Предупреждение за ДаскаловКар - съмнение за менте Лемфьордер

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
hinev
Мнения: 152
Регистриран на: Съб 05 дек 2009 16:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Предупреждение за ДаскаловКар - съмнение за менте Лемфьордер

Мнениеот hinev » Пет 03 юни 2011 12:08


Колеги стига се ядвахте от различни мнения купувах скоро 2 тампона на макферсона за голф 2 лемфьордер и двата се издъниха на по 2 месеца , а за тампон на двигател си бях взел нов 20 лв измислена марка 5месеца нямам проблем :)




audi__a4
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 03 ное 2009 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: G.O.

Re: Предупреждение за ДаскаловКар - съмнение за менте Лемфьордер

Мнениеот audi__a4 » Съб 16 юли 2022 14:26


Колега, не си само ти.Преди 3 дни смених на аудито тампоните на двигателя.Единият най-вероятно беше изтекъл защото на неравен път се усещаше че двигателят подскача, но на празен ход не вибрираше.Купих Lemforder . На кутиите пишеше ,че са китайски. На левият тампон имаше само номера на лемфордер , но соколът беше отлетял, а на десния ни номер , ни сокол. Като я запалих- всичко дрънка заедно с вибрации на купето. Найвероятно всички вземат от едно место , въпросът е в кой гараж се правят. Така ,че по-добре го върни още в магазина, за да не налага да го махаш и връщаш, но това за защита на потребителите е идея,която остава да проработи,макар че аз съм доволен от тях.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Предупреждение за ДаскаловКар - съмнение за менте Лемфьордер

Мнениеот 777 » Съб 16 юли 2022 15:18


Преди 2г вземах тампон, но от друго място (В&Д Авто, уж вносител). Не видях никакво лого, което доста ме усъмни. Просто едно желязо с гума и никакви означения. Кутията уж "оригинална", но без лепенки, холограми или някаква друга защита. Просто се отваря свободно и вътре се търкаля тампона. Т.е. спокойно може да е разменен с друг от друга кутия и марка. Обаждах се - убеждаваха ме, че всичко е точно, но аз останах със сериозно съмнение.


nikmar
Мнения: 345
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 11:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Предупреждение за ДаскаловКар - съмнение за менте Лемфьордер

Мнениеот nikmar » Пон 18 юли 2022 10:37


Ами те големите сервизи се зъстезават да вземат резервни части от бондовския представител и после ги монтират като оригинални... Всъщност Джеймс Бонд няма вина, че има толкова сериозни клиенти...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 157 госта