Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2189
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот w_smith » Вто 21 сеп 2021 13:02


Искам да благодаря на момчетата за дългите години поддръжка на моите автомобили! Малко ми е тъпо, че вече не мога да ходя пеша от и до сервиза, но такъв е животът. Последно вдъхнаха живот на тройката ми, определено стана различна кола.




alexandar_1
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 24 яну 2020 13:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот alexandar_1 » Съб 27 ное 2021 10:54


Да похваля и аз сервиза!!! След две години без парно...вече на топло. След като в три сервиза в Пловдив ми обясняваха че за да сменят радиатърчето на парното трябвало да ми свалят цялото табло предпочетах да отскоча до Абатрон сервиз. Парното е на лице.


shizko
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 20 мар 2018 16:20
Автомобил: VW Touran 2009 г
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот shizko » Нед 09 яну 2022 6:49


Още един доволен клиент. Попаднах на Стефан. Разкошен човек.
Един от проблемите по колата който вече е отстранен, не духаше на предния прозорец в следствие на това, силно запотяване на предно стъкло. Повечето сервизи не се наеха да отремонтират под претекст "много работа". Момчетата от Elbatron се ангажирага с ремонта.
За сервиза
Абсолютно коректни, любезни, много е странно особенно за сервизи, не мислех, че има останали сервизи с подобно отношение и обслужване.
Безкомпромисно качество на работата, примливи цени на части и услуги.
Всичко което е правено и вложено в колата е старателно и коректно описано, бонус напълно безплатно общ преглед и препоръки за ремонт.


dedicha
Мнения: 154
Регистриран на: Чет 07 май 2009 23:29
Автомобил: Seat Toledo 2000
Двигател: AEH1.6 101hp
Местоположение: Sofia

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот dedicha » Съб 05 фев 2022 18:58


Радиаторчето за парното смесваше въздуха с антифриз. Разбрах, че трябва да се разглоби цялото табло, което е огромен труд. Почти се бях примирил, че ще трябва да продам колата за части, тъй като е стара и този ремонт мислех, че ще струва значителна част от самата кола. Тогава реших да пробвам този сервиз. Бях забравил да разчистя жабката. Всичките ми боклуци бяха прилежно прибрани и оставени в кашонче в багажника. Ремонта е извършен перфектно , няма луфтове и скърцания по таблото, няма вече антифриз по стъклото. След поне 2 дена работа ми беше поискана доста скромна сума за този труд. Между временно се разболях от ковид и нямаше кой да вземе колата, повече отседмица стоя на претъпкания паркинг, тъй като не бях първия клиент в подобна ситуация. Благодаря за чудесно свършената работа.


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13422
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот kris11 » Пон 07 фев 2022 18:27


Стефан е точен човек. Помагал ми доста пъти дистанционно.


Потребителски аватар
volodya iliev
Мнения: 361
Регистриран на: Сря 05 дек 2007 19:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: APT 2000 4MOTION
Местоположение: Дупница

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот volodya iliev » Пон 07 фев 2022 20:36


Каквото и да кажа ще е само положително. В четвъртък вечерта оставих голфа на брат ми на приятелката му за смяна на термостата и радиатор на парното. В събота към обяд беше готов и сега парното е супер. Преди това нямаше никакво парно. Продължавайте в същия дух момчета.


JuStan
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот JuStan » Вто 31 май 2022 8:54


За кой ли ПОРЕДЕН път - бързи, точни и коректни !


nikolay_v
Мнения: 259
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот nikolay_v » Сря 01 юни 2022 10:06


Мани ги тия бе ,последния път не искаха и пари да ми взимат ;)

Мисля да сменям колата,първо задължително ще ги питам дали ремонтират такива коли-тогава купува.Самата мисъл че трябва да ходя някъде другаде ми се изправя косъма


Milenkov
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 17 юни 2022 21:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Milenkov » Вто 28 юни 2022 12:23


Искам да благодаря на момчетата от сервиз Елбатрон, за добре свършената работа.
Днес имах запазен час при тях. Вкараха колата и след малко ми казаха къде е проблема. Подмениха дефектиралия датчик и сега всичко е наред. Огледаха колата и ми препоръчаха да подменя ЕГР-а (не работи) и че има тръгнала мека връзка.
При първа възможност ще отида отново да остраня и тези проблемни възли.
Смело мога да препоръчам техните услуги, хора като тях са все по-голяма рядкост. Разбират си от работата и я вършат с удоволствие.


Потребителски аватар
Dviktor2021
Мнения: 11
Регистриран на: Пон 05 апр 2021 9:27
Автомобил: VW Passat B8 Comfortline
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Dviktor2021 » Сря 06 юли 2022 8:58


Два пъти посещавам Сервиз Elbatron. Първо беше за обслужване и зареждане на климатика и после за смяна на масло и филтри. Много съм доволен от всичко, хората са коректни и точни. Смело мога да препоръчам услугите им.
Успех момчета!


Потребителски аватар
maniac_55
Мнения: 173
Регистриран на: Съб 31 мар 2012 13:33
Автомобил: A4 8E5 TDI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот maniac_55 » Нед 21 авг 2022 15:46


Напълно доволен от работата на сервиза. :) Както за ремонт на климатичната система, така и за ремонт на ходовата част.


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот nurv » Вто 27 сеп 2022 23:13


Много години и с много различни автомобили съм ползвал сервиза. Също така съм изпратил мои приятели. Непонятно за мен обаче телефонът на Милен изчезна. На какво се дължи тази промяна?


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Съб 01 окт 2022 6:55


nurv написа:Много години и с много различни автомобили съм ползвал сервиза. Също така съм изпратил мои приятели. Непонятно за мен обаче телефонът на Милен изчезна. На какво се дължи тази промяна?


Действително е така... Поради здравословни и лични причини, Милен ще работи в сервиза, до края на годината (2022г.) . Заради това обстоятелство, предпочете да премахнем неговия номер от контактите на сервиза и да се използва само моя. Заради това и връзката с мен, е по-трудна от известно време, защото често не успявам да приема всички обаждания, за което се извинявам ! Работя и по този въпрос, за да стане по-удобно и за вас и за мен. На това се дължи и промяната в работното ни време (вече няма да бъде от 8:30, а от 9:00, тъй като аз нямам взъможност да съм тук толкова рано). Не успявам да стигна и до личните съобщения тук, заради което по-добре звънкайте, да обсъдим, каквото е необходимо :) .
Ще се възползвам и да напомня, че не работим в неделя и понеделник, защото много хора продължават да се опитват да се свържат с мен в тези дни и се чудят (и сърдят) защо не се получава. Номерът за връзка със сервиза, е достъпен, когато сме на работа (отделен апарат, който си седи в сервиза) и ако звъннете в извън работно време, просто няма кой да приеме обаждането, защото не сме тук... Това е така от няколко години и доста време се чудех дали да подходя по този начин, защото понякога има спешни ситуации и имах желание да съм на разположение, но много клиенти (вкл. и редовни такива, добре запознати с работното ни време), постоянно прекаляваха, обаждайки се в извън работно време с думите "Аз знам, че днес не работите, затова препдоложих, че днес ти е по-спокойно и искам да те попитам по-подробно, за еди какво си" , както и обаждания с крайно не спешни въпроси посред нощ и т.н. , което наложи такава промяна.
:beer


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот hooligan_sk » Съб 05 ное 2022 23:12


Стеф, много благодаря за светкавичната реакция с търновския Леон днес, железни сте!! :bowdown


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот buller » Вто 07 фев 2023 21:14


Днес мой познат ме отрезви с недопустимо поведение и отношние от неговия "майстор", което ме подтикна да напиша едно мнение, което обобщава работата на Милен и Стефан: човечност и уважение към човека насреща, което е подплатено от отлично свършена работа.
Силно препоръчвам, ако се лутате къде да поддържате колата си :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта