Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
walentin
Мнения: 508
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот walentin » Сря 30 авг 2023 20:37


Извинявайте, колата е new beetle 2.0, AQY.




Pe6.0
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 11 сеп 2023 16:08
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Pe6.0 » Пон 11 сеп 2023 16:13


Здравейте,

актуален ли е номерът на vaskoto1?


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 508
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот walentin » Сря 27 мар 2024 19:27


Големи благодарности на Васко за последните ядове, които имах с радиатори и др. Освен това направи и водната помпа, която преливаше на колега с фиат. Жив да си Васе и здрав!!!


JuStan
Мнения: 298
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот JuStan » Чет 09 май 2024 11:26


Привет колеги ,
искам и тук да изкажа огромната си благодарност към ЧОВЕКА и професионалиста ВАСКО !
Не случайно е гуру на бензиновите VAG - НЕ Е СЛУЧАЙНО (той не харесва да му казваме така - но ще търпи ) !
Имах проблем на мотор 1,8Т AWT - играещи обороти - най-проблемни в ниските - аха да гасне или пък играят сами до 3000 оборота и не падат !
Преди да се докопам до Васко, се консултирах до различни майстори, които са ми правили едно или друго по колата ! Бях почнал да се подготвям за тежки диагнози и скъпи ремонти -турбо пътища , турбина , дросел, дебитомер - кой знае какво още....!
Приятел ми беше помогнал да измием дросела и да го адаптираме (първия набеден вредител) - без промяна , но изпратих диагностика, по вайбър на Васко и той само каза: ела, имам един два коза !
Воала .....отидох - Ваското не се чуди и минута - каза: знам какъв е проблемът....
Оказа се, клапанче за сигурно 20 лв, което ми стъжни живота последните дни , и се намира на картерната вентилация под разширителния съд- влиза отдясно на двигателя - шибано малко, гадно отвратително клапанче, което ако не е Васко, да го знае, и да го е играл, ще те вкара в такива беди, време и разходи, че ум да ти зайде !

Ваското даже се беше подготвил, и го беше закупил, смени го светкавично, и колата заспа, няма грешки на диагностиката, няма да се чуди да загасва ли, да излита ли от място ..... !

Васко, думите ми са малко, да изразя благодарността си към теб !!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта