
Мнения: 687
Регистриран на: Вто 22 фев 2011 20:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот Somi » Пон 19 яну 2015 16:08


И след токова много хвалене, да споделя и аз нещо.Последните ми 3 ходения ми писна ! Всеки път да ми палят оксижена за да равият контрагайка (5лв е услугата "има си фиксирана цена за услуга не ме вълнува как се прави ако ще и течен азот да слагат" + разкаляване на метала ), смених си предния ден сам накрайниците и пак оксижен, е да не са ръждясали за една вечер .Нещо става като с тези от диана отиваш за смяна на гуми и се оказва че имаш крива джанта. Та съм се зарекал да не ходя при тях нищо че са ми наблизо.


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот neon » Пон 19 яну 2015 17:29


В интерес на истината и аз забелязвам това. Последните 2-3 пъти верно, че редовно пали оксижена. Преди никога не се е налагало. С тази разлика, че аз не съм сменявал почти нищо и не знаех какво е дереджето.


radost_vw
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 01 сеп 2015 12:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот radost_vw » Съб 05 сеп 2015 7:15


След прочетените мнения за сервиза и аз реших да запиша час.
Попанах на Дамян след което останах много доволна.Автомобилът ми
вървеше със 100 като по релси.След около 6 месеца обаче след като паднах в дупка
пак се наложи да си запиша час.Този път се паднах при Данаил.
На този човек не му се работеше.Разхлаби 2 гайки после ги затегна.
Каза ми че при тези стойности нямало нужда да се правят големи корекции.
Колата ми VW Golf5 остана да дърпа на лявo.След като му казах че нищо не е
направил качи отново колата на стенда, но и този път резултата бeше
кръгла 0.
Отново направих рекламация размени предните гуми, но колата си теглеше
на ляво.Каза че нямало повече какво да направи и идеите му се били изчерпали, но
прибра паричките.
Ами след като не можеш да направиш нищо няма да взимаш пари.


Потребителски аватар
zloby3400
Мнения: 810
Регистриран на: Сря 19 ное 2008 9:38
Автомобил: Golf III
Двигател: AEK 1996
Местоположение: София/Ямбол
Контакти:

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот zloby3400 » Нед 06 сеп 2015 14:24


Днес си записах час и когато отидох направо качих колата на стенда. Човека се казва Дани - около 45 годишен, ходи с кърпа на главата. Много съм доволен от работата му. Вчера сменяхме с един приятел предни амортисьори и след това волана седеше на криво и колата бягаше наляво. Сега всичко е ОК. Реглажа струва 36 лева.Имаше две клеясали гайки и ги нагря с оксижена-не ми е взел допълнително пари за това. Каза да направя едно кръгче и ако има проблем с позицията на волана да се върна - не се наложи.Супер е че работят и в неделя. Преди това минах през Диана на Ботевградско шосе в посока Долни Богров - работеха но в неделя не правили реглаж.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот myrshavija » Нед 06 сеп 2015 20:43


Това с оксижена е ...
Случвало ми се е да ходя през няколко месеца с една и съща кола заради смяна на окачване и всеки път "ми то трябва с оксижена, защото не се развиват".
Поне да си записваха номерата на колите, че тия селски номера омръзват.
Всеки път вземат пари за оксижена.
И още нещо - последните 1-2г все ми оставят волана малко накриво - на три различни коли. Последният път му казах нарочно да го завърти малко настрани от това, което му се вижда добре и сега воланът ми стои направо. Разбира се, може да имам три еднакво криви коли.
Иначе към реглажа им нямам никакви забележки.


al3xbg
Мнения: 318
Регистриран на: Вто 27 сеп 2011 9:55
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AKL 98
Местоположение: Sofia / Dobrich

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот al3xbg » Чет 22 сеп 2016 11:11


Колеги, моля да опишете как изглежда долу-горе въпросният Дани, че имам запазен час за днес и като попитах, казаха че Дани е на смяна, а не Дамян, та питам да не метнат. Мерси предваритлно.


Потребителски аватар
ssssl
Мнения: 923
Регистриран на: Вто 12 май 2009 17:47
Автомобил:
Двигател: CJXC
Местоположение: Sofia

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот ssssl » Чет 22 сеп 2016 19:06


Що не го снимах последния път :icon_lol
Питай го как се казва и ша разбереш... Дамян е малко по-едър от Дани, но това не му пречи да си върши добре работата :icon_lol


Потребителски аватар
Nikkolay
Мнения: 1652
Регистриран на: Съб 18 авг 2007 10:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот Nikkolay » Вто 29 ное 2016 17:30


neon написа:В интерес на истината и аз забелязвам това. Последните 2-3 пъти верно, че редовно пали оксижена. Преди никога не се е налагало. С тази разлика, че аз не съм сменявал почти нищо и не знаех какво е дереджето.

Явно нещо е решил да изхитрява, защото аз съм ходил 4-5 пъти да правя реглаж на голфа преди години и всичко е било ОК...онзи ден бях за реглаж с друга кола и разбира се 2 пъти запали оксижена ( 6 лева е екстрата :rolleyes ) и ми направи впечатление, че и на двете коли преди мен отново игра номера с оксижена и "неразвиващите" се гайки ( едната кола беше чисто нов форд, кога свариха да ръждясат тия гайки незнам) :thumb_down


Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 559
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Експрес 2 - добър сервиз за реглаж по предница

Мнениеот alpinab » Сря 30 ное 2016 10:59


Аз съм НЕдоволен от този сервиз защото:

Един сговорлив мъж няколко пъти ми каза(приемайки колата), че прави сходимост от 20 години. Направи реглаж преден, заден мост като колата беше закачена на стенда, ефект почти нулев но си платих 38 кинта за 20 мин. работа.

Връщам се, казвам: НЕ Е ДОБРЕ. Почва се. Едно сумтене, 20 години го правя това. Айде пак на стенда.И отново колата пак ходи надясно. И отново ОБАЧЕ КОЛАТА ТОЗИ ПЪТ не бе закачена на стенда. И сега чисто логично се питам на ум: какво точно направи този пич НА ОКО ЛИ мери, боб ли хвърля! Гуми мери..... ААА то тука едната гума е 6мм другата е 6.05 мм. Няма как! От това е , 20 години правя само това.... айде бегай ,че дойде следващият.

Обаче аз се запънах и си записах по телефона, час за рекламация, но този пич беше на смяна след там няколко дни. Отивам, оня като ме видя, че съм за рекламацията (т.е. няма да има 38 кинта). Погледна тип: хайде от мен да мине да видиш, че съм ПИЧ! Влиза колата, обяснявам си пак какво защо, и че колата при изправен волан ходи надясно. ЕЕЕ Пич, нали ти казах, че е от гумите. Контрирах го много бързо, просто беше есента и точно за 2-3 дни разлика, бях сложил вече зимният комплект (джанти и гуми). Оня му прилоша! Не мИна финта с гумите. Реши да погледне колата- "аз знам как да стане, ама що по тоя начин" изсумтя пича. Каквото и да значеше това. Намърда се отдолу без колата да е закачена на стенда и направи корекция "на око" и вика отивай да тестваш. Еми от дърпане надясно, вече дърпане наляво. Видях, че няма да го бъде там и приключих с този сервиз. Записах час в Порше изток и прежалих 142лв. Колата стана така както беше в нормалното и състояние. А от издадения документ за направена сходимост в Порше, еми повечето параметри бяха светнали червено преди намесата на последните.

Изводите за вас, колеги.

Естествено, че много са доволни и ще са занапред доволни и в това няма нищо лошо. Но аз повече няма да стъпя там.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: MamaMy и 30 госта