Въпрос относно Corrado vr6

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
Потребителски аватар
divaka
Мнения: 610
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 11:45
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 16vG60
Местоположение: София (Красна поляна)

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот divaka » Пон 15 авг 2011 14:35


тук стана ебати чата,щом си харесъл нещо взимай го, мерак с пари се гаси,а що се отнася дали са бързи ми кола под 200 коня не е чак толко бърза стига да не правиш простотии




Потребителски аватар
hose
Мнения: 611
Регистриран на: Пет 05 яну 2007 20:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот hose » Пон 15 авг 2011 19:22


doktor_boltz написа:М дааа!! Мине се не мине време и някой решава да попита дали да си купи корадо вр6 или някакъв велосипед. Абе просто добре ви звучи или какво? Аз като си купувах вр-а просто питах някой проблемен ли е двигатела. Странното е че всички който съм питал бяха на мнение - бегай това е егати боклука. Обаче познавайки българите - реших да прегледам западните форуми кво пишат. Според германците това е един от най хубавите двигатели произвеждани до тогава от фолксваген. само че има специфики в подръжката. Веригата противно на мненията в БГ се СМЕНЯ и то на 120-140 хил. км. И другото е че сорадо вр се охлажда малко по-трудно и поради това е необходимо ако смятаме да карама 30 минути над 200 км. да имаме монтиран маслен радиатор. Защото колата започва да се пържи. Дребни неща. Иначе аз си избрах колата. Купих си я . Забележете - платих и акциза тогава. И вече 4 години си я карам с любов. И си я правя като се счупи. А тоя дето пита знаеш ли ги българските вр-и ще го питам, ти откъде ги знаеш. Аз освен моето друго вр6 на живо още не съм виждал. Така че в общи линии когато искаш нещо си го купуваш, а не питаш дали това или косачката да избера примерно. Аз дадох много пари за колата си погледнато реално и не съжалявам. положението ме устройва и все още си доставям удоволствие като я подкарам.




Има,вече има ВР-и.... mhihi mhihi Не си единствен,споко :017:



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта