Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12794
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Zdravko Zankov » Вто 07 фев 2023 21:35


Подкрепям всяка една дума в предходното мнение.




Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот walentin » Пон 13 мар 2023 23:31


И аз !


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Pichaga » Чет 04 май 2023 20:47


Днес си взех колата от сервиза. Този път за смяна на воден радиатор, радиатор на климатик и интеркулер. Както и смяна на масло и всички филтри по колата. Всичко беше направено красиво и перфектно. Няма да споменавам отношение и адекватната цена на услугата, както и на частите. Браво и все така да имате доволни клиенти
Благодаря!


HarvesteR
Мнения: 127
Регистриран на: Сря 21 юни 2006 17:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот HarvesteR » Пет 02 юни 2023 23:41


Исках да ползвам услугите им за смяна на спирачна течност. Казаха, че от май до септември не записват часове за подобни услуги, защото са натоварени с ремонт на автоклиматици в сезона. Пиша това за да спестя разкарването и на други клиенти. Може и да го пише в темата и да съм го пропуснал.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Съб 03 юни 2023 15:14


Тъй като сме специализирани най-вече в диагностика и ремонт на климатични системи, отопление и вентилация при автомобилите, натоварването ни е пряко свързано със сезона - лятото и зимата сме най-натоварени, най-вече с основната ни дейност за съответния сезон. Предвид огромното натоварване, което имаме в момента с климатични системи, както и това, че съвсем до скоро бяхме в доста намален състав (само 2-ма души), тази година избягваме подобни процедури, освен ако не са част от някакъв по-обширен ремонт, за който така или иначе автомобилът ще седи на крика през по-голямата част от деня и ще има време за реакция, при възникване на непредвидена ситуация. Смяната на спирачна течност, макар да изглежда рутинна операция, би могла да се превърне в сериозен проблем, ако се скъса пробка на някой от апаратите, примерно - тогава той трябва да се демонтира, да се отстрани проблема, да се монтира, обезвъздуши и т.н. Това би довело до две неща - или да измести целия график на съответния крик с няколко часа, докато се отстрани проблема, което не бихме могли да допуснем в активния климатичен сезон, тъй като има следващи автомобили със записани конкретни часове или пък да се свали автомобилът и да изчака, за да се довърши, когато има възможност ( което може да е след час-два, но може да и след ден-два и т.н.) , което пък не е добър вариант за собственика му, защото е ясно - без спирачен апарат, няма как да го ползва. С цел да не се стига до подобни ситуации, които прерастват в проблем и за двете страни, действително избягваме някои процедури, когато натоварването ни е много сериозно и няе бихме имали възможност за адекватна реакция, ако се стигне до подобна ситуация.
За да не се разкарвате напразно до сервиза, както явно е станало в случая с колегата, бихте могли да попитате за услугата, която Ви интересува или да си запазите час, на посочения тел. номер или във Viber. Така или иначе работим само с предварително запазни часове за всички услуги, които предлагаме и дори да дойдете, няма да можем да реагираме на момента.
:beer

П.п. както знаете, Милен вече не работи в сервиза и поради това остана само моят тел. номер за връзка. Предвид това, не успявам да приема част от обажданията и използвам момента да се извиня за това, но правя, каквото ми е възможно... Ако не успеете да се свържете по телефона, моля, пишете ми във Viber и веднага щом видя, ще получите отговор.
Благодаря!
:beer


jordanbalew
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 28 апр 2022 22:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот jordanbalew » Сря 14 фев 2024 13:53


Да Благодаря на Стефан за коректното и професионално отношение! Бърза, точна работа без забележки по маздата и пасата. Препоръчвам ги с две ръце. Съжалявам само,че по-рано не знаех за тях да си спестя мъки и главоболия през годините :D! В бъдеще отново ще разчитам на тях! БЛАГОДАРЯ отново! ;) :th_up :beer


Потребителски аватар
Gal
Мнения: 1458
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 12:37
Автомобил: МК7
Двигател: DCYA 2018
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Gal » Пет 23 фев 2024 9:51


zfa159 написа:П.п. както знаете, Милен вече не работи в сервиза и поради това остана само моят тел. номер за връзка. Предвид това, не успявам да приема част от обажданията и използвам момента да се извиня за това, но правя, каквото ми е възможно... Ако не успеете да се свържете по телефона, моля, пишете ми във Viber и веднага щом видя, ще получите отговор.
Благодаря!
:beer

Аз не знаех и му бях писала за смяна на масло на гоуфу и като не ми отговори се зачудих :) И после разбрах от някой колега, ама беше късно :) Успех!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта