АГУ в Бургас

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
spas13
Мнения: 12
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 20:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

АГУ в Бургас

Мнениеот spas13 » Нед 27 юли 2008 21:16


Колеги гледам пишете че сте слагало ГИ ФОБОС в Бургас,аиде някой да даде телефон или да каже къде точно го е слагал,защото моето мнение за газаджиите в бургас и малко..........а пък ми предстои газифициране




skoka
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 20:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот skoka » Пон 28 юли 2008 19:35


Здрасти.Аз преди около година се чудих същото.Отиди до Фулдата в ж-к Славейков.Там има едно сервизче за газови уредби.Търсиш Илия или Николай.Аз съм много доволен от работата им.Работят предимно с фобос.Карал съм 4 коли там и винаги съм бил повече от доволен.Проблема е само, че са много заети и трябва да почакаш поне 2 седмици, но си заслужава.


Потребителски аватар
spas13
Мнения: 12
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 20:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

АГУ

Мнениеот spas13 » Пон 28 юли 2008 21:35


Благодаря ти колега утре съм там


Потребителски аватар
DarkRider
Мнения: 50
Регистриран на: Нед 28 яну 2007 20:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот DarkRider » Вто 29 юли 2008 16:26


Опитай също зад стадион "Нефтохим" в Лазур. Станимир май се казваше момчето и един от първите сервизи за газ в Бургас. Вече на втора кола слагаме газ при него и двата пъти сме доволни - става дума за обикновенна газова, но съм чувал и добри отзиви за слагането на ГИ.


Ivo_
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 06 дек 2005 8:48
Автомобил: MK3 + T3 + МК5 Plus + MYLR
Двигател:

Re:

Мнениеот Ivo_ » Пон 10 авг 2009 20:39


skoka написа:Здрасти.Аз преди около година се чудих същото.Отиди до Фулдата в ж-к Славейков.Там има едно сервизче за газови уредби.Търсиш Илия или Николай.Аз съм много доволен от работата им.Работят предимно с фобос.Карал съм 4 коли там и винаги съм бил повече от доволен.Проблема е само, че са много заети и трябва да почакаш поне 2 седмици, но си заслужава.


:да: подкрепям изцяло колегата, аз също съм един от доволните


Потребителски аватар
eradev
Мнения: 257
Регистриран на: Чет 28 сеп 2006 11:43
Автомобил: HR-V
Двигател: D16W1
Местоположение: Бургас

Re: АГУ в Бургас

Мнениеот eradev » Чет 20 авг 2009 12:14


преди малко ходих в сервиза до стадион "Лазур" и попитах какви инжекциони монтират и за цените им. Човека ми обясни, че монтират само Landi renzo, с две години гаранция или 80 000 км. на цена 1300лв. Ако имате бутилка или нивомер цената съответно пада. Ако не искате нивомер цената е 1200. Има гаранционно обслужване във всички големи градове в страната. Другите момчета в Славейков не работиха в момента, утре може да се завъртя пак.


injection
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 27 юни 2007 17:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: АГУ в Бургас

Мнениеот injection » Чет 20 авг 2009 17:35


Oбади се на Кольо (Николай) от Славейков - Фулдата 0896704040 за да си свършиш работа ще ти предложи правилната и работеща система за Твоята кола и то на ДОБРА цена :beer няма да съжаляваш :Mr Green Fun


samino
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 25 ное 2009 21:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: aaasqq

Re: АГУ в Бургас

Мнениеот samino » Сря 25 ное 2009 22:02


Аз пък ходих в Лазур при Станимир работи изцяло с оригинални мембрани,може да е по-скъпо но дава 2 год, гаранция :applause:


Потребителски аватар
PusheVW
Мнения: 41
Регистриран на: Пон 20 юли 2009 18:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Burgas,VW Golf III GTIEdition ADY,SEAT Cordoba Vario AFT

Re: АГУ в Бургас

Мнениеот PusheVW » Чет 26 ное 2009 9:25


Колега аз преди 4 дни си сложих ГИ Ланди при Станимир в Лазур и за сега съм много доволен.Перфектна работа по монтажа все едно е от завода няма нищо излишно да стърчи всичко е прибрано и много добре подредено.И за цената от 1200 лв ми беше включено всичко.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта