Автобояджия в Овча Купел / София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
marinn_n
Мнения: 30
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Автобояджия в Овча Купел / София

Мнениеот marinn_n » Вто 02 авг 2016 17:04


Здравейте колеги,
Някой ползвал ли е услугите на въпросния автобояджия.
http://olx.bg/ad/avtoboyadzhiyski-uslug ... 28d3938cc1
Казва се Боби и се намира в Овча Купел зад ресторант Фантазия на бул. "Президент Линкълн"
Ако някой е ползвал услугите му, моля за коментар за качеството му на работа (пасва ли цвета, спазва ли срокове, и т.н ).
Благодаря!

Последна промяна от marinn_n на Пет 05 авг 2016 20:38, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
monty
Мнения: 87
Регистриран на: Съб 20 окт 2007 22:42
Автомобил: Hyundai i20
Двигател: 998cc TGDI
Местоположение: София

Re: Автобояджия в Овча Купел

Мнениеот monty » Вто 02 авг 2016 18:41




marinn_n
Мнения: 30
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Автобояджия в Овча Купел

Мнениеот marinn_n » Вто 02 авг 2016 20:33


Мерси колега.
Има + има и –, но никой от плюсовете не е писал след време, година две какво се случва с ремонтираните части, дали се бели лака, избива ли ръжда под кита и т.н.
Дали е един и същи човек?
Ако някой може да коментира още нещо, ще съм благодарен.


Потребителски аватар
monty
Мнения: 87
Регистриран на: Съб 20 окт 2007 22:42
Автомобил: Hyundai i20
Двигател: 998cc TGDI
Местоположение: София

Re: Автобояджия в Овча Купел

Мнениеот monty » Сря 03 авг 2016 8:47


През 2011-та бях боядисвал заден капак при колегата. Цената не беше 80лв, но имаше и малко тенекеджийство. Колата я продадох след около две години и имаше малко матирало по боята, но вероятно е било от автомивките. Когато ходих аз все още нямаше камера и най-големия проблем при мен бяха прашинките в боята. Ако се съди по снимките съм на 99% съм сигурен, че става въпрос за един и същи човек.


Потребителски аватар
Rat Fink
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 04 юли 2014 11:15
Автомобил:
Двигател: 1 8t AUM 2 3DISI
Местоположение: София

Re: Автобояджия в Овча Купел

Мнениеот Rat Fink » Сря 03 авг 2016 9:04


Аз съм ползвал услугите на Жоро - гаража му се намира на ул. Народно Хоро. Много прецизно работи, цените му не са най-евтините в брашна, но има защо. ето тук се намира, написан е и номера: https://www.google.bg/maps/@42.6806241,23.266576,3a,75y,279.46h,69.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1s0RrfGYazpwYboSq_KC5mCw!2e0!7i13312!8i6656?hl=bg

Този Боби ако не се лъжа се намира в един вътрешен двор на ул. Зеленика или Земляне със сервизи, бях боядисвал капак на сеатче - вярно цената беше много тънка, не помня точно колко, но имаше тук там две или три песъчинки и ако гледаш много от близко и под ъгъл си личаха. Може вече да са задобряли и да изпипват повече работите. Но поне е евтино там.


xhoxhi
Мнения: 10
Регистриран на: Чет 07 май 2015 15:19
Автомобил:
Двигател:

Re: Автобояджия в Овча Купел / София

Мнениеот xhoxhi » Пет 03 яну 2020 14:50


Здравейте,
Няколко пъти съм карал различни коли за боя след драскотина или ръжда при въпросния Боби. Винаги бях доволен и го препоръчвах на приятели и колеги. Преди месец закарах кола за пребоядисване на праг 150 лв (беше почнал да ръждясва на две места). Разбрахме се за ден, цена и време - всичко точно. Когато ходих да взема колата, беше тъмно и не се виждаше много добре, но веднага ми направи впечатление, че прага е боядисан само долу и много си личи боядисано с другата част на детайла. Питах го защо не е боядисан целия детайл, отговора беше че това е много работа и цената нямаше да е тази. Освен че си личеше боядисаното, боята се различаваше и имаше черта, която не беше полирана. Помолих го поне да е полира за да може да изчезне грапавото и да не бие толкова на очи разликата. Разбрахме се да ходя друг път, следствие на което спря да отговаря на телефона и когато ходих на сервиза без да сме се разбирали (защото не отговаряше на тел. в продължение на седмица) вика имам много работа и нямам време, ела друг път. Втория път, пак без уговорка опита се за 5 мин да полира прага, но само на две места а другите две не били достъпни за машината и така си останаха. .
Всеки сам да си прави извода. Аз повече няма да ползвам услугите на Боби
Поздрави!
Прикачени файлове
IMG_20191214_095523.jpg
IMG_20191214_095438.jpg


Vladi702
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 02 юни 2022 15:39
Автомобил:
Двигател:

Re: Автобояджия в Овча Купел / София

Мнениеот Vladi702 » Чет 02 юни 2022 15:49


Не бих препоръчал въпросния Боби на никого. Подведох се по сравнително добрите отзиви. Ставаше дума за напукване на боята на преден капак в следствие, че капака явно е китосван. Само три дни след като си взех колата се напука отново на същото място, а "майстора" отказа да поеме рекламацията под предлог, че имало много кит и не можел да даде гаранция. В крайна сметка няколстотин лева ми струваше удоволствието. Ниско качество на изпълнението и некоректност, явно автотенекеджийството, боядисването и работата с клиенти не са за този човек. Нека всеки си прави изводите и се учи не само от своите грешки, но и от грешките на другите.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта