Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
w_smith
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот w_smith » Вто 26 ное 2019 7:17

Васко се оправи доста бързо с една голяма порция електроспагети творение на други хора и като резултат имам правилно работещи фарове. Благодаря ти Васе!

Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Вто 07 яну 2020 20:38

има лека промяна в статуквото. някои от вас знаят, ще пиша за всички останали. наложи ми се да започна работа. ще се доуточняваме по телефона.
благодаря ви!

P.S.
промените отпадат!
нещата са постарому, работата се разсъхна... :mhihi

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Потребителски аватар
Omilron
Автомобил: VW Passat b3 3a2 35I
Двигател: 1992 ABS

Мнениеот Omilron » Нед 22 мар 2020 11:19

На рапатрак си докарах колата и Васко разбра проблема за няма и час (много благодарен съм, един километраж смених). И антифриз ми смени че бех с няква измислица.

За парното обаче имам забележка (при 2-рото посещение). Имах проблем и говорихме че ако трябва мога и да оставя колата. След като се разбра че радиаторчето не е причината, стисна маркуч на газта и каза че циркуляцията по маркучите явно прави драма. Предполагам че може и това да е, но парното в колата си го няма.

Мнението ми е без грам критика към Васко, човека знае какво прави и работи перфектно, просто малко градивна критика.

svetlik
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот svetlik » Нед 26 апр 2020 20:54

Много доволен! След като карах Полото почти година със светещи, мигащи лампички по таблото, с произволни писукания, падане на оборотомера и какви ли не още изненади - Васко ми оправи таблото като чисто ново. И то за по- малко от час. :biggrin

Потребителски аватар
Murphys
Автомобил: Golf MK5
Двигател: 1 6 FSI
Контакти:

Мнениеот Murphys » Сря 07 окт 2020 8:12

Аз също искам да споделя невероятно изключително положително преживяване с vaskoto 1 - обадих се по телефона, накратко обясних болката. След няколко часа ме прие, сложи РС-то и направи свойте магии по колата и о, чудо! :love.vwclub
Много съм му благодарен за цялата информация, която ми даде относно колата, показа ми много неща, отговори ми на много въпроси, поправи неща в колата, пусна страшни екстреи, които до сега само ми обясняваха, че са невъзможни, трудни, не съществуват, трябват модули и т.н.
Показа ми, какво трябва да направя и да търся за следващия етап преди да се видим отново, евентуално ще се опита да отремонтира отопляеми огледала. :th_up
Определено, за мен това е човека, когато трябва да се ремонтират ел. неща или др. по колата! :bowdown

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”