Относно газова BRC

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Относно газова BRC

Мнениеот dready » Сря 21 дек 2005 8:58


Питането ми е следното.На таблото имам ключе за превключване от газ на бензин.Под него има 4 лампички индикиращи оставащата газ.Когато остане малко газ всички изгасват и тя започва да мига.До тук всичко нормално.Сутринта обаче паля си аз и тръгвам.Газовата пълна ,но всички лапички светеха и мигаха.Има ли нещо нередно.




Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Сря 21 дек 2005 11:45


Кое е тя. . Значи на рендето ми е такъв бутона, пак е BRC уретбата, Като дам контакт примигват всички ламбета в неква последователност като в дискотека, после светват колкото там газ е останала , обаче до сега не съм го видял да мига в движение каквото и да било.


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dready » Сря 21 дек 2005 12:38


Да при мен е същото.Когато паля и когато гася примигва така както казваш.Но газовата ми е пълна и съответно всички диоди светят.Сутринта паля и тръгвам и всички мигаха като в дискотеката както ти каза :).Мигат по същия начин както когато мига последния диод когато ти свършва газта.Интересното е ,че когато позагря колата и бях минал 2/3 километра спряха да мигат.
???


Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Мнениеот L&R » Сря 21 дек 2005 12:55


Огледай си отзад датчика дето взима сигнал от стрелката(на която има магнитче). Аз моя сам си го настрроих да показва вярно с резервата.
Другото е много често слагат ефтини турски кючове отпред с индикация.


Потребителски аватар
Lawyer
Мнения: 1769
Регистриран на: Пет 15 апр 2005 15:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Lawyer » Сря 21 дек 2005 14:23


На 99,9 % от ключовете с индикация показанията не са верни. И при мен в това число. :wink:


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dready » Сря 21 дек 2005 14:30


Съжалявам но нещо не разбрах.По принцип и моята не отчита правилно ,но горе-долу се ориентирам.Ще видя Ваското или Никси ако има някакви познания по въпроса



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 180 госта