Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
gadnyara
Мнения: 266
Регистриран на: Чет 15 фев 2018 18:35
Автомобил: Golf7 GTE 17 + MB S205 220d 20
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот gadnyara » Сря 04 дек 2019 18:09


Аз пък нямах възможност да видя как работят в новото място. Уговорихме час, видяха ми колата, решихме какво да оферират в рамките на следващия работен ден и комуникацията прекъсна. Изчаках може би две седмици с едно контролно напомняне по Viber, но нищо.
В крайна сметка си смених частите, но бях решил поне с тази кола да не се цапам лично, пък и специално ги чаках да се преместят.

Както и да е, успех в новия сервиз и по-малко случаи като при мен!




Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Чет 05 дек 2019 14:00


Ами аз на моят служебен номер нямам Viber, така че явно комуникацията е била с Милен. За връзка със сервиза, в началото на темата умишлено сме посочили само двата тел. номера и Skype. Телефонният номер на Милен е съчетание от личен и служебен и затова на него има и Viber, но умишлено Viber отсъства като възможност за комуникация със сервиза. Поради тази причина никой не е отговорил и там.
В новия ни сервиз, първоначално бяхме само двамата с Милен, всичко беше на купчини вътре и се подреждаше в процеса на работа и беше лек хаос, освен стандартната ни дейност, постоянно имахме и много работа и по сградата, по техниката вътре, по двора и поради това бяхме доста заети, заради което действително се случваше да прпоуснем да се обадим при поет ангажимет за оферта или нещо подобно... В тези случаи обикновено клиентите се свързваха отново с нас по някой от изброените в началото на темата начини и реагирахме макс. бързо, за да компенсираме забавянето с офертата и да придвижим по-бързо и ремонта. Лично съобщение тук във форума също би свършило работа, защото се старая да ги чета през 2-3 дни и при подобен пропуск, мога да реагирам в рамките на час-два да сметна въпросната оферта и да я изпратя. Стараем се и тези, и всякакви други порпуски в работата ни, да са възможно най-малко и благодарим за всякакъв вид мнения, защото са ни полезни да станем по-добри и да изчистим максимално пропуските в работата ни.
:beer


rzamanov
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 26 авг 2019 12:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот rzamanov » Нед 08 дек 2019 10:59


Страшно коректни момчета се оказаха, всичко което бяхме се уговорили и коментирали се изпълни на 100%. Момчетата доста си разбират от работата, но и отношението им към клиентите е на доста високо ниво. Успех!


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот nurv » Пет 27 дек 2019 16:43


Отново доволен. Вече 4то МПС карам при тях и все така доволен оставам. Новото място днес го посетих нарочно с градски транспорт и се оказа даже по-удобно от старото. Минахме за обслужване на Поло-то на жена ми. Изчакахме на готините жълти диванчета, лаф с Милен. Днес оставих и Superb-a за обслужване и пак се почувствах все едно съм на гости на приятели. Продължавайте все така да създавате приятелска атмосфера и все повече клиенти на новото място пожелавам.


nikolay_v
Мнения: 260
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот nikolay_v » Съб 28 дек 2019 9:03


Водих един приятел да му сменят маслото и понеже не е свикнал да изчаква на диванче и да пие безплатно кафенце с Wi-Fi ,и накрая и сервизна карта да му дават с всичко описано кое какво струва
И ми казва:
"Абе много културно тука - съмнителна ми е тая работа"
Та така ,от ходене по некадърници и идиоти вече ни е съмнително ако някой работи както трябва.

Весели празници и успех на новия сервиз защото всички знаем какъв беше стария


Потребителски аватар
EmilDinkov
Мнения: 43
Регистриран на: Съб 06 фев 2016 12:57
Автомобил: Polo
Двигател: APQ

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот EmilDinkov » Нед 05 яну 2020 21:02


Вторник на 07.01, ще си оставя за пореден път полото при тях. Само на тези момчета имам вяра в София, пък дори да не ми е супер удобно мястото вече.

Идва време за избиране на нова кола и само заради тях бих загледал отново VAG групата :D

Поздрави момчета и много успехи през 2020г. :)


bigsilverman
Мнения: 33
Регистриран на: Съб 11 сеп 2010 13:50
Автомобил: Skoda Octavia II FL TDI 140hp
Двигател: 2013
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот bigsilverman » Съб 01 фев 2020 20:26


за пореден път съм безкрайно доволен от Стефан и Милен. За съвсем прилично време и пари обслужиха новия член на семейството ни.

Поздрави от Влади с Октавия2 ФЛ :)


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот walentin » Сря 12 фев 2020 20:13


Способни, културни, образовани, коректни.....За пореден път ми помогнаха. Да са живи и здрави Милен и Стефан!


aphala
Мнения: 55
Регистриран на: Сря 14 дек 2011 16:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот aphala » Нед 23 фев 2020 15:31


За пореден път съм доволен от професионалното и коректно отношение. Особено рядко срещано явление е в днешно време. Да не говорим, че въпреки сериозните професионални познания и умения, които притежават, момчетата са здраво стъпили на земята и са запазили човешкия си облик и характер. Не се възприемат за регионално божество или примерно втори най-голям спец на Балканите. Отделят необходимото време и внимание на всеки автомобил, независимо дали е на 5 или 25 години. Неведнъж съм бил свидетел и как подменят части за тяхна сметка само и само клиента накрая да е доволен. А бе с две думи, каквото и да напиша все ще бъде недостатъчно, така че да са живи и здрави, и да продължават само напред и нагоре :beer


chitatelia
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 20 мар 2010 22:16
Автомобил: Audi 80 Avant ABK
Двигател:
Местоположение: България

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот chitatelia » Вто 03 мар 2020 11:11


В техния сервиз никога не съм се притеснявал да си оставя колата. Хем са добри професионалисти, хем не те гледат като ходеща банкнота както напоследък е масово явление при така наречените "автомонтьори".


aphala
Мнения: 55
Регистриран на: Сря 14 дек 2011 16:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот aphala » Пон 13 апр 2020 8:59


И отново останах много доволен от сервиза :th_up . Препоръчвам с две ръце и три крака :biggrin


JuStan
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот JuStan » Пон 08 юни 2020 12:52


Огромно БЛАГОДАРЯ и респект към Милен,Стефан и Виктор за ПОРЕДЕН път!
Мога много да напиша, за отношение (търпение :mhihi ), знания, коректност, отзивчивост, но който е бил при тях го знае прекрасно!
поздрави от Един А :)


Потребителски аватар
toci_81
Мнения: 189
Регистриран на: Чет 10 апр 2008 16:18
Автомобил: Golf 5 Plus TDI
Двигател: BKC
Местоположение: Ботевград

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот toci_81 » Пет 12 юни 2020 16:44


Доволен от днес,с работещ климатик, и открити още два проблема без да съм искал преглед. :th_up


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Pichaga » Нед 14 юни 2020 13:25


отново доволен.
спазват часове, не чакаш, взимат колата, пиеш кафе, връщат колата, плащаш, тръгваш си

без забележки
новият сервиз е екстра
само ми е далеч, но пълно щастие няма
плюса е работно време в събота до 20 часа


fighter-interceptor
Мнения: 317
Регистриран на: Пон 09 дек 2013 20:57
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHW 2000
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот fighter-interceptor » Нед 14 юни 2020 15:37


Бях там малко преди да започнат ограниченията, за поредно периодично обслужване.Изключително коректна работа,както винаги.Като възникне проблем предлагат варианти за решаване,дори правят подаръци.Пиша сега,защото сега можах да поизпробвам колата.С огромна благодарност към Стефан!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 150 госта