Препоръчайте аудио сервиз за Пловдив

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Препоръчайте аудио сервиз за Пловдив

Мнениеот stoi4o.d » Съб 21 сеп 2019 20:27


Препоръчайте добър аудио сервиз или майстор за Пловдив.
Сещам се за Тояга и за един майстор до Сточна гара, но никога не ми се е налагало да ползвам аудио сервиз и затова питам да препоръчате някой изпитан.
Имам оригинално VW радио в Голфа, но нещо се счупи вътре и не мога да вкарвам диск вече! Иначе работи идеално, дори сега. Ремонта дори да е на цената на ново Сони, не искам да си го сменям с някаква друга марка, макар и да няма юсб, ми харесва заводското, както и звукът който вади :love.vwclub




Потребителски аватар
Курт Деликуртев
предупреждение за БАН
Мнения: 2116
Регистриран на: Нед 17 сеп 2017 12:40
Автомобил: Passat Variant 2001
Двигател: AWT
Местоположение: Филибето майна/ Щурград

Re: Препоръчайте аудио сервиз за Пловдив

Мнениеот Курт Деликуртев » Пон 30 сеп 2019 21:20


От Тояга Пловдив не съм доволен, бях при тях с оплакване за антената на Б5,5. В градовете радиото хваща,извън тях е умряла работа. Не откриха нищо съмнително, а проблема си остана.


Bro0z3r
Мнения: 593
Регистриран на: Пон 11 юни 2012 16:39
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN 1997
Местоположение: Варна

Re: Препоръчайте аудио сервиз за Пловдив

Мнениеот Bro0z3r » Пон 30 сеп 2019 22:39


Така е в цяла България. Просто нашите нашите предаватели излъчват слаб сигнал заради разни Евро директиви и правила.
Нека позная, като се отдалечиш от града, оставаш на Хоризонт (БНР) и огромно количество турски :banghead


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчайте аудио сервиз за Пловдив

Мнениеот stoi4o.d » Сря 02 окт 2019 23:24


До бензиностанция Марешки има един сервиз за електроника, но не съм доволен като стана дума за оплаквания. Там доста пари оставих, а нищо не направиха с ел стъклата и алармата...Този до Сточна гара, 2-3 пъти минавам и все е затворен!


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчайте аудио сервиз за Пловдив

Мнениеот stoi4o.d » Чет 07 ное 2019 14:01


Чух за едни ЮСБта за музика, където се изважда буксата към СДто (и без това дискове не вкарва) и става виртуален сиди чейнджър от флашка, но как точно се казват и къде се продават? Струват ли си също така?



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 109 госта