Смяна на мембрани Lovato

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
KRIS
Мнения: 72
Регистриран на: Пон 05 юли 2004 15:55
Автомобил:
Двигател:

Смяна на мембрани Lovato

Мнениеот KRIS » Вто 04 апр 2006 10:58


Момчета, става дума за вакуумен изпарител Lovato за карбуратор. Започнах да имам симптомите означаващи, че мамбраните са за смяна.
Разбрах, че смяната не е трудна, но не можах да открия точна процедура и върху какво трябва да се внимава като се извършва манипулацията.
Порових с търсачката, но не успях да намеря нещо което да ми даде отговор. Дайте мнения.




Потребителски аватар
Miki
Мнения: 1031
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Miki » Вто 04 апр 2006 11:34


Колега, не мога да ти помогна, но да те попитам - защо не се обадиш първо да питаш колко струва смяната, пък тогава да си правиш сметката. Едва ли е майка си и баща си, особено пък в Княжево - там не са скъпчии. ;) Освен това като не разбираш според мен е по-добре не се бъзикаш с газта, че да не стане после бау :wink:


Потребителски аватар
KRIS
Мнения: 72
Регистриран на: Пон 05 юли 2004 15:55
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот KRIS » Вто 04 апр 2006 12:00


Там е въпроса, че като дам 50 кинта за смяна, започвам да се замислям че май е по-добре да си взема нов изпарител, поне ще знам че ще изкара колкото стария, а със смяната някъде при някой на мембраните какво ми гарантират?... че ще изкарат 1 година макс... примери колкото щеш. Затова смятам да си я правя сам и да знам какво съм сложил и как съм си я направил...


Потребителски аватар
madmen
Мнения: 3032
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливница

Мнениеот madmen » Вто 04 апр 2006 12:05


около 25лв. ремонтен комплект. 8)
около 10лв. и една-две бири на познат майстор. 8)
Мембраните се сменят задължително след 50-60 к.км 8)



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта