Компютърен техник за голф 4, 1.4, 99г, бензин

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Стефан Манов
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 09 окт 2023 19:46
Автомобил:
Двигател:

Компютърен техник за голф 4, 1.4, 99г, бензин

Мнениеот Стефан Манов » Пон 09 окт 2023 19:54


Здравейте,

имам проблем с Голф 4, 1.4, от 99-та г. бензин с газова уредба.

Проблема е:
На всяко намаляне/спиране дали на светофар, за завой или паркиране, колата гасне сама, без значение газ/бензин. На 3-тия сервиз успяха да ми намерят проблема. По техни думи - компютърът дава грешна информация на дюзите и докато намалям скоростта да спирам, те пускат кислород като за скорост на 100 км. в час, съответно неравномерна смес между въздух и гориво и двигателя гасне. Човека не се занимава с ремонт на софтуера на компютъра, не можа да ми намери нов компютър, та съответно ми трябва майстор, който се занимава с компютри.

Звънях на:
VAG Сервиз Герман - казаха, че нямат диагностика за бензин, човека бил им напуснал, освен за хардуера, не можели да помогнат.

Дайте моля варианти.




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11919
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Компютърен техник за голф 4, 1.4, 99г, бензин

Мнениеот К.Одаджийски » Сря 11 окт 2023 6:38


Дел сервиз в княжево се занимават с компютри, но според мен трябва да отидеш на читав диагностик Самото твърдение, че инжекторите в затворена система постоянно пълна с бензин пускали кислород като за 100 км/ч е повече от абсурдна глупост


anev89
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 08 май 2018 12:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Компютърен техник за голф 4, 1.4, 99г, бензин

Мнениеот anev89 » Чет 12 окт 2023 20:06


Дроселова клапа :icon_lol



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: freewaynikolay и 146 госта