Смяна на съединител DSG DQ200 7 степенна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
antoanidis
Мнения: 21
Регистриран на: Вто 15 яну 2013 17:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Смяна на съединител DSG DQ200 7 степенна

Мнениеот antoanidis » Пет 14 апр 2023 18:12


Здравейте.Карам VW GOLF 6 1.4 TSI CAXA DSG DQ200 с два сухи съединителя
Оказа се, че е достигнат лимита на съединителя и е за смяна
Излезна ми грешка P177C Clutch 2.Tolerance Limit Reached


Може ли да ми препоръчате някой за София, който може да го смени понеже четох, че изисква специална центровка със специален инструмент

Благодаря предварително




Потребителски аватар
ssssl
Мнения: 923
Регистриран на: Вто 12 май 2009 17:47
Автомобил:
Двигател: CJXC
Местоположение: Sofia

Re: Смяна на съединител DSG DQ200 7 степенна

Мнениеот ssssl » Съб 15 апр 2023 22:26


Трансексперт.


Kmeti
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 26 фев 2024 23:08
Автомобил:
Двигател:

Re: Смяна на съединител DSG DQ200 7 степенна

Мнениеот Kmeti » Пон 26 фев 2024 23:15


Здравей, Освен че ви излиза тази грешка какви са другите симптоми. Имате ли прекъзване един вид ритане и неравномерно включване на скоростите ?

Здравейте колеги, търся помощ! Имам VW Touran 2008 1.9tdi DSG 7 степенна автоматична скоростна кутия. Преди 35 000 км смених съединител и маховик на ЛУК и от няколко дена пак прекъсва и колата вече не върви нормално. Ако караш с много малко газ върви, но при леко изкачване ти трябва малко газ и се появява прекъсването. По време на диагностиката се показва грешка P177B Clutch 1:Tolerance Limit Reached "Съединител 1: Достигната граница на допустимото отклонение " Когато сменях съединителя майсторът ме уверяваше, че ще има поне 80 000 км пробег, а сега е 35 000 км, няма и половина. Има и други мнения по темата, че може да е мехатронното табло за управление. Понякога пистите се прекъсват и често има проблеми с тях. Възможно ли е ? Ако някой е имал нещо подобно, моля да даде информация. Благодаря предварително.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 112 госта