части Starline?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
evgenyh
Мнения: 1405
Регистриран на: Пет 25 мар 2005 19:47
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Местоположение: София

части Starline?

Мнениеот evgenyh » Пон 05 фев 2007 22:25


някой знае ли я тая марка Starline? читави ли са им частите или напротив :?:




Потребителски аватар
dani_94
Мнения: 703
Регистриран на: Чет 01 юни 2006 8:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Вто 06 фев 2007 8:26


Ми батко да ти кажа аз на Аудито слагам такива части по окачването и нямам проблем. Би трябвало да са по читави от турските, а Старлайн са чешки. Слагай и се не бой... :lol:


Потребителски аватар
SMEL
Мнения: 1404
Регистриран на: Нед 15 яну 2006 17:58
Автомобил: MK4 TDI
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Варна

Мнениеот SMEL » Вто 06 фев 2007 19:29


да-много са добри.доста по читави от много други марки.


Потребителски аватар
kiki1
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 19 окт 2008 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: части Starline?

Мнениеот kiki1 » Пон 26 мар 2012 19:03


Да поизтупаме темата от прахта .. Колеги случайно попаднах на тази фирма и гледам ,че дават 3 години гаранция на частите им..Някой има ли повече опит с тия авточасти и най-вече с окачването?


Потребителски аватар
lent
Мнения: 481
Регистриран на: Пон 28 юни 2010 9:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re:

Мнениеот lent » Пон 26 мар 2012 19:32


dani_94 написа:Ми батко да ти кажа аз на Аудито слагам такива части по окачването и нямам проблем. Би трябвало да са по читави от турските, а Старлайн са чешки. Слагай и се не бой... :lol:


Частите са с произход Китай,но се опаковат в Чехия.Така ми беше казал един директен вносител на авточасти от Чехия.


Потребителски аватар
martin_072
Мнения: 299
Регистриран на: Съб 18 сеп 2010 17:42
Автомобил: Seat Ibiza GLXI Audi A4
Двигател: 1.8 ABS 1.8t
Местоположение: Kostenec
Контакти:

Re:

Мнениеот martin_072 » Сря 27 ное 2013 4:52


dani_94 написа:Ми батко да ти кажа аз на Аудито слагам такива части по окачването и нямам проблем. Би трябвало да са по читави от турските, а Старлайн са чешки. Слагай и се не бой... :lol:

Не съм съгласен! "TEKNOROT" и "ASMETAL" са много добри марки откъм части за окачването(шарнири,накраиници" преди няколко дена смених десния шарнир, сложих Текнорот предишният беше същия и изкара 3 години което е доста,при положение че я кара младеж(АЗ) нацелвъл съм огромни дупки,една от която бе мн фатална сцепих предна дясна гума,изкривих джантата(лята оригинална от Рено Меган Сценик" и ми изпусна амортесьра,а турския шарнир не подаде.. за 14 лв. толкова :mhihi


Потребителски аватар
javor_bg
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 25 сеп 2007 19:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: части Starline?

Мнениеот javor_bg » Сря 09 мар 2022 14:06


Темата е стара, но все пак и аз да си кажа мнението. На Пунто взехме нов алтернатор Starline 65 ампера. Сложихме го и видяхме, че като колата загрее с пуснати къси светлини напрежението пада от 14.2 на 12.5 волта , че и по-ниско. Като изключа фаровете и напрежението отива пак на 14.2волта. Мерих консумация и дали няма пад на напрежението на краищата на плюсовия и минусовия кабел. Смениха алтернатора с друг такъв на Starline и нищо. Колата стоя 3 седмици в сервиза. Накрая си я взехме и аз сложих алтернатор на Магнети Марели и всичко си дойде на мястото....



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта