От коя бензиностанция зареждате нафта?

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...

От къде?

Еко
417
20%
ОМВ
454
21%
Шел
162
8%
Лукойл
507
24%
Ромпетрол
350
17%
Другаде, и напишете защо.
228
11%
 
Общо гласове: 2118
Потребителски аватар
vankat-2
Мнения: 267
Регистриран на: Сря 24 май 2006 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: RE: Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот vankat-2 » Вто 28 апр 2020 8:53


i.stojanov написа:
Netasq написа:
i.stojanov написа:Не го харесвам, честно казано, даже и не зареждам от него много, защото не ми е удобно, но логически е възможно фа продава на тези цени. Или има толкова много пазар, че на другите им е все тая, или има сериозен гръб, или и аз не знам :)

Аз лично съм доволен от Vpower Diesel, но имам чувството, че минавам по малко КМ. И от Еко съм доволен противно на доста мнения, които чувам.


На моята кола от Еко Авио Дизел харчи най-малко при горе долу едни и същи условия на работа.
От управител на Еко съм чувал - като гледам нафтата няма никога да си купя дизелов автомобил... Но това си го знаем :)

Прав е човека нафтата на Еко е най - гадна.




kukata_pasat
Мнения: 867
Регистриран на: Вто 26 яну 2016 21:30
Автомобил: АУДИ А4 Б6
Двигател: AVF
Местоположение: Плевен

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот kukata_pasat » Вто 28 апр 2020 9:11


Преди време екото в Плевен лъжеха в количество гориво особенно на газта колата ми винаги гореше с 2 литра от горе многократно е засичана.Сега поради тази причина нр си правя труда да зареждам скъпото и гориво,а и факта с рекламата Гаранция за всеки литър ми звучи като върнете се спряхме да бием в грамажа и като гузен негонен бяга.


Потребителски аватар
Danny boy
Мнения: 1933
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 18:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот Danny boy » Вто 28 апр 2020 16:32


Преди от Ромпетрол, обаче продължават да наглеят на 1.90лв
Така че се прехвърли на конкуренцията Круиз. 1.50лв
Разлика не намирам засега.


Потребителски аватар
Netasq
Мнения: 336
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: RE: Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот Netasq » Сря 29 апр 2020 9:19


vankat-2 написа:
i.stojanov написа:
Netasq написа:
i.stojanov написа:Не го харесвам, честно казано, даже и не зареждам от него много, защото не ми е удобно, но логически е възможно фа продава на тези цени. Или има толкова много пазар, че на другите им е все тая, или има сериозен гръб, или и аз не знам :)

Аз лично съм доволен от Vpower Diesel, но имам чувството, че минавам по малко КМ. И от Еко съм доволен противно на доста мнения, които чувам.


На моята кола от Еко Авио Дизел харчи най-малко при горе долу едни и същи условия на работа.
От управител на Еко съм чувал - като гледам нафтата няма никога да си купя дизелов автомобил... Но това си го знаем :)

Прав е човека нафтата на Еко е най - гадна.




Зависи и колата. На старото ми бмв максмоушъна се усещаше осеаземо, на алтрака еко работи много добре, но и колата е сравнително нова още. Ромпетрол също предлагат хубава нафта, понякога зареждам от бензиностанцията им на бул. Рожен. Винаги в коли/мотоциклети съм усещал разлика, когато се кара с тъй наречените премиум горива.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот Водния дух1 » Сря 29 апр 2020 19:43


Аз днес заредих от най-евтината бензиностанция тук в Русе- на 1,38. Не виждам никаква промяна в работата на мотора . Преди съм вземал на ''черно'' на тая цена :eek Не знам,марковите бензиностанции колко оше ще държат цена 1,92 (за дизел говоря).


bongoo
Мнения: 153
Регистриран на: Сря 13 юни 2018 15:16
Автомобил: Passat B8-5
Двигател: 150 TDI 7DSG

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот bongoo » Пон 11 май 2020 14:00


Svetlix написа:Някой да е сипвал нафта на бензиностанции Шопов? Има ги в Габрово и Севлиево. Цената е 1.63 лв/л. и е доста примамлива. Някой с мнение?


Вчера спрях да заредя в Севлиево и това ми беше за последно.Тестват нова машина на самообслужване.Абсолютно арогантно отношение от собственик Христо Шопов (така се представи).Заядлив и изнервен чичак.Искаше да ме изгони, тък като съм задавал въпроси относно работата на машината без да я тествам.Не СЪМ СЕ ДЪРЖАЛ НЕВЪЗПИТАНО, камо ли да обиждам.Хванах се за главата.Такова безпардонно и нагло "обслужване" за пътви път виждам в живота си.Зареждам от същата бензиностанция в Габрово (дизел) и никога не съм имал проблем със служители или гориво.Цитирам дословно лицето собственик....."Кат питаш мноу стай и си заминавай...."......Заминах си и заредих на следващата бензиностанция Insa Oil.Тия пишман търговци си мислят, че са "хванали Господ за шлифера".

P.S.Освен това "умните" му машини не връщат ресто и не работят с дебитни/кредитни карти.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8293
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот Stivi » Пон 11 май 2020 14:56


bongoo написа:Искаше да ме изгони, тък като съм задавал въпроси относно работата на машината без да я тествам

Тя темата по принцип касае качеството на горивата ,а не характера на собственика,но ти всъщност спря да заредиш или да досаждаш с въпроси на човек който си има друга работа ? И Марешки не работи с карти,но не се оплаква от липса на клиенти,понеже за 80 процента от хората е важно горивото да е хубаво и евтино,а не дали секси касиерка връща до стотинката,или човека с маркуча ти носи ПОС терминала до прозореца на колата :a045


bongoo
Мнения: 153
Регистриран на: Сря 13 юни 2018 15:16
Автомобил: Passat B8-5
Двигател: 150 TDI 7DSG

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот bongoo » Пон 11 май 2020 16:00


По принцип спирам на бензиностанции само да зареждам без излишни фамилиарности.Нямам време за въпроси и лакърдосване.Ако исках да плюя по бензиностанцията щях да си измисля поста за калпавото гориво и т.н.Ако всеки си гледа работата без излишни приказки е суспер, но да ти се репчат и гонят от обекта е скандално.Възпитан и културен човек съм.Всеки сам да си прецени дали му е полезна информацията в поста.


strong
Мнения: 132
Регистриран на: Сря 24 авг 2011 21:58
Автомобил: ШКОДА ОКТАВИЯ
Двигател: BLS 2008
Местоположение: първомайци

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот strong » Вто 12 май 2020 20:23


И така ползвам добавка,реших да заредя нафта на Марешки.


Потребителски аватар
vankat-2
Мнения: 267
Регистриран на: Сря 24 май 2006 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот vankat-2 » Сря 13 май 2020 8:15


bongoo написа:
Svetlix написа:Някой да е сипвал нафта на бензиностанции Шопов? Има ги в Габрово и Севлиево. Цената е 1.63 лв/л. и е доста примамлива. Някой с мнение?


Вчера спрях да заредя в Севлиево и това ми беше за последно.Тестват нова машина на самообслужване.Абсолютно арогантно отношение от собственик Христо Шопов (така се представи).Заядлив и изнервен чичак.Искаше да ме изгони, тък като съм задавал въпроси относно работата на машината без да я тествам.Не СЪМ СЕ ДЪРЖАЛ НЕВЪЗПИТАНО, камо ли да обиждам.Хванах се за главата.Такова безпардонно и нагло "обслужване" за пътви път виждам в живота си.Зареждам от същата бензиностанция в Габрово (дизел) и никога не съм имал проблем със служители или гориво.Цитирам дословно лицето собственик....."Кат питаш мноу стай и си заминавай...."......Заминах си и заредих на следващата бензиностанция Insa Oil.Тия пишман търговци си мислят, че са "хванали Господ за шлифера".

P.S.Освен това "умните" му машини не връщат ресто и не работят с дебитни/кредитни карти.

Аз съм зареждал на бензиностанцията му в Севлиево и не съм доволен от нафтата и много хора които съм питал казват, че не става.
Ползвал съм гумаджията, който е на Габровската бензиностанция и повече няма да стъпя при него. Много, много нагъл тип е :thumb_down :thumb_down :thumb_down .


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот toraborat » Сря 13 май 2020 10:12


Напълних от интерспийд в Надежда, на дълъг път е добре, нисък разход, може би да пуши леко, но може и да ми е запекла геометрията от карантиЯта. А лукойл Враца гледам 2.18 дизела. Ще да е много хубав...


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот Водния дух1 » Сря 13 май 2020 17:10


Лукоил държат най-високата цена от всички( поне тук в Русе). Вече не работят денонощно . Не знам на какво се надяват.Разликата е 60ст.


Потребителски аватар
i.e.i
Мнения: 2563
Регистриран на: Чет 28 апр 2005 9:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот i.e.i » Сря 13 май 2020 18:29


Напълних от интерспийд в Надежда, на дълъг път е добре...

Ако е тази на Бакърена фабрика преди съм зареждал и винаги пуши.
В Обеля зад метрото има същата и нафтата според мен е читава


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот toraborat » Сря 13 май 2020 19:02


Не, тази е до Северен парк в Надежда.


danakoplatec
Мнения: 128
Регистриран на: Сря 02 ное 2005 12:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: От коя бензиностанция зареждате нафта?

Мнениеот danakoplatec » Сря 13 май 2020 21:05


Всички горива са им готини особено газта.



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 165 госта