Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
volodya iliev
Мнения: 361
Регистриран на: Сря 05 дек 2007 19:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: APT 2000 4MOTION
Местоположение: Дупница

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот volodya iliev » Сря 05 юни 2019 18:09


Искам за пореден път да изкажа своята благодарност към Стефан и колегата му Милен.Имах удоволствието да се запозная с тях през далечната 2007г. със старият ми пасат В3 на който климатика беше поставян допълнително в италия.Свършиха си работата доста професионално без никакви забележки.Вчера ги посетих отново аз и брат ми за обслужване на климатрониците на двете ни коли аз с по нов пасат В5 а брат ми с ауди А4,като при него се наложи ремонт на компресора и смяна на климатичният радиатор.Отново перфектна работа и професионализъм без никакви забележки,а цената за всичко е съвсем нормална.Пожелавам ви все повече и повече доволни клиенти.




Потребителски аватар
masterdriver
Мнения: 57
Регистриран на: Чет 09 апр 2009 7:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот masterdriver » Съб 20 юли 2019 20:25


Нямам думи. Супер!
Днес бях там. От Порше Изток ми казаха - "VW препоръчва смяна на компресора - 1100 лева без труда"
Милен ми го оправи за нула време и мноооооого по-малко средтва. Евала, истиски професионалист.
Ше отида там и за ангренажа и за всичко. Още веднъж благодаря момчета.


Потребителски аватар
richko25
Мнения: 392
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 12:28
Автомобил: VAG
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот richko25 » Вто 23 юли 2019 21:03


Днес посетих сервиза, за профилактика на климатика. Професионален подход, отношение към клиента, всичко е на ниво!
Прикачени файлове
IMG_20190723_142001.jpg

Последна промяна от richko25 на Сря 24 юли 2019 23:20, променено общо 1 път.


teodorpc
Мнения: 231
Регистриран на: Сря 14 фев 2018 21:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот teodorpc » Вто 23 юли 2019 22:54


И аз днес го посетих, за подмяна на маркуч и дехидратор заради теч. Новият сервиз е по-голям и по добре изглеждащ и както забелязах локацията няма да е негативен фактор за численоста на клиентите, за 20 мин. докато бях там, се събрахме 5 пасата б5 (.5) (явно най се чупят) и още некви други возила. Та човек, като си върши работата с мерак и отношение и на луната да иде, пак ще си има клиенти. Да не говорим, че един от двамата ми звъни по някое време да ме пита, колко фреон са ми изтеглили септември миналата година, като се прееба климатика, за да ми го приспаднат сега от цената :th_up


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Vlad777 » Сря 24 юли 2019 8:01


Поствам този цитат тук за хората, които не са видяли, че има промяна в първото мнение. Пожелавам на Стефан и Милен успех на новата локация! :love.vwclub И да знаете, че ще ви посетя при първа възможност да разгледам как сте се подредили там. :biggrin
zfa159 написа:Искам с удоволствие да споделя, че от 16-ти Юли (16.07.2019г.) започнахме работа в новия ни сервиз. Той се намира в бившия стопански двор на с. Лозен, който сега е превърнат в промишлена зона. Засега работното ни време остава непроменено.
Точният адрес на сервиза е гр. София , ул. Райовец 16 , като на улицата има локация в Google Maps :

https://goo.gl/maps/dnrgAGt9VbhTmLtC6

За да намерите локацията ни в Google Maps обаче, e най-добре да използвате горепосочения линк, понеже при търсене по името ни, независимо на кирилица или латиница, заради някакъв проблем, понякога вади грешен адрес или съвсем други сервизи за климатична техника, които нямат нищо общо с нас!
Ще направим и ще добавим и няколко снимки на халето, за да се ориентирате по-лесно, тъй като срещу нас има и друг сервиз, както и още няколко халета около нас :) .

Всички, с които вече имаме уговорка, са предупредени за новия ни адрес, а засега и всички, които си записват час, ще бъдат предупреждавани за тази промяна.



fighter-interceptor
Мнения: 317
Регистриран на: Пон 09 дек 2013 20:57
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHW 2000
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот fighter-interceptor » Сря 24 юли 2019 20:48


Честито и успех!Докато се наканя да дойда,вие се преместихте,но ще ви намеря.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Чет 25 юли 2019 15:24


Благодаря!
Стараем се да е по-удобно и за вас и за нас. Имаме още доста довършитлна работа по сервиза, но действаме постоянно :) .
Имахме лек проблем с локацията в Google Maps, който вече е отстранен и може да ни намерите, като напишете името на сервиза в Google Maps.
Отдалечени сме на повече разстояние от някои точки на града, но за сметка на това като време за пътуване, е почти същото. Наскоро наш клиент каза, че от Люлин по северната тангента, е стигнал за 20 минути, въпреки че са около 30км. Същото време му е отнемало преди да мине през всичките части на Люлин, през тунела и да стигне до Красна Поляна, въпреки че са едва няколко км.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот dobrin » Съб 27 юли 2019 7:20


Успех на новото място!


gadnyara
Мнения: 262
Регистриран на: Чет 15 фев 2018 18:35
Автомобил: Golf7 GTE 17 + MB S205 220d 20
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот gadnyara » Съб 27 юли 2019 9:00


Аз пък постоянно разпитвах кога ще се преместите, за да планирам отново ремонти и обслужвания при вас. Същото споделят още няколко други клиенти, отказали се да идват на стария адрес по логистични причини.

Пожелавам бързо завършване на оставащите СМР!


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Съб 27 юли 2019 16:16


На стария ни адрес попаднхаме случайно и уж беше временно, тъй като и на нас от Младост ни беше доста далеч, най-вече като време за пътуване, ама те временните работи са така - 10 години. Положителното там беше градския транспорт - доста повече опции, от колкото на сегашния ни адрес, но пък повечето ни клиенти и там и тук, си идват с още един човек и още една кола. Така или иначе съдбата на сервизите и другите промишлени обекти в града, е да ги изнасят в покрайнините, за да може да си вдигат шум на воля и да са си в обособени промишлени зони. Именно затова дълго време не можехме да намерим алтернатива на старото помещение за под наем или подходящ парцел в града, на който да можем да построим подобна сграда.
Сега, за сметка на по-отдалечената дестинация, разполагаме с офисна част, където клиентите ни могат да изчакат, когато става въпрос за по-бързи ремонти, за да не се налага да ангажират още някого и транспорт. Постоянно модернизираме и тази част, за да е по-уютна и практична. Също така и технологично сме изградили доста по-добри условия - 4 подемника, вместо 2, голям двор, в който могат да седят коли, които изчакват някакви части или не са в движение и ред други работи. Всичко това води до по-кратки срокове за реакция, спрямо преди, защото имаме нужната площ и условия. Живот и здраве ще го довършим окончателно и някой ден официално ще "режем лентата" , както се казва :mhihi .
Благодаря на всички за пожеланията!
:beer
Понеже форумът е сила, искам да използвам мнението си в темата, да помоля нещо - търсим фирма за изграждане на индустриални подове. Като пример мога да дам този в магазините Практикер - смола, нанесена върху бетона, която седи като портокалова кора и до колкото разбрах, е на някаква епоксидна база. Доста здрава и издържа на удари с тежки предмети, без никакви щети и надирания, но не можаха да ни кажат кой я е правил. Има доста фирми, които се занимават с такива неща, но предпочитам някоя проверена :mhihi . Ако някой може да ни насочи, ще съм благодарен да ми напише едно лично съобщение с координатите, за да не се счита за реклама на някоя конкретна фирма. Предварително благодаря!
:beer


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6119
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот ktamen » Нед 28 юли 2019 2:44


Спомням си че един колега изпусна чук на такъв под, подът не е толкова здрав, че да не остават следи. И ни купиха гуменки да ходим по него. Цената на пода беше кошмарна, аз бих поискал малка мостра преди да поръчвам.
Успех ви пожелавам и на новото място :th_up


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот pe6kata » Нед 28 юли 2019 7:50


шлайфан бетон с подходящите посипки?!


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Нед 28 юли 2019 7:57


Сега сме на шлайфан бетон, но не е особено як. Ако изпуснеш примерно клещи, с острото към него, остсва дупчица, която с времето ще стане по-голяма, защото заминава горния слой. Тази в практикер я пробвахме с чук, нямаше и следа... иначе да, цената е скъпа. Гледахме и гумен под, но сме с подово отопление и не е удачен вариант, иначе има сегментни подове от 50 на 50см гума и се сменя само прецаканото, когато се наложи, маслоустойчиви, но и те са доста скъпи и не особено здрави (тествахме ги и тях)


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот pe6kata » Нед 28 юли 2019 8:12


между просто шлайфан бетон и такъв, с правилната посипка, разликата е огромна


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Нед 28 юли 2019 17:37


Ами знаеха за какво ще се ползва, взеха един куфар с пари, слагаха вътре фибри, добавки, някакви други бъркочи, не знам си какво още и нищо - рони си се, на някои места се и нацепи даже. Затова търсим опция да го запечатаме отгоре с нещо друго, ама не гумено, заради подовото отопление. Тъй като вече и работим тук, ни трябва и като срок за нанасяне и изсъхване, да не е много дълго или да може да се нанася на части, за да не затваряме напълно... Не е супер спешно, ама в даден момент ще трябва да направим нещо за пода и затова събирам мнения и информация и благодаря за съдействието!
:beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта