Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1316
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот fur1ous » Вто 19 апр 2022 11:39


До Мони Гуми ли е Краси, споделете един адрес моля.




Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 19 апр 2022 12:44


DoH_KuXoT написа:и аз за гърнета ходя само при краси гърнето

да , като застанеш срещо Мони от ляво в гаража


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот beuchat » Чет 21 апр 2022 10:05


Колега valka,не си случил на читави тампони,за това са се скъсали.Аз имах период,в който през 2-3 месеца сменях тампони на крайното гърне.Накрая си купих пак уж същия тампон и вече може би от година и половина не съм сменял тампони.


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот valka » Съб 30 апр 2022 13:07


Е в два от случаите да не съм слагал аз тампоните? Първият път ми слагат боклук, който кара 6 месеца. Вторият за същите пари ми слагат такъв, който кара вече 8-ми месец без проблем. Искаш да кажеш, че по-добрия вариант е да купя 2-3, 5 Swag-а и да играя на тото дали ще уцеля читав...Вместо да си купя (сега гледам в същия магазин) оригинален VW, Skoda, Audi, Seat за "колосалните" 14 лв и евентуално да нямам проблеми. Преди като купувах оня боклук, най-скъпия беше 4 лв, тия оригиналните по спомен ги нямаше. А дори тоя на Walker e 3 лв в момента в този магазин. Затова си помислих, че за 3 и 4 лв трябва да са читави... :mrgreen Другия, който купих си стои и не съм го слагал. Ако се скъса и този, който ми сложи по-добрия майстор, много ясно, че ще си купя оригинален. Няма през 6 месеца да ми сменят тампони я. :wink


Потребителски аватар
slavi3331
Мнения: 421
Регистриран на: Вто 16 окт 2012 16:16
Автомобил: голф 3
Двигател: 1600
Местоположение: Сф

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот slavi3331 » Нед 01 май 2022 23:40


valka написа: И отидох до пича преди бензиностанцията Еко. Работи си сам.

Офтопик - Мишо е голям пичага и добре работи. + За него.


zdravkop64
Мнения: 220
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот zdravkop64 » Пет 23 сеп 2022 20:01


И аз се нуждая от добър сервиз на ауспуси в София. От Плевен съм, но ще идвам другата седмица за смяна и на двете гърнета, така че ще ми е нужна актуална информация. Трябва ми и актуален телефон, за да си запазя ден и час. От изброените сервизи кой работи и все още ли са с добро реноме? Благодаря предварително.


zdravkop64
Мнения: 220
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот zdravkop64 » Вто 27 сеп 2022 16:24


Днес се върнах от София и съм много доволен от човека в сервиза на СБА Младост 3, на ул. "Ж. Гюмюшев" 353. Свърши работата бързо перфектно и сравнително евтино. Смени ми почти цялата генерация, а тя не е малка, понеже двигателят ми е AXZ.


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър сервиз за ауспуси, гърнета в София

Мнениеот valka » Чет 16 фев 2023 21:02


Лятото бях на вилата. Каква грешка направих на изкачването към линиите на влака... Минах точно през изронения участък. И нали съм с предно, а върти гуми на едно място да ти дойде акъла в кратуната. :dummy Ай, ай, ай, в тоя голям наклон върнах назад, после с яка газ пак нагоре. Какво тресене беше, какво чудо. Тая събота и неделя пак бях там, пътя се е изронил и на другото изкачване, към пътя. Пак яко клатене на колата. След година и половина, дали се е скъсал оня ми ти тампон? Вчера цял ден въртях из София...То Люлин, то Дружба, Околовръстно. После Обеля, но и Лозенец, Цариградско. Ми не, още е цял. Жив и здрав да е Мишо. :drunk



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта