Добавки за дизел

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
achodemo
Мнения: 1480
Регистриран на: Нед 05 окт 2008 22:50
Автомобил: GOLF IV
Двигател: AHF ASZ
Местоположение: Габрово

Re: Добавки

Мнениеот achodemo » Чет 30 юни 2011 15:01


K написа:Те са ти казали за другата добавка на Спийд дизела, която се води Speed Tec diesel. Тя е 250мл.
За 400л. гориво я водят. И е доста добра оферта, и най-вече се усеща, че колата има повече ряз.
Това което слагаме с Илийката е:

Изображение

Да ,аз много добре разбрах за коя говорите ,но те не ме разбраха , както и да е .

Впрочем коя е по добра от двете , какви са ви наблюденията . Тази литровата дава ли засилка на колата. :D




K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Добавки

Мнениеот K » Чет 30 юни 2011 15:26


Питах човека в Сенакс и тактично ми намекна, че еднолитровата си заслужава повече.
Откакто я сипвам се усеща голяма разлика, в началото докато не бях свикнал и давах бая зор. Вече привикнах и го давам по-леко :)

И честно казано която и скъпа нафта да съм слагал (ОМВ, ЕКО), никога колата не е вървяла така здраво. А и както написа бай Илия, къде са 2 ст./л, къде са 20ст/л (при условие че не знаеш дали наистина има добавка).


Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4244
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Добавки

Мнениеот tdi fen » Чет 30 юни 2011 15:40


мой приятел които работи в транспортна фирма която е изпробвала няколко марки тази http://www.prospeed.bg/bg/product/5192 е показала най-добри резултати решил съм да я пробвам но засега имам други


Потребителски аватар
achodemo
Мнения: 1480
Регистриран на: Нед 05 окт 2008 22:50
Автомобил: GOLF IV
Двигател: AHF ASZ
Местоположение: Габрово

Re: Добавки

Мнениеот achodemo » Чет 30 юни 2011 15:43


K написа:Питах човека в Сенакс и тактично ми намекна, че еднолитровата си заслужава повече.
Откакто я сипвам се усеща голяма разлика, в началото докато не бях свикнал и давах бая зор. Вече привикнах и го давам по-леко :)

И честно казано която и скъпа нафта да съм слагал (ОМВ, ЕКО), никога колата не е вървяла така здраво. А и както написа бай Илия, къде са 2 ст./л, къде са 20ст/л (при условие че не знаеш дали наистина има добавка).


Ясно ,ще си взема и аз от нея ,но кофтито е че у наше село я няма никъде , че даже и в региона. :D


K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Добавки

Мнениеот K » Чет 30 юни 2011 15:52


Не може да няма някой представител на Сенакс в Габрово. Най-малкото което е, че разни магазини за масла и т.н. трябва да имат добавки на Лики моли.


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добавки

Мнениеот веселин » Чет 30 юни 2011 20:35


achodemo написа:
K написа:Питах човека в Сенакс и тактично ми намекна, че еднолитровата си заслужава повече.
Откакто я сипвам се усеща голяма разлика, в началото докато не бях свикнал и давах бая зор. Вече привикнах и го давам по-леко :)

И честно казано която и скъпа нафта да съм слагал (ОМВ, ЕКО), никога колата не е вървяла така здраво. А и както написа бай Илия, къде са 2 ст./л, къде са 20ст/л (при условие че не знаеш дали наистина има добавка).


Ясно ,ще си взема и аз от нея ,но кофтито е че у наше село я няма никъде , че даже и в региона. :D

"Хибит" ЕООД
гр. Габрово
ул. "Р. Даскалов" №14
Мирослав Попов
тел. 0899 99 88 16
e-mail: hibit@gabrovo.com
:!: :!: :!:


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добавки

Мнениеот веселин » Чет 30 юни 2011 20:36


K написа:
веселин написа:Понеже ме познавате като фен на Лики Моли mhihi
да ви се похваля - много добри вЧепетления от добавка за дизелово гориво - за комън рейл и помпа-дюза системи
нали ярмомелката ми е трицилиндрова - имаше една едва доловима неравномерност на празен ход двигателя
след 800 км. от добавянето и към горивото - двигателя на празен ход работи равномерно и по-тихо :bowdown :bowdown :bowdown
http://www.liqui-moly.de/liquimoly/prod ... db=web.nsf
Най-новата опаковка е с различен дизайн и с различен артикулен номер - все още не е отразена на сайта на компанията :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Купих я от Карфур за 9,60 лв. - действието на добавката е в продължение на 2000 км.
чакам си комисионната от Сенакс mhihi


Хвърли се и на Speed diesel. Ще останеш много доволен :да:

Е да де - ама спийд дизела май не е баш за комън рейл и помпа дюза :idea:


Потребителски аватар
achodemo
Мнения: 1480
Регистриран на: Нед 05 окт 2008 22:50
Автомобил: GOLF IV
Двигател: AHF ASZ
Местоположение: Габрово

Re: Добавки

Мнениеот achodemo » Чет 30 юни 2011 20:40


веселин написа:
achodemo написа:
K написа:Питах човека в Сенакс и тактично ми намекна, че еднолитровата си заслужава повече.
Откакто я сипвам се усеща голяма разлика, в началото докато не бях свикнал и давах бая зор. Вече привикнах и го давам по-леко :)

И честно казано която и скъпа нафта да съм слагал (ОМВ, ЕКО), никога колата не е вървяла така здраво. А и както написа бай Илия, къде са 2 ст./л, къде са 20ст/л (при условие че не знаеш дали наистина има добавка).


Ясно ,ще си взема и аз от нея ,но кофтито е че у наше село я няма никъде , че даже и в региона. :D

"Хибит" ЕООД
гр. Габрово
ул. "Р. Даскалов" №14
Мирослав Попов
тел. 0899 99 88 16
e-mail: hibit@gabrovo.com
:!: :!: :!:



това го видях ,но е старо , няма ги вече


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добавки

Мнениеот веселин » Чет 30 юни 2011 20:40


red.devilll написа:
K написа:Те са ти казали за другата добавка на Спийд дизела, която се води Speed Tec diesel. Тя е 250мл.
За 400л. гориво я водят. И е доста добра оферта, и най-вече се усеща, че колата има повече ряз.
Това което слагаме с Илийката е:

Изображение

Тази я имат в дружба и е мисля,че беше около 23лв литрова опаковка.дано съм бил полезен,но там са малко прости и трябва да им кажеш номер на артикул за да могат да ти кажат дали го имат или не защото не знаели всички артикули ,които се предлагат в магазинната им мрежа :banghead: :banghead: :banghead: е.ах простотията. Номера мисля,че беше 5160 ,но не съм много сигурен

Ами нормално е да не знаят - артикулните номера на един и същ продукт на компанията са различни в различните държави
на сайта на лики моли няма артикулните номера за България :banghead:


K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Добавки

Мнениеот K » Чет 30 юни 2011 20:55


веселин написа:
K написа:
веселин написа:Понеже ме познавате като фен на Лики Моли mhihi
да ви се похваля - много добри вЧепетления от добавка за дизелово гориво - за комън рейл и помпа-дюза системи
нали ярмомелката ми е трицилиндрова - имаше една едва доловима неравномерност на празен ход двигателя
след 800 км. от добавянето и към горивото - двигателя на празен ход работи равномерно и по-тихо :bowdown :bowdown :bowdown
http://www.liqui-moly.de/liquimoly/prod ... db=web.nsf
Най-новата опаковка е с различен дизайн и с различен артикулен номер - все още не е отразена на сайта на компанията :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Купих я от Карфур за 9,60 лв. - действието на добавката е в продължение на 2000 км.
чакам си комисионната от Сенакс mhihi


Хвърли се и на Speed diesel. Ще останеш много доволен :да:

Е да де - ама спийд дизела май не е баш за комън рейл и помпа дюза :idea:


Т'ва пък от къде го разбра?

За всички дизелови двигатели на леки и товарни автомобили, трактори, строителни машини и стационарни двигатели. Подходяща също така за консервиране на двигатели на спрени от движение превозни средства за дълги периоди от време и при тежки условия.


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Re: Добавки

Мнениеот joker » Чет 30 юни 2011 20:55


red.devilll написа:
K написа:
achodemo написа:
joker написа:1.9 ТДИ AHF...Diezel Power на Golden Eagle(има го само на ЕКО)....чудесна добавка....5.5/100 градско(5.8 с климатик).Колата лети,а за дима забравяш....работи като кола на газ!



да супер е добавката , но също така ,я има и на лукойл и в кауфланд


Каква е цената? За колко литра гориво е?

13лв за 80 литра я дават

:012: 11,50..за 135 л гориво!!!!


red.devilll
Мнения: 1385
Регистриран на: Чет 23 сеп 2010 21:48
Автомобил:
Двигател:

Re: Добавки

Мнениеот red.devilll » Пет 01 юли 2011 2:01


веселин написа:
red.devilll написа:
K написа:Те са ти казали за другата добавка на Спийд дизела, която се води Speed Tec diesel. Тя е 250мл.
За 400л. гориво я водят. И е доста добра оферта, и най-вече се усеща, че колата има повече ряз.
Това което слагаме с Илийката е:

Изображение

Тази я имат в дружба и е мисля,че беше около 23лв литрова опаковка.дано съм бил полезен,но там са малко прости и трябва да им кажеш номер на артикул за да могат да ти кажат дали го имат или не защото не знаели всички артикули ,които се предлагат в магазинната им мрежа :banghead: :banghead: :banghead: е.ах простотията. Номера мисля,че беше 5160 ,но не съм много сигурен

Ами нормално е да не знаят - артикулните номера на един и същ продукт на компанията са различни в различните държави
на сайта на лики моли няма артикулните номера за България
Колега разбирам че си държиш на лики молито,но днеска като звъннах в магазина и попитах за дадената добавка ми отговориха 13 лв, попитах дали имат развасовка от 1л,а не малката и ми отговориха "не такава от литър няма"-казвам им това което пише на шишето- и отново "нямаме такъв продукт" като влезнах в каталога и намерих добавката с артикулационен номер и им го казах "чакай да те свържа с колегата отново за да му кажеш и отсреща имаме я" .Как може да работиш в дадена фирма и да не знаеш какви продукти предлагат? Е затова в България оправия няма да има докато има шуро баджанащина по фирмите или докато колежките си завоюват работните места с половите органи. :banghead: :banghead: :banghead: .

Нямам нищо против никой,но не мисля,че клиента е длъжен да търси номер на това,което иска да си купи-доколкото знам това е работата на продавач консултанта


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добавки

Мнениеот веселин » Пет 01 юли 2011 7:35


Обслужването и квалификацията на продавачите не е въпрос на тази тема
Мен лично това не може да ме разколебае при избора ми на марка добавки!!!


Потребителски аватар
achodemo
Мнения: 1480
Регистриран на: Нед 05 окт 2008 22:50
Автомобил: GOLF IV
Двигател: AHF ASZ
Местоположение: Габрово

Re: Добавки

Мнениеот achodemo » Пет 01 юли 2011 12:58


K написа:Не може да няма някой представител на Сенакс в Габрово. Най-малкото което е, че разни магазини за масла и т.н. трябва да имат добавки на Лики моли.


Днес се обаждах пак за тази добавка във сенакс и ми казаха ,че точно нея не се продава никъде другаде освен при тях , защото било литър само , и дистрибуторите по другите градове не я зареждали ,ако нямат предварителна поръчка.

Та поръчах си от тях да ми я пратят по куриер. :roll:


tdi_20yare
Мнения: 282
Регистриран на: Съб 05 дек 2009 13:52
Автомобил: audi a3
Двигател: asz+brezel
Местоположение: варна

Re: Добавки

Мнениеот tdi_20yare » Пет 01 юли 2011 21:30


tdi fen написа:мой приятел които работи в транспортна фирма която е изпробвала няколко марки тази http://www.prospeed.bg/bg/product/5192 е показала най-добри резултати решил съм да я пробвам но засега имам други

От тези продукти на Бардал взех да си купувам и съм много доволен,в чичу гугъл доста добре е обяснено,продуктите за мен са по стабилни от Ликито...



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: deqnak__ и 216 госта