кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
bladest
Мнения: 12
Регистриран на: Пон 16 май 2011 17:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русия

кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот bladest » Нед 08 авг 2021 23:37


Здравейте, след като пробвах множество добавки без положителен ефект както и високо октанов бензин, високи обороти и т,н,

реших че е време за чистене на дюзите с ултра звук,

кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук за град София или района?

Под най-добро имам предвид ще се справят отлично със свалянето и качването на дюзите от колата там разглобяването и сглобяването , както и машините им са високо качествени, за да има някакъв положителен ефект, дюзите шумят яко чува се нещо като румолене или шумолене от дъжд все едно когато се кара най -вече извън градът.




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 09 авг 2021 5:30


Дори и не знам къде ги чистят, но по мое мнение това почистване, каквото и да е почистване на бензинови инжектори не е кой знае колко меродавно и оправдано. 4 нови инжектора не са кой знае колко скъпи стига да ги има някъде по магазините


Потребителски аватар
Angel_
Мнения: 77
Регистриран на: Пет 06 мар 2015 23:07
Автомобил: Golf mk5
Двигател: 1.6i BSE
Местоположение: Пловдив

Re: кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот Angel_ » Сря 11 авг 2021 20:55


https://injectorite.com/
Използвал съм услугите им. Момчето, което се занимава е супер точно и обяснява на дълго и широко. Проблемът е, че трябва да са свалени и се намират в Пловдив, но предполагам работят с куриери.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот Zdravko Zankov » Сря 11 авг 2021 21:58


К.Одаджийски написа:4 нови инжектора не са кой знае колко скъпи стига да ги има някъде по магазините

https://www.autopower.bg/%D0%B8%D0%BD%D ... 98885.html
Почти без пари са.
Има и по-убави.
https://www.autopower.bg/%D0%B8%D0%BD%D ... 49278.html


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1345
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот fur1ous » Сря 11 авг 2021 22:03


Мен ми се виждат евтини даже, след отстъпките ще дойдат 30-35% надолу което си е доста добре за 4 броя.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот Zdravko Zankov » Сря 11 авг 2021 22:08


Въпрос на джЕб, надали са много хората, които карат коли за 2000лв да извадят в първия случай 500лв,във втория 1000+ за нови инжектори.


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1345
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: кое е най доброто място от което сте доволни за Почистване на бензинови дюзи с ултра звук?

Мнениеот fur1ous » Сря 11 авг 2021 22:11


В първия са 320, а във втория 800 за да бъдем точни и съм ги сметнал с 30% които всеки с малко старание ще намери като отстъпка.

Ако 320 лв са много за 4 инжектора не знам.

Само за инфо.
Гражданската, прегледа и данъка са 400+ на която и да е кола.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта