Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Zarety
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 21:34
Автомобил:
Двигател:

Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Zarety » Сря 19 апр 2017 22:46


дравейте Колеги,

Предстои ми оглед за покупка на VW в Търговище.
Моля някой да помогне с контакти на надежден сервиз/ майстор в който може да огледа автомобила на канал/ подемник и да се закачи на компютър за диагностика.

Благодаря!




Потребителски аватар
M3ntata
Мнения: 843
Регистриран на: Нед 07 юни 2015 16:02
Автомобил: Golf MK4 4motion
Двигател: V5 AGZ

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот M3ntata » Чет 20 апр 2017 0:18


Няма такъв сервиз в Търговище... Не спамя просто ти казвам, че няма надежден който може да извърши всички тези услуги АДЕКВАТНО, най добре потърси някой който е запознат с модела (кара такъв примерно) и има подходящ софтуер с който може да се борави.


Zarety
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 21:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Zarety » Пет 21 апр 2017 0:00


Някой колега от Търговище няма ли да се отзове?


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3096
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот georgebonev » Пет 21 апр 2017 7:50


M3ntata написа:Няма такъв сервиз в Търговище... Не спамя просто ти казвам, че няма надежден който може да извърши всички тези услуги АДЕКВАТНО, най добре потърси някой който е запознат с модела (кара такъв примерно) и има подходящ софтуер с който може да се борави.

:th_up
Няма такъв специално, иначе канал и подемник имат почти всички - Аутобокс на ул.Ал.Стамболийски, сервиза на ул.Скопие (до битака), до автогарата има сервиз за дизели, на ул.Опълченска също има два (единия прави и реглаж), на околовръстното - Пелшини мисля че имат всичко (и диагностика)...
Проблема е, че ще са заети и не знам дали ще могат да те "вкарат" почти веднага за преглед...


Zarety
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 21:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Zarety » Пет 21 апр 2017 9:58


Идеята е някой да я закачи на вагком и да разбира какво прави и да се повдигне на подемник/канал да се види от долу как е положението . Не е нещо, което ще отнеме много време, но просто съм на 400 км в посока и ми е много далече да ходя няколко пъти.


Потребителски аватар
M3ntata
Мнения: 843
Регистриран на: Нед 07 юни 2015 16:02
Автомобил: Golf MK4 4motion
Двигател: V5 AGZ

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот M3ntata » Пет 21 апр 2017 11:32


georgebonev написа:
M3ntata написа:Няма такъв сервиз в Търговище... Не спамя просто ти казвам, че няма надежден който може да извърши всички тези услуги АДЕКВАТНО, най добре потърси някой който е запознат с модела (кара такъв примерно) и има подходящ софтуер с който може да се борави.

:th_up
Няма такъв специално, иначе канал и подемник имат почти всички - Аутобокс на ул.Ал.Стамболийски, сервиза на ул.Скопие (до битака), до автогарата има сервиз за дизели, на ул.Опълченска също има два (единия прави и реглаж), на околовръстното - Пелшини мисля че имат всичко (и диагностика)...
Проблема е, че ще са заети и не знам дали ще могат да те "вкарат" почти веднага за преглед...


Аутобокс на ул.Ал.Стамболийски- Там последно по спешност исках да ми проверят антифриза дали е годен за зимата дойде някакъв дъртак после един по млад и се скараха накрая. :mhihi

сервиза на ул.Скопие- Шефа и един от работниците са много разбрани и пекани, не съм им ползвал услугите за сервиз, но съм взимал части от моргата им и съм доволен. Мога да кажа, че не отказват на никой, автора може да ги има в предвид за подемника.

автогарата има сервиз за дизели- тоя сервиз отдавна издъхна, закарай им нещо по ново от голф 3-ка дизел със сериозен проблем, даже не могат да разберат какво му има. Чат пат се отбивам при съседните хали да видя един и често е затворено с телефон на вратата.

на ул.Опълченска също има два- този от дясно е "мутрата" с зеления GM кабриото, ако е той даже ми отказа една адаптация, за да съм сигурен че "детския" ми VAGCOM работи както трябва, вика ти си направил всичко какво ме занимаваш, има работа за 2-3 седмици (пък вътре дори имаше едно място) един вид "не мога не ме излагай сега".

околовръстното - Пелшини- за тях не мога да кажа нищо тях не съм ги посещавал, но има други две сервизчета до тях. Единия отвън е в оранжево (бягай на далеч!!), другият е bulauto възможно е да видиш селскостопанско оборудване и машини на паркинга, виждал съм скъпи коли и нови машини да "ремонтират" вътре е чисто и подредено изглежда че работят кадърно, но реално не знам колко ги бива, понеже май ги мързи или не знам. На мен бяха ми отказали смяна на вериги за golf 4 понеже работели на час (моята работа изисква поне 2 дена) и цената нямало да ми хареса, казах им че цената не ме притеснява после ми каза имали много работа за момента и да потърся друг сервиз ако бързам. :screwy В същото време вътре бяха разфасовали един mercedes GL x164 точно в двигателния отсек не съм ходил да го гледам, но ми приличаше на проблем с главата или вериги беше разхвърлен доста. Не знам как да го разбирам това поведение...

Сервиза срещу казармата (изглежда като малка авто къща) е там просто...може да сменяш здрави части до като ти свършат парите, че дори и кредит ще теглиш. Няма да го коментирам, че... :dummy


Та от всички изброени мисля, че тези на околовръстното сервиз bulauto, сервиза на ул. Скопие (битака) и още един има в кв. Герен но е със записване на малко място работи и няма как двигатели до някъде, окачване той е човека. Тези могат да ти свършат работа лично според мен. Бих ти помогнал с ваг ком но както казваш знам това което ме интересува или ми е нужно, не съм човека който да тръгне да мери всеки автомобил и да знае како прави. Предварително трябва да се образовам, пък да не говорим, че трудно ще осъществим връзка ай вероятно ще съм на работа. Дано изскочи някой колега кой ще има повече време.


Потребителски аватар
Dagestan
Мнения: 958
Регистриран на: Съб 30 ное 2013 19:04
Автомобил: Toledo 1M2 и един Фокус
Двигател: AGN 2000
Местоположение: Разград

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Dagestan » Пет 21 апр 2017 21:33


В автокъща Automilano имат и сервиз, разполагат с диагностика на Делфи или Бош беше и човека, който борави с нея, мисля Стефан се казваше, ми се стори че разбира какво да гледа и къде да пипа. Не знам обаче дали ще искат да ти извършат такава услуга, но да им звъннеш и да питаш няма да ти коства никакви усилия.


Голф 5 плюс
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 31 окт 2018 8:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Голф 5 плюс » Сря 14 ное 2018 21:13


Та къде казахте колеги къде има в търговище вагком? Ако може някой колега да каже или помогне за адаптация на сензора за ъгъла на завиване


Потребителски аватар
Тодор.Андонов
Мнения: 9
Регистриран на: Сря 25 юли 2018 21:24
Автомобил: VW Passat 1 9 TDI 131ks 4motion
Двигател: AVF 2001
Местоположение: Търговище

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Тодор.Андонов » Нед 24 фев 2019 20:32


Здравейте, някой колега от Търговище ако може да ме упъти къде може да ми сменят о-пръстени на дюзите..Пасат 1.9 TDI 131 к.с


Zinoto
Мнения: 1871
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Zinoto » Пон 25 фев 2019 14:21


Ако ти се идва до Велико Търново, извършвам тази услуга с оригинални о-пръстени на Bosch, и регулировка на дюзите


Тодор Aндонов
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 05 дек 2021 17:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз/ Майстор за диагностика на VW - Търговище

Мнениеот Тодор Aндонов » Чет 27 яну 2022 22:10


Всички колеги от Търговище да не ходят за по сериозни проблеми с двигатели или каквото и да е при Янко в Лиляк.От негово регулиране на дюзи на Пасат 5.5 1.9 131.кс резултат 2 счупени дюзи.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта