Проблем с АГУ- отстранен.

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Sasho
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 26 юли 2005 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Проблем с АГУ- отстранен.

Мнениеот Sasho » Нед 31 юли 2005 9:15


Имам проблем с електромагнитния клапан който пуска и спира газта, целия се изпотява и сигорно от вътре замръзва и не пуска достатачно газ. Вчера смених и филтърчето и пак не става. Става вапрос за LOVATO. Дайте някакви савети от какво може да е. Благодаря ви предварително колеги!




Потребителски аватар
Sasho
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 26 юли 2005 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Sasho » Пон 01 авг 2005 19:13


Никой ли няма представа на какво се дължи това


Потребителски аватар
Li4o
Аватар:
Мнения: 2800
Регистриран на: Вто 31 авг 2004 18:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Мнениеот Li4o » Пон 01 авг 2005 20:39


JETTA написа:Никой ли няма представа на какво се дължи това


Ами нищо не се сещам бе пич, ако ти се изпотява изпарителят, значи няма течност, която да стопля газта, ама за клапана -не зная. Единствено си мисля, че може да изпуска газ - тогава пак може да замръзва, ама и ще вони на газ яко - не може да не усетиш.
Закарай я на некой газаджия-сигурен съм, че ще му е ясно за какво става въпрос...
Успех!


Потребителски аватар
Sasho
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 26 юли 2005 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Sasho » Сря 03 авг 2005 21:49


благодаря ти много все пак за отговора.


Потребителски аватар
ЧАНДЛЪР БИНК
Мнения: 456
Регистриран на: Пон 25 апр 2005 14:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ЧАНДЛЪР БИНК » Чет 04 авг 2005 6:02


Имаш някаде изтичане на газ за това ти се изпотява клапана. Това може да е от него или от трабата преди него.


Потребителски аватар
Sasho
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 26 юли 2005 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Sasho » Пон 15 авг 2005 21:27


Здравейте отново. Този проблем го реших , беше задръстена сондата на бутилката и газта вървеше на пресекулки когато си иска. Свалих бутилката и я изчистих, същото направих и със сондата и работата се оправи, но сега имам друг проблем: смених мембраните на изпарителя (сложих оригинални LOVATO) и колата заработи перфектно но когато е студена неиска да държи никакви обороти и направо гасне ако не и давам гас до като не загрее нормално. някой знае ли на какво се дължи това. Ще съм ви много благодарен за някой друг съвет!


Потребителски аватар
popeye
Мнения: 1252
Регистриран на: Пет 30 юли 2004 22:59
Автомобил: VW Passat variant 4motion 2002
Двигател: AMX 193hp 2771cc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот popeye » Пон 15 авг 2005 22:09


ами иди да ти я регулират


Потребителски аватар
Andrey
Мнения: 280
Регистриран на: Вто 28 сеп 2004 17:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Andrey » Вто 16 авг 2005 12:37


Може би си го проверил вече, но при мен ниските се оправих след смяна на възд. филтър. След като си почистил бутилката си смени и газовото филтърче, че кви боклуци съм вадил от там.............
Освен това съм чувал, че новите мембрани трябва да се покарат ок 500 км. за да улегнат и тогава чак се правят прецизни реглажи.


Потребителски аватар
Sasho
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 26 юли 2005 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Sasho » Вто 16 авг 2005 20:12


Andrey написа:Може би си го проверил вече, но при мен ниските се оправих след смяна на възд. филтър. След като си почистил бутилката си смени и газовото филтърче, че кви боклуци съм вадил от там.............
Освен това съм чувал, че новите мембрани трябва да се покарат ок 500 км. за да улегнат и тогава чак се правят прецизни реглажи.
Заедно с мембраните смених и филтърчето но проблема беше на друго място. Сутринта като я запалих студена и пак започна да се тресе цялата и да гасне. Дроселното кранче беше толкова отворено че като го врътнах малко и ми остана в ръката и си е пускало гас колкото си иска но преди със старите мембрани така работеше що-годе добре. Сега ми е завито почти до крй. Нищо чудно че с 10лв. минах около 40км. Вече всичко е наред bowdown bowdown bowdown bowdown bowdown



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта