Поредните пишман "майстори" в Русе Мнение (-)Х10

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Поредните пишман "майстори" в Русе Мнение (-)Х10

Мнениеот znainainai » Вто 10 апр 2007 22:27


Колеги от Русе за нищо на света не ходете при бай Съби."Сервиза" както го наричат се намира по пътя за старата телевизионна кула по паветата на старото разградско веднага след пункта за вторични суровини в дясно и само направо след около 300-400м в ляво. Та историята е следната: Карам си голфето там за смяна на съединител всичко е ок до момента в който ми звънят в 22ч и ми викат абе неще да пали?! Веднага отивам и УЖАС :shock обезшумителя изгорял "ми тя се запали нещо и стана" тея тъпаци ми запалиха колицата :evil: :evil: :evil: като причина за пожара изтъкнаха компа на инжекциона бил изгорял и затова. Понеже моя беше малко проблемен викам грешката моя ок. 80лв комп+20лв за проверка и поправка на инсталацията. И всичко ок до този петък когато на голфи стартера каза няма да въртя!! И аз почнах да търся от къде е причината понеже след опит за стартиране лампите гаснат и релето на бензиновата помпа прави звънчев ефект(все едно зумера на маслото при сглобено табло и това ме подведе). Свалих бушонното табло имаше окис мих го трих го накрая го разглобих на съставните му части и пластина по пластина го избърсах и го събрах. След този 2ву часов гъзобрък викам вече всичко ще е ок ДА ама НЕ :cry:. На следващия ден свалих стартера почистих го идеално смених шалтера понеже всичко показваше че е от него. Пак грешка 24ч всичко ок и после: старата песен на нов глас. АМИ СЕГА КАКВО :?: :!: Почнах пълна проверка на инсталацията на стартера таралеж силови кабели и т.н. всичко е ок един познат ми помагаше понеже не мога да се раздоявам а най гадното в случая е че проблема не го прави постоянно а когато си иска. И в момента на завъртане на стартера видях къде ми е проблема. ТЕЗИ ИДИОТИ КАТО СА МИ СМЕНЯЛИ СЪЕДИНИТЕЛЯ НЕ СА СТЕГНАЛИ ТАМПОНА НА ДВИГАТЕЛЯ ЗАД КУТИЯТА :evil: :evil: :evil: По точно Тъпаците са навили болта на криво МАМКА ИМ!!! Сега и тампон трябва да сменям :cry:. От там масата се губи и симптомите са като на прее...н шалтер отделно че компа му се еб....а майката по този начин. Заради тези "кадърни МАЙСТОРИ" си купих нов комп който едва не изгоря дано не е утре след като оправя всички поразии които са направили ще знам със сигурност и ако и той е заминал ще има :014: :smackbum :dummy: :whip :duel :rocketwhore :laser :023: :076: :074: :064: :061: :censored :censored:
В заключение техния "МАЙСТОРЛЪК" ми струваше:80лв комп+20лв ремонт на инсталацията+22лв шалтер+30лв за нов тампон на мотора
Най лошото в случая е че нямам касова бележка или фактура за смяната на съединителя иначе щях да ги запозная с федерацията на потребителите :evil: :evil: :evil:
МОЯТ ГОЛФИ ПОВЕЧЕ В СЕРВИЗ ОСВЕН ЗА РЕГУЛИРОВКА НА ПРЕДНИЦА НЯМА ДА СТЪПИ. Което не го знам ще ви питам има достатъчно компетентни колеги които не биха отказали да дадат съвет. За което от сега им БЛАГОДАРЯ :!: :bowdown :bowdown :bowdown
заглавието mod edit: dobrinb

Последна промяна от znainainai на Сря 11 апр 2007 21:53, променено общо 3 пъти.




Потребителски аватар
bu4komobil
Мнения: 804
Регистриран на: Вто 25 апр 2006 11:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Труро

Мнениеот bu4komobil » Сря 11 апр 2007 5:15


леле то човек жив да те оплаче как само лоши неща ти се случват.явно имаш черна магия


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Сря 11 апр 2007 5:51


bu4komobil написа:леле то човек жив да те оплаче как само лоши неща ти се случват.явно имаш черна магия

Абе живот и здраве да има аз голфето ще го оправя ама на тея гре.......и сега отивам и ще им :seeex п*****а майчина който им е казал че са сервиз много ги е излъгал да им :piss на сервиза :evil: :evil:
А аз се наиграх така :banghead: от мързел не че немога просто викам кво да се занимавам с глупости дет мен че и бащата щот сам не става,пък и точно тогава нямах канал гаража ми беше зает. АААААААААААААААААААААААААААААХ що не си напраих сам колицата :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
:censored: mod edit: dobrinb


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Сря 11 апр 2007 15:56


Сега разбрах защо на вълкът вратът му е дебел щот си вършел работата сам. Голфи вече е в идеална кондиция след като взех нещата в свои ръце.:yeaha: :maaad: :heeeavy metal : vw fen : само VW
:evil: От днес нататък аз приключих със сервизите. :evil:


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Сря 11 апр 2007 21:31


Аз само като чуя "бай Съби", разбирам за какво иде реч.Колега, не е луд тоя дето яде баницата, ами тоя дето му я дава :wink: Все пак се радвам, че всичко е завършило благополучно.
П.П.Ти колко компа си сменил до сега :?:


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Сря 11 апр 2007 21:36


Слава на ВСЕВИШНИЙ само един 2рия оцеля но на харабията,без малко да му :bishop.


Orientalfrill
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 22 окт 2022 18:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Поредните пишман "майстори" в Русе Мнение (-)Х10

Мнениеот Orientalfrill » Съб 22 окт 2022 18:50


Ходих в сервиз на кръговото след захарната,( гр. Русе ) трябваше да ми оправят парното, вземаха пари за нищо, освен това са смъкнали винкелчето на супорта, което задържа накладките, освен това казаха че са сменили антифриза, но не са. Не ходете там , мамят, лъжат и крадът...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 168 госта