Добър сервиз в Стара Загора

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Niki_kz4g
Мнения: 8
Регистриран на: Съб 05 окт 2019 17:20
Автомобил:
Двигател:

Добър сервиз в Стара Загора

Мнениеот Niki_kz4g » Нед 06 окт 2019 5:16


Здравейте, предварително се извинявам, ако има вече такава тема, но съм нов във форума и все още никак не се ориентирам в него. Трябва ми хубав сервиз в Стара Загора,който да извършва ремонт на двигатели, по възможност да е в квартал ,,Три чучура" и околията; бързата работа и ниската цена са предимство тъй като съм студент и нямам особена финансова възможност и време. Проблема на колата е, че компресията на 4-ти цилиндър е наполовина на нормалната стойност, а на останалите 3 е в норма, и гори масло ~1л/250км. Съмненията са за клапани, но навсякъде в родния ми град /Казанлък/ отказаха да отворят двигателя, а единствения, който все пак се съгласи да ремонтира колата прецени, че нови гумички на клапаните ще са достатъчни, което не мисля, че е така. Колата върви нормално, не прекъсва засега, дори не пуши. Всички майстори, при които я карах ми казаха да доливам масло и да карам така, но аз мисля че по този начин само ще усложня положението, а и не мога да се разхождам със тубата с масло и на всеки 200км да спирам за проверка. Колата е VW Golf 4; 1.6 бензин / и газ, но се кара само на бензин/ 101к.с. 1998г. Извинявам се за дългия пост, но вече се видях в чудо и всяка помощ ще ми е от полза! Благодаря Ви!




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Добър сервиз в Стара Загора

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 07 окт 2019 20:42


Дори се съмнявам че само със сваляне на главата ще се решат проблемите, еле пък да стане бързо и евтино.... Успех в намирането на сервиз


Niki_kz4g
Мнения: 8
Регистриран на: Съб 05 окт 2019 17:20
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър сервиз в Стара Загора

Мнениеот Niki_kz4g » Сря 09 окт 2019 7:25


Благодаря, за отговора, но май няма смисъл. Колата вчера се разтресе, загря и хвърляше масло отвсякъде, мисля че няма да мога да я накарам да върви повече.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Добър сервиз в Стара Загора

Мнениеот К.Одаджийски » Сря 09 окт 2019 19:17


Ами правят се тия мотори, но едва ли ще стане за под хиляда лева части и труд



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта