Оригинални части-цени

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Pepsito
Мнения: 109
Регистриран на: Съб 14 мар 2020 14:51
Автомобил:
Двигател:

Оригинални части-цени

Мнениеот Pepsito » Сря 30 дек 2020 19:04


Здравейте колеги!
От една година притежавам Голф 5.Някой от ремонтите си правя сам и за някой от тях искам да си купя оригинални части(например запалителни свещи).Но незнам как да проверявам цените в официалните представители на марката в България.Бихте ли ми казали(показали) как става това?Например преди време от "Авточойс" ми казаха цена 26 лв. за едната по телефона.А в техния сайт не намерих такава услуга-по каталожен номер сам да видя това което ме интересува!
Означава ли , че например мога да пазарувам от "Еуратек"части за моя Голф и ще паснат?
Благодаря на всички включели се по темата и весело посрещане на Новата година!




Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4248
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Оригинални части-цени

Мнениеот tdi fen » Сря 30 дек 2020 20:03


доколкото знам само еуратек имат справка асортимент намираш номера на частта с някоя етка онлайн https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/ частите от шкода са еднакви,така че няма да имаш проблем


vandu
Мнения: 697
Регистриран на: Пон 30 юни 2014 10:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Оригинални части-цени

Мнениеот vandu » Сря 30 дек 2020 20:40


Не разчитай много на този сайт. Аз също наскоро го открих, ама малко ши**но е направено за някои части. Моторче за чистачки сменявах преди 2 седмици и исках с помоща му да си спестя разглобяване да видя точния модел. Еми... не стана, дава ги и двата модела моторчета (старо и ново) на AUS.
https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/golf ... -955000/#1
някои от нещата ги няма. Има номер на чертежа, ама не е написано какво е
Та имай едно ум.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 119 госта