Дизелова добавка Юнак

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
Lonely-Wolf
Мнения: 277
Регистриран на: Чет 29 дек 2011 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Lonely-Wolf » Съб 28 дек 2019 18:59


Пробвах въпросната добавка. Сипах 0,500 опаковка в резервоар 50л. Сипах добавката и тогава го напълних, до капачката на бензиностанцията. Колата е Бмв 118 Д 122к.с. ,аз разлика не усетих. Хасково-Монтана и обратно, разхода си беше 5.6 по борд и по резервоар.Нито разлика в студеното палене,нито повече "ряз" при подаване на газ.Дори в началото се мъчех да си внуша,че има разлика-но нямаше :)




Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Spas » Вто 14 апр 2020 8:37


https://trud.bg/%d1%88%d0%b0%d1%88%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%bc%d0%b5%d1%80%d1%81%d0%ba%d0%b8-ii/

Мермерски не се спира, той е на гребена на вълната :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Vlad777 » Вто 14 апр 2020 9:27


Наблюдавам, че и други медии поемат с отворени обятия измишльотините и тръбят с пълно гърло какви велики открития прави магьосникът. :mhihi Явно печалбите от юнак-а са сериозни (все пак в България има достатъчно хора, които нямат против да ги стрижат :wild ) и съответно има яко кинти за PR и подаръчета за евтините ни журналисти.


Потребителски аватар
fena_vd
Мнения: 329
Регистриран на: Съб 03 фев 2007 20:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот fena_vd » Пон 13 юли 2020 9:47


Вместо добавки сипвайте по скъпа нафта цената е горе долу същата. Тогава колата ще върви повече и ще има икономия. А от тъпотий като суха нафта и мокър бензин няма нужда. Земеделците с чисто нови трактори дооста по сложни от 20 год курник трябва да са приключили. Ами автобусите и куриерите как си го представяте да слагат добавки. На мойте дизели до сега съм слагал няколко пъти бензин зимата. Около 3 или 4 литра на пълен резервоар ако темперетурата падне на -20.

Последна промяна от fena_vd на Пон 13 юли 2020 9:53, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Vlad777 » Пон 13 юли 2020 9:52


Колега от форума има камиони към куриерска фирма и им сипва Bardahl BDC на дизела целогодишно. icon_idea Така че си го представяме :mhihi Аз също слагам BDC и съм доволен, но темата е за вълшебната добавка на магьосниците


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 13 юли 2020 10:11


Само че колегата смени и бензиностанцията, където зарежда техниката.


Потребителски аватар
Snuupy
Мнения: 471
Регистриран на: Пон 26 яну 2015 0:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Snuupy » Сря 23 дек 2020 11:45


Capture.JPG
Capture.JPG (70.5 KиБ) Видяна 2713 пъти
Capture2.JPG
Capture2.JPG (78.83 KиБ) Видяна 2713 пъти



Тоя ме отказа, преди да съм пробвал... Никой коректен търговец не говори така.. Да плюеш конкуренцията, която е доказана по целия свят, не само с добавката, но и с моторни масла и тнт.

Говори като типичен български махленец, то явно и за това си пробутва продуктите при един друг махленец - Магарешки.

А Diesel Help и Diesel Hero аз не открих в нета....


Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8352
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот samo_pechka » Сря 23 дек 2020 12:26


:eek Такива смели цифри за икономия , шум , димност не съм виждал .
Не знам дали някой може да си представи какво значи примерно 7 децибела. Усещането в реалността е голяма разлика това.
И димноста.. спирам .


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19114
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот stefan4o » Сря 23 дек 2020 14:07


Като има будали, които да дават пари за такива щуротии, ще има и такива... изобретатели.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Vlad777 » Сря 23 дек 2020 14:17


richko25 написа:Точно Борисов е виновен за търговията на добавка, магия или каквото се води. :mhihi

Ами точно този велик професор по всичко беше преводач на Борисов, когато беше в САЩ. Отделно медиите, които хвалят премиера дават доста широка трибуна на същият този преател.

Отделно няма една институция, която да се е задействала (визирам КЗК, КЗП, прокуратура) по въпроса с нереалните обещания и нелоялните търговски практики, подвеждане на потребителите и т.н., които продължават години наред.

Ако си обикновена фирма без протекции и рекламираш цифри, които хямат нищо общо с реалността, неминуемо някой започва да ти чука на вратата. Само на великия професор по всичкология (най-вече по ловене на шарани) никой не му търси сметка вече с години и никоя институция не спира неговата дейност.

Всеки, който е правил в бизнес в България знае, че това просто няма как да стане без протекции отгоре icon_idea


Потребителски аватар
inspektora
Мнения: 362
Регистриран на: Пон 19 яну 2015 21:22
Автомобил: Honda CR-V
Двигател: i_ctdi N22A2 2008
Местоположение: Варна

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот inspektora » Чет 31 дек 2020 16:02


Влад, нещо си се объркАл. Мермерски не беше преводач на Борисов, а на Тръмп. Има разлика, нали :th_up Може да не знаеш, но човекът е уважаван преподавател в американски университет, близък до средите на републиканската партия. Ще се учидиш, но тези неща са важни в САЩ.
А за другите ти твърдения има една хубава поговорка за калпавия ... и какво му пречи :mhihi Ти коя институция си сезирал за "нелоялната търговска практика"?
А за добавката - не съм я пробвал и нямам намерение.

Последна промяна от inspektora на Чет 31 дек 2020 16:15, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8290
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот Stivi » Чет 31 дек 2020 16:07


Vlad777 написа:Отделно няма една институция, която да се е задействала (визирам КЗК, КЗП, прокуратура) по въпроса с нереалните обещания и нелоялните търговски практики, подвеждане на потребителите и т.н., които продължават години наред.

Ако си купя хапчета гарантиращи отслабване с 5 кг. за месец,а вместо да сваля взема че кача кила...кой орган да сезирам :mhihi


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6119
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот ktamen » Чет 31 дек 2020 19:10


inspektora написа:Влад, нещо си се объркАл. Мермерски не беше преводач на Борисов, а на Тръмп. Има разлика, нали :th_up Може да не знаеш, но човекът е уважаван преподавател в американски университет, близък до средите на републиканската партия. Ще се учидиш, но тези неща са важни в САЩ.
А за другите ти твърдения има една хубава поговорка за калпавия ... и какво му пречи :mhihi Ти коя институция си сезирал за "нелоялната търговска практика"?
А за добавката - не съм я пробвал и нямам намерение.

Ами значи и аз съм се объркал, а и не само аз. Щото на всички здравомислещи е очеизвадно че другаря господин най-велик изобретател, а също така и преводач на папата, Путин, и вселенския патриарх е измамник icon_idea
Филма, дето го гледаме за нашите партийни функционери, не се отличава особено от филма отвъд Големио Гьол.
Весело посрещане на Новата Година на всички.


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6119
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот ktamen » Пет 01 яну 2021 4:06


Специално за теб качвам отново две скрийншота от предната страница. Само те са предостатъчни за да класирам героя от тази тема в групата на измамниците. Явно не си ги забелязал, щом слагаш крайно неуместни кавички :exclaim
Или може би допускаш, че в тези проповеди на мермерски има дори зрънце истина :question
Честита Нова Година на всички.
Едит:
Добавката се продавала в Англия, ама в пълна секретност, щото Гъгъл не е чувал за нея. Напиши Diesel hero uk в Гъгъл и се порадвай на резултатите :mhihi
Прикачени файлове
юнак1.jpg
юнак1.jpg (70.5 KиБ) Видяна 2541 пъти
юнак2.jpg
юнак2.jpg (78.83 KиБ) Видяна 2541 пъти
Screenshot_2021-01-01 diesel hero uk - Google Търсене.png


thekilerone1
Мнения: 43
Регистриран на: Пон 01 авг 2016 13:06
Автомобил: VW Phaeton
Двигател: BMK 2006

Re: Дизелова добавка Юнак

Мнениеот thekilerone1 » Съб 02 яну 2021 20:55


На предишният файтон слагах добавки всякакви файда никаква,като цяло и горивата ни са помия аз заложих на Еко авио дизел и най отговорно заявявам че от него съм супер доволен. Ако както казвате е 10лв.за 50л. Не си струва гимнастиката защото крайната цена на литър става 2,05лв толкова плащам аз за литър Авио в неделя



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kiko26, MapTo_D и 71 госта