Дизелова добавка Юнак

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
FireSquad
Мнения: 15
Регистриран на: Чет 11 фев 2021 15:12
Автомобил:
Двигател:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот FireSquad » Чет 23 май 2024 9:52


samo_pechka написа:Чак сега превключих , че става въпрос за конкурентен продукт . Собственикът на фирмата ( седалище в Пловдив ) и Мермерски са били съдружници доскоро .
https://papagal.bg/eik/205124064/13f5

Точно така, били са съдружници и приятели, но нещо са развалили нещата. По стар български обичай. Сега Мермерски пуска коментари, все едно не знае кои са тея "ментета" отсреща и какво има в добавката им. Малко ги бях хванал да ги проучвам преди няколко месеца, защото доста се зачудих как така има две добавки, и коя е оригиналната. Има една подробност - тази на Мермерски се слага в два пъти по-висока концентрация, нещо, което в началото не бях разбрал. Ползвах няколко бутилки от тази на съдружника му, Емил Балджийски, Супер Сила - той е бивш състезател. Може да са свършили хубава работа, защото преди ми даваше грешка за турбината, макар и много рядко, а сега спря да я дава. Но и мисля да не купувам повече от тая добавка, достатъчно ми е по малко 2тактово масло и керосин. Тази добавка Супер сила има супер силен химически мирис, който като го помиришеш един път после не може да ти се измирише от носа. Взех да подозирам, че е ацетон, защото четох, че и той се ползвал с позитивен ефект към дизела в минималистични количества.




batjoro
Мнения: 111
Регистриран на: Вто 14 мар 2006 15:55
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот batjoro » Чет 23 май 2024 13:52


А керосина от къде го вземаш? По железариите има газ за осветление, но всъщност е минерален терпентин.


Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8455
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот samo_pechka » Чет 23 май 2024 16:33


Има ли още някъде за продан? Търся и аз....


Kassy
Мнения: 24
Регистриран на: Пет 09 юни 2023 19:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Kassy » Съб 25 май 2024 11:35


“ Намалява емисиите на вредните газове 2-3 пъти (50-70%), с което предпазва околната среда “


Значи автомобила ми от стара печка става на Евро 7!Зашо тогава тези бунаци производителите слагат ДПФ?


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12867
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 25 май 2024 12:39


Щото не знаят за Мермерски!
:mhihi


Потребителски аватар
bkunev
Мнения: 398
Регистриран на: Пет 09 май 2008 22:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Габрово

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот bkunev » Нед 26 май 2024 15:48


Народа е прост и трябва да бъде стриган! Всеки си решава, аз ще ги дам за кебапчета и бира :beer :beer



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта