Клубен сервиз vit_autosofia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
VWVR6
Мнения: 48
Регистриран на: Нед 27 яну 2008 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот VWVR6 » Нед 06 окт 2013 16:18


Още едно позитивно мнение за Люси. Вчера в съботен ден следобед намери време да ми помогне. Сега след намесата му старият ВАЗ 2101 с регулиран карбуратор и перфектна центровка лети! :horror




Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот Pavcho2 » Пон 07 окт 2013 23:48


VWVR6 написа:Още едно позитивно мнение за Люси. Вчера в съботен ден следобед намери време да ми помогне. Сега след намесата му старият ВАЗ 2101 с регулиран карбуратор и перфектна центровка лети! :horror


Твоя ВАЗ 2101 е брутален евалата както казах - най-много ме разби манивелата !!! :biggrin
Бате Люси е велик отдавна не бях казвал нищо но май е време :) Брат много ти благодаря за това, че отдели толкова много часове да ми смениш инсталацията и че си блъска главата толкова много за да видиш как ще се усмихна след първото кръгче (квадратче) на квартала :bowdown както и едно много важно нещо - не ми позволи да изкарам 1200 км. с новопоставена инсталация, защото си даваше сметката, че все нещо може да се случи (макар вироглавието ми)
п.с. малко сменяме деня на кафето - не неделя а събота след обяд :D


Потребителски аватар
daywalker
Мнения: 425
Регистриран на: Нед 22 ное 2009 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: DS
Местоположение: Сервиза до нас

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот daywalker » Сря 30 окт 2013 20:01


Изказвам и моите благодарности към Люси-днес ми помогна с таблото на Сантаната да се оправя и доста време ми отдели.А за карбуратори,мисля че всички знаят,че е много вещ. :beer


Потребителски аватар
bobyy_23
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 02 апр 2012 11:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот bobyy_23 » Пет 15 ное 2013 9:49


Аз съм супер доволна от Люси, има коректно отношение,настроен е приятелски и ако има проблеми ги отстранява своевременно. На мен лично ми смени половината карбуратор без да ми вземе нито стотинка за това. Оказа се,че тази кола можела и да ускорява, не мога да и се нарадвам още!


stasko0o
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 19 ное 2010 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sf

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот stasko0o » Пет 20 дек 2013 9:46


Да се включа и аз благодарности на Люси след неговата намеса се откакзах да продавам Пассата досега не съм го чувал да работи толкова равномерно и тихо.
Доволен съм. :th_up


chris.kole
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 09 фев 2014 22:53
Автомобил:
Двигател:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот chris.kole » Нед 09 фев 2014 23:07


Искам да благодаря сърдечно на Люси за професионалната намеса по моя Черен Лебед - Ауди 80! Накратко да опиша какво до сега не ми се бе случвало при ремонт на автомобила:
- да ме посрещнат с кафе
- да ме посрещнат с усмивка
- да не злословят срещу предишни майстори в стил: "Тука някой разбирач е пипал..."
- да ме консултират
- да ми оправят проблема пред очите ми
- да ми кажат "Докато не укротим колата няма да мръднеш от тука :) "

Препоръчвам Люси с 2 ръце! Човека е безкрайно внимателен и прави нещата с желание!
Черния Лебед не се е носил никога така елегантно по Цариградско шосе преди намесата на Люси!

Поздрави,
Ванката


Потребителски аватар
rad_racer
Мнения: 43
Регистриран на: Пон 09 ное 2009 1:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот rad_racer » Пет 04 апр 2014 20:43


Отново един голям + за Люси :bowdown Бях изгубил надежда, че колата можеше да се оправи (джета 1.6) .... след намесата на Люси колата не само работеше но и вървеше :beer


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот radi_nrj » Чет 10 апр 2014 23:09


Благодарение на Люси пак може да си давам газ на Куатрото без да се притеснявам, че ще ми изпадне задния мост.


rosen.1962
Мнения: 5
Регистриран на: Нед 07 дек 2008 16:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот rosen.1962 » Сря 16 апр 2014 20:35


Това е автомонтьора, който не всеки може да си позволи. Страхувам се да го нарека приятел защото подозирам, че данъчните ще ме подгонят за данък лукс. :love.vw :c020


stivimat
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 28 апр 2014 21:28
Автомобил:
Двигател:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот stivimat » Пон 28 апр 2014 21:39


абе не знам колко е добър и какъв майстор е но на мои приятели които са ползвали неговите услуги им е оплескал колите та според мен който не може да прави нещо да не го прави


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот Vlad777 » Вто 29 апр 2014 7:31


Първо и аноимно мнение във форума, от човек, който се е регистрирал специално за това.

Или напиши конкретно за кой автомобил става въпрос и какво точно е станало, или мнението се счита за клевета и ще бъде изтрито!


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Вто 29 апр 2014 10:11


stivimat написа:абе не знам колко е добър и какъв майстор е но на мои приятели които са ползвали неговите услуги им е оплескал колите та според мен който не може да прави нещо да не го прави




А те са?????????????????????????????

Като да е писано от някой максимум 19-20 годишен индивид.Сиреч бивш абитуриент.Колко дълго изречение без нито един препинателен знак.Първо се научи да пишеш. :mhihi :mhihi :mhihi

П.П.Колкото е смешно,толкова е жалко.

Последна промяна от vit_autosofia на Вто 29 апр 2014 18:23, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
richko25
Мнения: 392
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 12:28
Автомобил: VAG
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот richko25 » Вто 29 апр 2014 11:40


.... :th_up

Последна промяна от richko25 на Вто 13 апр 2021 9:42, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот Vizor » Вто 20 май 2014 8:09


Аз па да ви кажа кво направи на моето Субару. То е нещо, което изобщо не му беше работа и не е длъжен да го прави.
Китна ми предната броня, боядиса я и я преля. ПЕРФЕКТНА работа. Оня може всичко беееее!!!
Евала Люси и благодаря за това, кеото направи за мен, ОТНОВО!


П.П. Жената не можа да познае от коя страна е боядисвана колата. Помисли си за другата :D


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот plamen000000 » Чет 05 юни 2014 18:38


И аз съм доволен от Люси и баща му за пореден път, оня ден подложи пасатора на баща ми на кръстосан разпит с ВАГ-Ком-а и излезе че ТПС-а незнае къде се намира, а пък бай Ангел констатира без да му требва комп. "заминал" тампон на моното. Люска благодарение на твоята намеса тоя дзвер си укроти оборотите сутрин на студено и спре да прави мизериите на газ.Остава само когато има финанси да му оправиме тампона.Голямо благодаря за коректната намеса!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ila и 46 госта