Разходът се качи двойно при тоя лек студ + задръствания!

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Dragon
Мнения: 880
Регистриран на: Сря 05 окт 2005 8:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Разходът се качи двойно при тоя лек студ + задръствания!

Мнениеот Dragon » Вто 22 ное 2005 13:42


Момчета, при положение, че Голфа (Г3, 1,4mi) беше през лятото с нормален разход (11 софийско градско и 8 извън) сега изведнъж се качи на 20 на 100 градско. Верно -5 навън и не малко задръствания, ама чак до там!? И това при положение, че първо я загрявам колицата 10-15 мин...! Навъртам средно около 20-30 км дневно с нея, но вече се чудя дали да не я замразя до март, че ме е страх!
Кажете, моля Ви, има ли и такива стойности и при вас или само при мен е тоя бъг! gruebel




Потребителски аватар
Miki
Мнения: 1031
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Miki » Вто 22 ное 2005 13:52


Нормално е да се качи разхода на студено, но чак толкова не. Някъде имаш проблем. Отиди до Княжево, ако ти е наблизо - Павката "ще те оправи" :lol:


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот silent » Вто 22 ное 2005 13:54


Възможно е да имаш някаккъв проблем нолично според мен зимата не е времето когато е изгодно да се кара на газ особено при такова съотношение на цените. Така че си направи хубаво сметката като в разхода включиш и количеството бензин което зимно време неизбежно гориш и виж какъв е хесапа в крайна сметка. Аз лично момента съм на бензин. При мен разхода скочи от11 на 14литрагаз далеч преди да паднат толкова темепературите.

mod edited
vasstop


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Вто 22 ное 2005 13:55


Моя се рахход се качи с 0,5 литра...нещо нее наред,оди на чичо доктор.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 132 госта