Нормален сервиз с нормално отношение

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
khan_krum
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 30 юли 2013 3:32
Автомобил:
Двигател:

Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот khan_krum » Пон 06 юни 2022 1:38


Привет,бихте ли ми препоръчали сервиз в София,в който да разбират от Порше,да имат честно,почтено отношение,което за предпочитане да сте установили от личен опит,а също така да е сервиз,в който да не гледат да те одерат,само защото караш такава кола.Също така да казват обективно какви са проблемите по колата,защото ми предстои ремонт.С две думи - сервиз,в който да работят достойни хора,а не измамници.




Потребителски аватар
Кайзен
Мнения: 1528
Регистриран на: Съб 28 май 2011 10:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Германия

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот Кайзен » Пон 06 юни 2022 8:22


Не съм ходил лично, но само добри отзиви съм чувал - Pit Stop Garage, ул. „Екатерина Ненчева“ 1a, 1700 Sofia.


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот zografski » Пон 06 юни 2022 12:03


мен като ме видят с 6 цилиндровия Г4 ме виждат като чичо скруч... камо ли човек с порше... Тва с дрането, не виждам кой сервиз ще те ожали, че караш хубава кола, таа можеше да не го споменаваш :D инак в ХеедАуто може да идеш, няма да си първия с Порше там, но със сиг няма да ти жалят портфейла, за тях имам лично мнение, понеже съм ги посещавал 5-6-7 пъти, труда им е скъп и си разбират от работата и каквото съм правил там, не съм го повтарял. Инак DasAuto се бият в гърдите, че са един от ТОП сервизите за VAG, така че може и там да се тестваш, те са си уж VAG специалисти, но така и не можах да ги тествам :D Казаха ми че не правят стари автомобили, а моя си е 20г дарак (за тях).


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот VWGT » Пон 06 юни 2022 12:36




Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1345
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот fur1ous » Пон 06 юни 2022 13:10


DAS Auto са най големите измамници.

Защо не пробваш да звъннеш на някой клубен сервиз и да видиш какво ще ти кажат там? В същия раздел има тамън няколко клубни. Избери си някой, има доста мнения в темите им.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12790
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 06 юни 2022 19:16


Кайзен написа:Не съм ходил лично, но само добри отзиви съм чувал - Pit Stop Garage, ул. „Екатерина Ненчева“ 1a, 1700 Sofia.

Ванката ще му обърне внимание. Поне мисли с таа северозападна глАва.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19139
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот stefan4o » Пон 06 юни 2022 20:39


Няма как да не те одерат. Все пак всеки не кара Порше :)
Но има вариант. Ремонтираш си го сам. Така ще ти е по-евтино.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 07 юни 2022 7:15


Точно пък разбиращи от порше, според мен първо трябва майстора да разбира от коли, без значение пежо или порше, ако е кадърен и знае как, що да не ремонтира и поршета, за които обаче ще трябва да си купи нужни специализирани инструменти за някои ремонти. Иначе шарнирите на порше са шарнири като всички останали, въздушни възглавни и там други неща по окачването ги има и при другите коли.
Ванката или Леонардо къде го е предложил Кайзен наскоро сменява вериги на някакъв кайен, очевидно става


khan_krum
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 30 юли 2013 3:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот khan_krum » Вто 14 юни 2022 1:22


К.Одаджийски написа:Точно пък разбиращи от порше, според мен първо трябва майстора да разбира от коли, без значение пежо или порше, ако е кадърен и знае как, що да не ремонтира и поршета, за които обаче ще трябва да си купи нужни специализирани инструменти за някои ремонти. Иначе шарнирите на порше са шарнири като всички останали, въздушни възглавни и там други неща по окачването ги има и при другите коли.
Ванката или Леонардо къде го е предложил Кайзен наскоро сменява вериги на някакъв кайен, очевидно става


Точно за това става въпрос.В живота си след подбор и правилна преценка съм намирал винаги точните специалисти за всяка област,от която имам нужда - стоматолог,строител и т.н.Чувството да намериш точния човек и да виждаш,че всичко се прави добре и качествено.

Относно инструментите,всеки нормален сервиз би трябвало да има аналози на инструментите,с които да може да свърши работа.

fur1ous написа:DAS Auto са най големите измамници.

Защо не пробваш да звъннеш на някой клубен сервиз и да видиш какво ще ти кажат там? В същия раздел има тамън няколко клубни. Избери си някой, има доста мнения в темите им.


Ще се радвам да препоръчате по възможност от личен опит клубен сервиз или да посочите такъв,от който ваши приятели са били доволни.


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1345
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Нормален сервиз с нормално отношение

Мнениеот fur1ous » Вто 14 юни 2022 9:32


Аз не съм ги посещавал всичките клубни, но ходя при Ники (VAG Service German) и съм много доволен, пратил съм доста хора до сега не е имало недоволен,но както казах, отдели малко време и прегледай темите на клубните сервизи, информация има доста, харесай си, обади се питай хората и така.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 171 госта