Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
kriskosi
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 25 яну 2012 22:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй

Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот kriskosi » Съб 30 яну 2021 12:22


Не коректен сайт за Гуми
Здравейте
Ако някой има нужда и е решил да си поръча онлайн гуми за автомобила си да не се е излъгал да
поръчва от Autospot.bg.Това е "НЕ КОРЕКТЕН САЙТ" , рекламират гуми който ги нямат в наличност,лъжат нагло че ги имат в наличност и ако се излъжеш да поръчаш започва голямото чакане и нерви.
Аз имах удоволствието да си поръчам 4 бр. гуми и то на изплащане, още по зле.
На 05.01.21г.се обадих по телефона за да видя дали имат в наличност избраният от мен модел гуми и ми казаха че са налични. Получих удобрение от банката за стоков кредит и подписах договора още същия ден. На 06.01.21г. банката превежда парите на онлайн магазина, и от тогава започват лъжите всеки ден че са тръгнали и са в Еконт. Но в последствие се разбира че гумите са само 2бр. на 14.01.21.След всеки ден обаждане и ядове от техните лъжи и включително и управитеаим най сетне ми изпращат 2бр. с дот 3220 на 26.01.21г. И започват лъжите всеки ден за останалите 2 бр. до 30.01.21г.И що щеш във офиса на Еконт доидоха двете гуми но със стар ДОТ 3218. Не мога да направя нищо но пак че ги взех. Така че бития си е бит еб___я си е еб_н. Никога повече от този сайт.




Потребителски аватар
richko25
Мнения: 392
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 12:28
Автомобил: VAG
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот richko25 » Съб 30 яну 2021 13:28


Колега, качи едни снимки /закрий лични данни, ако има/ на поръчката /дата / DOT на гумите и коренспонденция - ако имаш такава. Така ще е по-достоверно за всички /да не каже някой, че влизаш пишеш 1 мнение и то е против някой/.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19145
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот stefan4o » Съб 30 яну 2021 21:21


2018 не е стар ДОТ.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 30 яну 2021 21:37


Не думай!
Купувайки нови гуми,летни,в януари, очакваш дот втората половина на 2020.


Потребителски аватар
JAMES-20
Мнения: 44
Регистриран на: Пет 07 апр 2006 19:53
Автомобил: Seat Leon 1P 2007
Двигател: BMN
Местоположение: Пловдив

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот JAMES-20 » Сря 31 мар 2021 22:44


Вчера и аз си поръчах гуми от там,казаха ми 10-15 дни доставка,също ги взимам със стоков кредит,момчето с което раговарях по телефона ми каза,че гумите са с дот 2020 г.Ще пиша развитието като пристигнат гумите.


nikmar
Мнения: 345
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 11:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот nikmar » Чет 01 апр 2021 12:11


Аз съм доволен от тях. Преди 2 години си бях поръчал 2 бр. Унироял с конкретен профил и уговорка за нов ДОТ - до 6 месеца. Всичко беше точно. Миналата година си поръчах още 2 бр. със същия профил. Вече беше станало трудно - няма ги никъде! Но момчетата се постараха, разровиха се и ми ги докараха от Румъния, макар и с ДОТ 2019, без промяна в цената. Явно в случая е възникнала някаква трудност и са се чудили как да се измъкнат от нея. Не всичко може да е перфектно (по закона на Мърфи...). А дали един ДОТ е нов или стар, всеки има право сам да си преценя и изисква. Който познава материята, знае кои производители, какво качество предлагат, пък и критериите са много различни...


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1934
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот beuchat » Съб 03 апр 2021 12:34


Поръчвам съм 2 пъти от тях.Първия път поръчах комплект 4 гуми.Бяха налични в сайта,но се оказа,че реално не са.Както и да е,предложиха ми други,сългасих се.Изпратиха ги на същия ден и на другия бяха при мен.Всичко ок.Втория път поръчах 2бр. гуми.Трябваше да ги пратят на следващия ден и на по-следващия да са при мен,но чаках 2-3 дни и гуми нямаше.Наложи се да им звъня по телефона и да ги питам какво стана с гумите,че да се задействат.В крайна сметка дойдоха,но със закъснение,а ми трябваха спешно.След време поръчахи още 2 броя от конкретен модел,който беше наличен в сайта им.Да,ама не.Пак ситуацията от първия път.Обадиха се,че ги нямало налични и момчето с което говорих по телефона много настояваше да си поръчам еди си коя марка и модел,че били много хубави,но в крайна сметка ги отсвирих и си ги купих от друго място.Та ако ми се наложи да си купувам отново гуми,сериозно ще си помисля дали да е от тях.


Потребителски аватар
JAMES-20
Мнения: 44
Регистриран на: Пет 07 апр 2006 19:53
Автомобил: Seat Leon 1P 2007
Двигател: BMN
Местоположение: Пловдив

Re: Не коректени онлайн сайтове и търговци за автомобилни гуми

Мнениеот JAMES-20 » Пон 12 апр 2021 14:11


И така,не исках да злословя но....При поръчката на гумите на 30.03.2021 (Falken Azenis FK510 225/45/17) и при подписване на стоковият кредит имаше разминаване от 2 лв.на гума,в сайта на аутоспот 147,99 в договорът за стоковият кредит 149,99.Миналата седмица не помня точно датата,разговарях по телефона с представител на аутоспот за допуснатата грешка и казаха,че ще ми се обадят,след като почаках няколко часа и никой не ми звънна реших да звънна 2-ри път при което отговорът който ми беше даден беше,че сумата ще бъде приспадната от доставката и гумите ги очаквали към края на седмицата или по точно на 09.04.2021.Днес 12.04.2021в 9:57 часа разговарях с техен представител и ми беше казано,че управителят на фирмата щял да се свърже с мен,в 14:04 звънях пак но"Всички оператори са заети...."в 14:21 часа ми се обадиха и пак "управителят на фирмата ще се свърже с вас",и сега ....
edit Вчера след разговор с аутоспот отказах поръчката.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта