Автотапицер в София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Автотапицер в София

Мнениеот DrugiaBliznak » Вто 11 окт 2022 14:11


Имам две кори за врати от VW Eos, които са с отлепена кожа в горната част. Оказа се, че това е чест проблем при тези коли. Закарах колата при един тапицер, който ми беше препоръчан и сравнително на близо, но единственото което каза, е че едната кора не може да се оправи, а при другата може да се опита да се издърпа кожата обратно и да се залепи отново.
Исках да питам дали имате опит с автотапицер, който би могъл да се занимае повече. Например да отлепи кожата, да оформи нова от парче и да я залепи за кората. Гледал съм в youtube клипче на един, който го направи.
Мерси

П.П. може и да не е в София. Не ми е проблем да ги изпратя до някой за моя сметка за да ги направи както искам.




Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1320
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Автотапицер в София

Мнениеот fur1ous » Вто 11 окт 2022 16:40


Интересно, каза ли ти защо не може да се оправи? Или просто така? Дай снимки нещо ?


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: Автотапицер в София

Мнениеот DrugiaBliznak » Вто 11 окт 2022 17:27


Поствам снимка на пасажерската кора, която каза, че не може да оправи защото кожата се била дръпнала много.

https://ibb.co/89Bhy00


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1320
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Автотапицер в София

Мнениеот fur1ous » Вто 11 окт 2022 20:16


Да, тази кожа не може да се оправи, а дори да можеше пак е по добре да я смениш, ще издържи много повече, просто трябва да се смени цялото парче.


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: Автотапицер в София

Мнениеот DrugiaBliznak » Сря 12 окт 2022 14:06


Това ми е и желанието. Ако някой може да ми препоръча тапицер, който би му се занимавало да изреже ново парче и да го залепи качествено. Пак казвам, не ми е проблем за моя сметка да изпратя корите до друг град освен София, стига да се свърши работата.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Автотапицер в София

Мнениеот group® » Сря 12 окт 2022 14:14


Пробвай при Слави 0885160913
Познавам го лично и е пич, но не съм правил нищо при него. По форуми го хвалят.


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1320
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Автотапицер в София

Мнениеот fur1ous » Сря 12 окт 2022 14:24


DrugiaBliznak написа:Това ми е и желанието. Ако някой може да ми препоръча тапицер, който би му се занимавало да изреже ново парче и да го залепи качествено. Пак казвам, не ми е проблем за моя сметка да изпратя корите до друг град освен София, стига да се свърши работата.


Това е един от най добрите в Европа, цената няма да ти хареса, гарантирано, но ще се справи, правил съм няколко неща при него преди време.
https://www.facebook.com/gbdesign.eu/

Последно в Слатина давах два волана и една топка за ск. лост направиха ми ги доволно добре и доста по евтино от горното студио, телефон не мога да ти дам, няма ги дори в гугъл, но момчетата имат доста работа (за воланите ме записаха след 20 дни :mhihi ) и според мен се справят много добре, правят и седалки и всякакви неща, но аз само волан и топка съм правил, може да ги питаш, ама ще трябва да на място. Бл. 47 до пощенска станция 1574. давам линкове долу.

https://www.google.bg/maps/@42.6819865, ... 384!8i8192
https://goo.gl/maps/Hhe2iAgmrUvzWEL99


nikolay_v
Мнения: 259
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: Автотапицер в София

Мнениеот nikolay_v » Чет 13 окт 2022 22:38


В Горубляне има едни момчета,правиха ми волана-по хубав от нов стана.Може да минеш да го видят


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: Автотапицер в София

Мнениеот DrugiaBliznak » Пет 14 окт 2022 11:49


nikolay_v написа:В Горубляне има едни момчета,правиха ми волана-по хубав от нов стана.Може да минеш да го видят


Адрес, телефон, нещо, а и ? :rolleyes
Благодаря


nikolay_v
Мнения: 259
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: Автотапицер в София

Мнениеот nikolay_v » Пет 14 окт 2022 12:44


http://autointeriorbg.com/

Само да спомена - не са ми познати и не правя реклама - но това са най- добре похарчените ми 80лв.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Автотапицер в София

Мнениеот DoH_KuXoT » Пет 14 окт 2022 15:15


Ако искаш чуй се с тези момчета в Света Троица в високите блокове до гара захарна Фабрика, ползвал съм ги много пъти и винаги е бил коректен, правил ми е две седалки на Pasat B5.5 , една цяла седалка на City Go , целия сало, таван, седалки, кори на Caddy mk`1, волана на Passat b7, кожата на скоростите, на пикапа исках да ми направи таблото кожено като останалите неща в салона и ми каза, че може но няма да го направи защото няма да стане добре , обасни ми всичко подробно и го разбрах, аз това ценя в такива хора, не да ми вземе парите на всяка цена а да остана доволен
0899847220


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: Автотапицер в София

Мнениеот DrugiaBliznak » Пон 31 окт 2022 18:04


nikolay_v написа:http://autointeriorbg.com/

Само да спомена - не са ми познати и не правя реклама - но това са най- добре похарчените ми 80лв.


Това са хората, които ползвах. Мога да споделя, че съм изключително доволен от тяхната работа. Корите са претапицирани перфектно и правени с мисъл (нещо, което липсва на повечето хора днес). Какво искам да кажа с "мисъл" - ами макар и рядък модел автомобил, се знаеше точно къде е проблема при тези кори и беше допълнително издърпана кожа в цялата зона с цел избягване на отлепянето и забирането й обратно в бъдеще. Мен това лично много ме впечатли.

Бих използвал услугите им пак с удоволствие и препоръчвам ! :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта