Никога повече Kayaba амортисьори.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Никога повече Kayaba амортисьори.

Мнениеот 777 » Съб 06 ное 2021 21:03


ludmil написа:Само ще вметна неща. Наскоро се наложи да сменям амортисьори на пасата. Майстора вика - купи Каяба, това е най-доброто.
Звъня на приятел, който е собственик на една от големите фирми доставчици на авточасти. Той дефакто зарежда магазините с авточасти. И му викам - трябват ми амортисьори Каяба.
А той ми каза - "защо ще даваш пари само за едното име. Знаеш ли, че всики амортисьори - там, Каъаба, Монро, ТопРан, Sachs, абе каквото ти хрумне ги взимам от два завода в Китай."

Аз лично съм виждал с очите си, в Унипак - голяма печатница в Павликени, голямо количество готови напечатани опаковки за всякакви видове марки авто-части. Същите, които после виждаш в магазините за авточасти. Идват контейнерите с части от Китай, слагат ги в кутиите и ти после си мислиш, че купуваш оригинален Бош.... А то такова нещо няма от години.

Това, че си попаднал на мрежа мошеници (фалшификатори на стока) не значи, че нещата са така навсякъде. То и парфюм BOSS е глупаво да купиш за 100лв като ги има при циганите по 8лв същите. Нали така.





Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта