Имам Опел екотек 1.6 16V (1996). Обмислям слагането на АГУ. Възникват следните 2 въпроса:
1) Многократно съм чувал, че тоя модел двг е труден за обикновена агу и е препоръчително газов инжекцион. По последни данни в Плевен слагат за 1100-1200лв. Това вярно ли е, как вървят актуалните цени? Обикновено се приказват едни неща, а после се оказва че не е 1100 ами 1450 например.
2) Все пак ако се рискува с обикновена газова има ли изгледи за успех и безпроблемна експлоатация - някой да каже ако е слагал/ползвал с точно такъв двг?
3) Откъм разход обикновената газова и "скъпата" имат ли забележима разлика - т.е. дали има допълнителен мотив за по-голяма инвестиция?

Газови инжекциони
- btkmobail
- Мнения: 395
- Регистриран на: Пет 07 дек 2007 19:38
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
webdude написа:btkmobail написа:oicho написа:може и с нормална ..... няма да има кой знае какви проблеми стига всичко по монтажа да е изпипано.....но по добре ГИ ....1200 лв за Бердолини
Аз съм с Бардолини от половин година и разход/вървеж ми едно към едно с бенз
Едно към едно ?
Да!!!!
8-8,5 градско газ!!!!Колата не е скопявана!!!Въврви си едно към едно като с бенз!

Върни се в “Автогазови уредби”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта